Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wazne

przygnebienie?

Polecane posty

Gość nie wazne

kurcze wydaje mi sie ze nie jestem egoistka, nie jestem zapatrzona w siebie , studiuje i staram sie spełnic w ty co robie, mam 21 lat i wielkie marzenia... o prawdziwej miłosci o spotkaniu tej drugiej połówki bez której nie będe mogła oddychac...problem polega w tym ze jestem cholernie niesmiała i szybko sie pesze... kiedys usłyszałam sformułowanie ze jestem cnotka z która nieda sie nic zdziałac- faceci to barany! oraz ze cos ze mna chyba jest nie tak skoro nie mam chłopaka... boje sie samotnosci ale tez ze ktos mnie wysmieje.... jak sobie z tym poradzic, czy ktos ma podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
jesteś zajefajna, z takimi kobietami własnie potrzbuje przebywać Tylko z tą nieśmiałościa trzeba zawalczyć. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plnjh
źle trafiłaś, próbuj, bywaj wśród ludzi i będzie git :) i jeszcze jedno nigdy nie bierz zbyt mocno do siebie tego, co mówią do Ciebie zupełnie obcy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie taki sam problem:O tylko , że jestem facetem,nie mam 21 lat,mam połówkę, nie jestem nieśmiały i nikt nigdy nie nazwał mnie cnotką:O ...ale cała reszta dokładnie jak Ty ...może wymienimy się numerami gg i pocieszymy się nawzajem:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne
chetnie sie wymienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne
nie jestem codziennie na kafeteri wiec jesli jeszcze chcesz pogadac na gg napisz nr ja sie odezwe... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×