Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moni...

zdjęcia z była dziewczyną

Polecane posty

Witam. Nurtuje mnie jedna rzecz. Moj chłopak ma albumy ze zdjęciami z była dziewczyną, nie wiem czy mam prawo zwrócić mu na to uwagę że mi sie to nie podoba,Planujemy ślub i kupujemy mieszkanie, Czy te zdjęcia zawędrują tez do naszego salonu na półeczke ze wspólnymi zdjęciami??? Doradzcie co zrobić . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie facet ma wyrzucic 3/4 fotek z ostatnich kilku lat swego zycia, bo sie ksiezniczce nie podoba, ze sa na nich inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej chyba przesadzasz ja tez mam w albumach fotki z moja poprzednią miloscią nie widzę w tym nic złego był to jakis etap w zyciu dlaczego miałabym je wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Nie wystawiaj kobietom takiego świadectwa. No i co z tego, że ma zdjęcia. To tez sa jego zdjęcia, miejsca w których był, a w które może już nie pojechać... To jest część jego przeszłości... Nie zabieraj mu tego, przecież jest z Tobą a nie z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie niech wyrzuci zdjęcia i posówa byłą na boku :D:D:D:D:D:D:D w myśl zasady "Czego oczy nie widzą sercu nie żal" :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko zdjęcia. Dużo osób ma zdjęcia swoich byłych partnerów. Sentyment pozostaje:classic_cool:. Facet teraz jest z Tobą nie z nią. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię świetnie rozumiem. Biorąc pod uwagę, że mojego faceta poprzednia wielka miłość kopnęła w dupę po 5 latach związku, z powodu różnicy charakterów, wkurwiło mnie nieprzeciętnie, jak przywiózł te zdjęcia do wspólnego domu. Dopóki trzymał je sobie u rodziców - proszę bardzo. Otwarcie stwierdziłam, że to chore, że trzyma zdjęcia osoby, która go zraniła i porzuciła, a poza tym - nie życzę sobie jej obecności w naszym wspólnym życiu. Dałam mu ładne, kartonowe pudełko i poprosiłam, żeby odsiał jej zdjęcia i wyniósł do piwnicy. Najpierw nie zrozumiał i się obraził, a potem przemyślał sobie sprawę i wszystkie jej zdjęcia wyrzucił. Dodam, że ja również nie przechowuję takich wątpliwego uroku pamiątek. Nie mam ani jednego zdjęcia swojego byłego. Dla mnie to zamknięty etap życia i nie chcę do niego wracać. Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam foty byłych i z byłymi, ale w kartonie z pamiątkami, do którego nie zaglądam. i powiedziałam facetowi, że wszystkie pamiątki po niej - wszystkie misie, króliczki, zdjęcia, maskotki i co tam mu jeszcze sprawiła - ma schować do pudełka i umieścić je w piwnicy. nie kazałam mu wyrzucać, bo ja tez mam takie pamiątki i jak będę staruszką to sobie powyciągam je i pooglądam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja mam foty byłych i z byłymi, ale w kartonie z pamiątkami, do którego nie zaglądam" a ja mam fotki byłych w kompie :P jesli mam byc szczery to nie ogoladam ich, ale nie bede wywalał fot z Dominikany, Kanarów i Peru tylko dlatego, ze na 80% z nich są jakies dupy, które wtedy miałem, a ktore nic juz dla mnie nie znaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zboczeniec jakis jestes
komiczne skoro: "nie bede wywalał fot Kanarów" robisz zdjęcia kanarom w warszawskiej komunikacji miejskiej :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest, ale tamto to były maratony, zresztą wtedy nie pracowałam i mogłam sobie pozwolić na nie-spanie 36 godzin.... a teraz mam więcej obowiązków, do tego ciągłe zmęczenie... poza tym, nie owijając, swojego męża poznałam za szybko, ale wolałam być z kimś tak wartościowym niż męczyć się bądź co bądź w przelotnych układach. nie wytrzymywałam emocjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam zdjecia w albumie.. gdyby zrobil dla niej specjalny oltarzyk to moglabys zaczas sie martwic :> osobiscie nie wiem jakie to wywolaloby we mnie emocje. troche pewnie bylabym zazdrosna, zazdrosc to ludzka rzecz. ale w zyciu bym jemu ich nie wyrzucila, to bylaby lekka histeria, czego zaden facet nie lubi hehhe;) wrecz zapytalabym gdzie byly robione itp, porozmawialabym;) wtedy na pewno poczulabym sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o kanarach byłoby dobre, gdybys nie usunela celowo literki "z" czarny nicku - czyli wybralas odpowiedzialnego i bezpiecznego, lecz niezbyt porywajacego w łóżku goscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
w warszawie i taki burak hmmm dziwne. Nie wiem skad sie takie czuby biora ale niech wracaja skad przyszly. Komiczne bueueheheheh co to za nick w ogole jest? Mala truskawa o wiele bardziej by pasowala. Widac ze pozuje na macho a wychodzi na ciapciaka i truskawe. Wiesniak i tyle. Widac slychac i czuc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zdjęcia, mam je na kompie i nie zamierzam ich wyrzucać... I jak ktoś by kazał mi je wyrzucić, to by była awantura... I oglądam je czasem, ale nie po to, aby kolesi obejrzeć, tylko miejsca poprzypominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu tego
ja jestem w stanie zniesc zdjecia z jakichs wyjazdów, ale zdjecia typu- ona rozanielona w lozku, on obok, a na podlodze prezerwatywa (zuzyta), spalilam. za jego zgoda. zdjecia na ktorych laduja sobie jezyki do pyskow- spalone. jej zdjecia jak sie prezy pod sciana, na lozku, w ogrodku, na hustawce- spalone. trzeba posegregowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w warszawie i taki burak hmmm dziwne. Nie wiem skad sie takie czuby biora ale niech wracaja skad przyszly. Komiczne bueueheheheh co to za nick w ogole jest? Mala truskawa o wiele bardziej by pasowala. Widac ze pozuje na macho a wychodzi na ciapciaka i truskawe. Wiesniak i tyle. Widac slychac i czuc" poziom wypowiedzi powalający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - kobiety tak właśnie wybierają - na kochanka mega wypas ciacho, na którego widok miękną kolana, ale nie są w stanie stworzyć normalnego związku, a na męża - porządnego faceta, który się nami zaopiekuje i nie ucieknie (mam nadzieję) do młodszej.... a na umiejętności męża nie narzekam, czasem wióry lecą, tyle że wspólne życie już tak nie nakręca jak spotkanie raz na dwa tygodnie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie! rowniez nie pozwolilabym sobie na zdjecia jej wypietego tylka! mam swoja godnosc do kurwy nedzy.. selekcja wskazana;) a jakies czerstwe foty jak siedza na lawce i mowie 'seeex' do aparatu nie ruszylyby mnie kompletnie [;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na kochanka mega wypas ciacho, na którego widok miękną kolana, ale nie są w stanie stworzyć normalnego związku, a na męża - porządnego faceta, który się nami zaopiekuje i nie ucieknie (mam nadzieję) do młodszej.." wszystko mozna połączyć w jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
powalajacy tak jak i bohater opisu buehehehehehe. Powalajacy inaczej. "Truskawa" ten nick zdecydowanie lepiej pasuje lub cos w stylu "czesio zagubiony w w ielkim miescie" "ciapciak chcial byc macho" Ostatni zdecydowanie najlepiej. Ciapciaki z kompleksami coz na necie moga sie wyzyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×