Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moni...

zdjęcia z była dziewczyną

Polecane posty

Ja chce mieć odpowiedzialne ciacho... Poza faktem, że nie chcę wychodzić za mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może, ale nie spotkałam takiego, żadna koleżanka nawet nie spotkała... chociaż moje koleżanki nie pozwalały sobie na popłynięcie w temacie seksualnym, nawet jak je bardzo swędziało przy jakimś facecie - wolały trzymać fason i się męczyć.... taka dygresja bo spotkać faceta, przez którego padnie nam na mózg i nic poza nimi i ich ciałami się nie liczy - no, nie każda ma to szczęście. to właśnie tacy faceci sprawiają, że niektóre laski rzucają dom, dzieci, męża.... ja na szczęście spotykałam takich facetów zanim poznałam męża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety tak właśnie wybierają - na kochanka mega wypas ciacho, na którego widok miękną kolana, ale nie są w stanie stworzyć normalnego związku, a na męża - porządnego faceta, który się nami zaopiekuje i nie ucieknie (mam nadzieję) do młodszej.... o nie zawsze ;) moj niedoszly maz byl swietny w lozku i super opiekunczy , to jak pisanie ze kobieta piekna jest glupia a brzydka intelygentna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę, że mój mąż jest gorszy w łóżku, nawet powiedziałabym, że o niebo lepszy, bo dba o moją przyjemność, czego ciacho nie robił - ale to moje ciacho to był szał totalny, odebrało mi rozum przy nim i nie mogłam rąk oderwać od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
niby co? ze dziewczyny jakies fantazje sobie pisza? Mnie poprostu irytuja proste i takie prymitywne wypowiedzi ktore maja byc pozowane na takie wyzwolone i twarde. Smiesznie to brzmi bo tamten komiczne to ciapciakiem zalatuje na kilometr. Wlasnie nie lubie takich meskik ciap ktore pozuja na macho:O Lubie twardych facetow ale nie z prostackimi wypowiedziami o fuuuu jak to w ogole wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
temat moze podniecajacy, moje wypowiedzi rowniez ale ty...no niedalabym rady podniecic sie toba:O Nawet jak bym bardzo sie zmuszala to nie wykrzesala bym krzty podniecenia. Ciapciaki sa aseksualne dla mnie calkowicie wiec nie ciesz sie tutaj do mnie bo nic z tego. A jak jeszcze walana jakis wyzwolony meski tekst ala'macho wiesniak z wawy to rece mi opadaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhahana wypowiedzia a tak z ciekawosci - czym Cie tak poruszyłem, ze az bedziesz musiała majtki zmienic i kałuże spod krzesła zetrzeć? tymi walizkami na wycieraczce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
Masz takie rozne swoje blyskotliwe wypowiedzi. Co to pies z kulawa noga by sie usmial. Nic swiat jest o wiele bardziej zlozony niz nam sie wydaje. Ludzie o nizszym rozwoju intelektualnym tez nie sa tutaj bez przyzcyny, tak jak ty komiczne ciapciak z wawy dostarczasz mi rozrywki np:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jak znalazłam zdjęcia
swojego poprzedniego chlopaka z jego bylą to wpadlam w szal i ponad 500 zdjęć stargałam. dzis bym tego nie zrobila. to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz takie rozne swoje blyskotliwe wypowiedzi." wiem wiem :D moze chodzi o temat o obciąganiu? :D " Co to pies z kulawa noga by sie usmial." znasz sie blizej z kalekimi psami? :D ja nie wiem, z czego one sie smieja... ale widze, ze masz w tym doswiadczenie - pewnie czesto smieja sie z Twoich tekstow :D " Nic swiat jest o wiele bardziej zlozony niz nam sie wydaje." zwłaszcza Tobie :P " Ludzie o nizszym rozwoju intelektualnym tez nie sa tutaj bez przyzcyny," dobrze, że potrafisz wytłumaczyc sobie fakt wlasnych narodzin... i ciesze sie, ze ogodzilas sie z tym faktem " tak jak ty komiczne ciapciak z wawy dostarczasz mi rozrywki" wiele kobiet miałlo ze mna niezłą rozrywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
