Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawi opinii faceci... P

Owłosieni czy wydepilowani faceci?

Polecane posty

Gość Ciekawi opinii faceci... P
Temat nie został przez nas zapomniany, nadal namiętnie śledzimy i czekamy na wasze opinie, DROGIE PANIE... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawi opinii faceci... P
Czyżby temat podupadł? ;P Prosimy, tylko nie to! ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtk
zarówno ja jak i mój facet jesteśmy wydepilowani w miejscach intymnych...dzięki temu doznania są lepsze.Nienawidze wlosów w tych miejscach.Widze ,że tylko ja mam takie zdanie. Reszta oczywiście jest ok...Zadnych łysych klat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owłosiony
Witam. Sam jestem mocno owłosiony (bary, klata i plecy). Mojej byłej zupełnie to bimbało bo to uwielbiała, ale jestem ciekaw jak inne panny na to. Zastanwaim się na laserem, ale to kilka kafli kosztuje no, a jestem ciekaw jak inne dziewczyny lubią owłosionych facetów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię owłosionych dla mnie facet musi mieć włosy na klacie i koniec najlepiej tylko na klacie, troszkę pod brzuchem i w dół :) na dole to już bezdyskusyjnie tak ale przystrzyżone... mój obecny jest jeszcze mocniej owłosiony (brzuch, barki) i też mi się to podoba mam 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthshshhr
owlosiona :) ale nie jak yeti. takie ogolone kojarza mi sie z pedalkowatymi modelami i metroseksualnymi gostkami - a ja takich nie lubie,. to tak samo jak dla mnie facet musi byc przystojny (jak np.banderas)a nie ladny (jak np. di caprio). dla mnie powiedzenie facetowi ze jest ladny czy slodni to obraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthshshhr
aha, 25 lat mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie
owlosieni ! :) uwielbiam wlosy na klacie i w miejscach intymnych u facetow grrrr mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
owlosiony ale w miejscach intymnych moze byc lekko przystrzyzony i ew. podgolony na posladkac i ......:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... male wloski na klacie moga byc.. za to wieksze odpadaja - wlosy bardzo przeszkadzaja.. mam chlopaka ktory naturalnie ma leciutko tylko wloskow na klacie i to jeszcze malo widac bo jest blondynem.. i mi sie to podoba.. pachy mi obojetne moze byc ale nie musi za to miejsce intymne obowiazkowo wygolic a nie zeby jakies wlosy sie plataly... :) pozdrawiam panow :) aha skonczylam 21 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny pan
mam pytanie do pań, których mężczyźni mają owłosione klaty i brzuch (sam jestem posiadaczem takich) - całujecie ich po klatce i brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszantji
faceci:włosy tylko na nogach, pod pachami i nad penisem :) wszystkie w ilosci rozsądnej, a intymne ładnie przycięte. reszta gładka. A lat mam 26:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just__me
tak mneijwiecej 3 dniowy zarost na twarzy, pod pachami moze byc ogolony nawet bardziej higienicznie to wyglada klata moze byc owlosiona ale jesli bedzie ogolona nie mam nic przeciwko, ostatnio pewien koles mial jakby taki kilkumililetrowy zarost na klacie (wczesniej widocznie golil) i takie wloski wygladaly fajnie bo nei za dlugie jak u malpy i nie ze calkiem wygolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diane34..
a ja tam wole wydepilowanych , oczywiście nie w jakichs ekstremalnych miejscach ale włochy pod pachami i busz wokół sprzętu to dla mnie niedbalstwo i odpadka.Mam 34 lata i widziałam juz swoje w niejednym wydaniu...Mój mąż jest zadbany i wszędzie gdzie trzeba starannie przystrzyżony Szanuje oczywiście zdanie tych młodzutkich Panien ale uważam ,że nazywanie w dzisiejszych czasach faceta który goli cię i dba o siebie pedałem albo metroseksem to zwykła typowo polsko drobnomieszczańska przaśność poglądów. Dianka , Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiititititt
mam 22 lata i zdecydowanie wolę depilację, może nie tyle doepilację ale skrócenie włosków pod pachami i na wzgórku...jakie to straszne jest po seksie wyciągać z siebie takie długie hery...feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 niespodzianka
Umawiasz sie na randkę z nieznajomym a tu przychodzi kołtun!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweety001
...bleee. jak widze facetow z wlosami to mnie odrzuca. tak jak kobieta powinien byc zadbany, wydepilowany i gladki wszedzie - klatka, intymnie tu ew jakas fryzurka mala i nowgi tez. a nie jakis dywan perski lub malpiszon. czemu my kobiety mamy sie tylko meczyc dla facetow - niech wiedza ile to latania.... bardzo lubie zadbanych facetow i wszystkichm ktorych znam sa bardzo inteligenti i na wysokim poziomie. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEO69
Sweety litosci !!! Daj szanse zostawić troche na klatce od której poprowadzi Cie cieżka do fryzurki która już akceptujesz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obra dupa
Im wiecej wloskow u faceta tym wieksze stezenie testosteronu ;) W zadnym razie nie powinien golic!!! Chyba ze lonowe, tak na 2mm, reszta naturalna. Czy to na klacie, czy pod pachami. Przeciez kazda z nas marzy o takim owlosionym brutalnym yeti! No i uscisk dloni musi miec odpowiedni... ale to juz inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie golić fuuuujjjjjjjjj
tylko pedałki się depilują, facet musi mieć włosy! im więcej, tym lepiej - klata, ramiona, plecy, okolice intymne, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweety001
...bleeee. co za zacofanie jednak naszego spoleczenstwa jednak. YETI i malpy grasuja. facet tez musi byc zadbany i wydepilowany ! a jak nie - to od dzis kobiety nie moga chodzic w jeansach i adidasach. glupie podejscia macie kobiety nasze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamme
tylko wydepilowani ,nie chcę mieć jego włosów między zębami ,do tego mam nić dentystyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamme
depilacja tylko miejsc intymnych ...i nie może być mocno zarośnięty wszędzie to jest facet a nie małpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze podobaly mi sie gladkie, muskularne klatki ale.. obecnie mam faceta ktory jest, nie oszukujmy sie, ewidentnie zarosniety i tez jest ok ;) co prawda raz dal sie namowic na depilacje, ale wygladal komicznie i nie zamierzam go wiecej do tego zmuszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owłosiony
No i prosze, temat sie odświeżył. Asdasdas, oczywiscie jajka co namjniej krótko przystrzyzone, nad jajkami przycięte... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona26lat
klatka owlosiona, pachy krotko przyciete, jajka ogolone wlosy lonowe krotko przyciete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraduś
Brawo Iwona.Facet to facet. Trzeba pogodzić cechy meskie z higiena estetyka i wygoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 Cent
Pierdolicie Hipolicie! Jestem zdrowym dorosłym heteroseksualistą i te stereotypy ludzi ze Wschodu Europy jak Wy, są po prostu durne. Od 7 lat (wtedy zobaczyłem to w Berlinie) zacząłem się golić pod pachami, miejsca łonowe a także klatke piersiową. Z początku nie bardzo mi sie to uśmiechalo ale sprobowalem zobaczyc. Poczatek nie wypadl dobrze, ale teraz najzwyczajniej mnie mierzi gdy mam wlochy na klacie czy tez pod pachami albo nad penisem - zwyczajnie to jest nieestetyczne i nie higieniczne i za chuja nie ujmuje mi meskosci. Wiele kobiet tu sie produkuje , ze to niemęskie. Gowno prawda - jeszcze 15 lat temu wszysdtkie piczki mialy obrosnietet i tez bylo to normalne ...wtedy!!! Czasy sie zmieniaja. Moja kobieta tez nie wyobrazala sobie na poczatku ze ja moge sie golic, jednak po paru dniach juz zaczynala inaczej na to patrzec. Kłaść sie na dywanie twarzą a przytulić sie do gladkij skory to roznica. Piescic gładkie podbrzusze a mieć masę włochów w buzi - to też rożnica. Miec plamy na podkoszulku ktore wzmagają smor potu a ich nie mieć - również rioznica. Mamy XXIw. - obudzcie sie, jestesmy w Unii - higiena , higiena i higiena....Ale kazdy ma swoje preferencje. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×