ciapciak to nie jest przeciez brzydko, poprostu pasuje do niego tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już siadamy pomarańczowa, co? bądź twarda, jak zaczynasz wrzucać to konsekwentnie :) p.s. nie, nie lize mu dupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
z ta rozrywka i kobietami to zalezy ile im zaplaciles, a podejrzewam ze kto jak to ale ty musiales grubo wybulic, to i rozrywka byla niezla. A sissy to jest jedna z tych co placisz jej za rozrywke? Brawo ciapciak jest jedna co leci na twoj intelekt, niewierze zby miala nizszy od twojego....ale moze???? Coz swoj zawsze znajdzie swojego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Komi, wysłałam Ci rachunek ale kasa nie wpłynęła Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
oj sissy ty mu chyba jednak lizesz dupsko:P Nie da sie ukryc ze walisz wzelina na calego. Ale widze ze ciapciak nie jest zainteresowany toba wiec poszukaj innego. A zreszta ten i tak do seksu sie nie nadaje bo to gawedziasz erotoman co to lubi sobie na necie blyskotki popisac i jakies fantazje, wiec nie mas zco liczyc na wtykanie kija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
a ja widze ze ty jestes mieki:O I fizycznie i psychiczne. I nawet ta cala sisy wazelina Ci nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
a mnie zastanawia skad sie biora takie panienki ktorym imponuje chamstwo i prostactwo wypowiedzi jakiegos tam ciapciaka ktory pozuje na macho? Odpowie mi ktoras? Dziwne ze kobiety tak daja soba pomiatac byle ciapciakami a pozniej zdziwiona ze ten czy tamten to meski szowinista. Coz kazdna z nas ma to na co sobie zaluzy, widac niektore lubia byc traktowane jak rzeczy do uzytku mezczyzny. Pogodzilyscie sie z losem i stwierdzilyscie taki moj zywot byc podnozkiem dla jakis ciapciakow. Ostro tepicie kobiety ktore maj aswoje poglady i wieksz sile przebicia od was. Coz wisi mi to i powiewa. Zdania nie zmienia. Komiczne Ciapciak-pospolitus. a jego wypowiedzi nie powalaj mnie na kolana ani na nic innego. Przeciwnie przekonuja ze prostacto trzeba tepic zanim sie rozwinie w kokonie zaptrzonych w niego babskich sierotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale ja się nie dopatrzyłam w komiczne chamstwa.... jak kobieta zna swoją wartość, to teksty o lekkim zabarwieniu co najwyżej ją zaintrygują.... poza tym znam takich facetów ostatnie co bym o nich powiedziała to to, ze są ciapowaci. można powiedzieć, że jest bawidamkiem, że się może nawet dowartościowuje, ale przyznać trzeba, że potrafi rozmawiać z kobietami. przecież rozmowa nie może byc na zasadzie wzajemnego słodzenia, trzeba trochę pozaczepiać, podyskutować... ale pewnie siedzisz tylko w domu przed kompem i nie wiem jak się rozmawia z ludźmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
Hmmm no i tym sie roznimy. Jesli ty obracasz sie wsrod mezczyzn ktorzy nie maja do ciebie szacunku i teksty o obciaganiu uwazasz za czarujace i dowcipne:O To tak naprawde nie wiesz jak mezczyzna moze byc zabawny, intrygujacy i czarujacy wzgledem kobiety. Trzeba byc totalna bezwladana kukla zeby uwazac ze chamowate wypowiedzi sa czarujace i maja za zadanie oczarowac kobiete. Wyjdz do ludzi i poznaj jakis mezczyzna zmienisz zdanie. Po jakims czasie nie bedziesz juz chciala gadac z ciapciakiem udajacym macho i dostrzezesz bez trudu ta roznice. Trzeba tylko czasem poznac jakis mezczyzn i porozmawiac z nimi dostrzec ta subtelna roznice miedzy prostakiem a genetelmenem. Bo rozumiem ze niektorym Paniom moze sie to zlewac zwlaszcza gdy poza kaffe nie znaja innych ludzi live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×