Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moni...

zdjęcia z była dziewczyną

Polecane posty

czy ja powiedziałam, że jego teksty sa czarujące? poza tym nie czuję potrzeby ciągłego rozmawiania tylko na poważne tematy. no i - co najważniejsze - zdaje się, że tu się dyskutuje, a nie podrywa... i nie czuję, żeby traktował mnie bez szacunku, bo mnie zwyczajnie nie obraził w żaden sposób. a tak poza tym co masz taki bojowy nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny nick... To nie jest kwestia bojowego nastroju, tylko zwyczajnej głupoty. Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia na dany temat, a za wszelką cenę chce się odezwać to najprostszą metodą jest zacząć obrażać ludzi Typowe prostackie zachowanie, i tu nie chodzi, kogo ona obraża, bo dziś to może być Komiczne, jutro kto inny Chodzi o sam fakt przelania swoich frustracji... Codziennie jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny nick w temcie o obciąganiu napisalem, ze laske ktora tego nie robi, facet zostawia :D pewnie tak było i w jej ptrzypadku, stad ta wsciekłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
tak stad ta wscieklosc. Traktowanie przedmiotowo kobiet. Ale widze ze masz fan club ktore lubia byc tak traktowane:O Dziwi mnie to ze kobiety pozwalaja sobie na takie traktowanie i jeszcze wielce oburzone ze ktos nie ma ochoty byc tak traktowany bo to niby zarty i pikatna rozmowki. Dziwne to rozmowki jak ktos z gory zaklada ze ja to od jednego jesteem a jak nie to narazie....Ale widac sa takie co sie z tym utozsamiaja. Wiec obciagac a jak nie to spadac. A sissy kochaniutka zauwaz ze nikogo nie obrazilam, wyrazilam tylko swoja opinie. A ciapciak to cecha charakteru a nie obelga:P Gdybym chciala go obrazac to pojechalabym z nim grubiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo kto traktuje tu przedmiotowo? Uwierz mi, że gdyby tak było to żadna z nas nie pozwoliłaby sobie na to. Trzeba tylko umiec rozróżnić, keidy ktoś sobie żartuje, a kiedy traktuje przedmiotowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisy do lachy a jak nie to spa
daj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
Sisy no coz ja nie lubie zartow w ktorych ktos z gory zaklada ze ja od jednego jestem. no nie potrafie sie z tego smiac. Jest to brak szacunku dla mojej osoby i szowinistyczne podejscie. Jesli Tobie odpowiada ok. Mi nie. I nie bede glupio przytakiwac jakims ciapciakom co maja ubaw z pisaniu glupot i sie ciesza ze te panny takie glupie. Napisz mu ze sie do zarabiania hajsu tylko wezmie a jak nie zarobi to niech spada i zobaczysz jego reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę bronić Komi, bo on sam sobie świetnie daje radę, tylko, że z obecnych na tym forum facetów niewielu jest takich, którzy odnoszą się z szacunkiem do kobiet i on jest jednym z nich... Nie powiedział złego słowa na temat swojej kobiety... Nie uważasz, że osoby które zakładają tematy: koleś mnie leje, a ja jestem z nim, obciagam czy to dobrze lub coś w tym stylu, same sie proszą o taką reakcję...? Niech najpierw kobiety, które tu takie bzdury wypisują mają szacunek do samych siebie, a potem wymagajmy tego od Komi i innych chlopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lęki \"uhahana wypowiedzia\" wynikaja z głębokich kompleksów... mysl, ze ktos moglby ją potraktowac jako obiekt sexualny wywoluje wyjątkową agresje... a ja sie spytam - a jak ja mam traktowac powaznie kobiete, ktora nie chce sprawiac mi przyjmnosci? jest tak straszna egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
komiczne ciapciaku ty sie lepiej naucz minete strzelac bo sie tylko do tego mozesz nadac. A na forum nie pisz bzdur bo jezyk to ty masz w innych celach stworzony. Nikt cie nie chce sluchac co najwyzej nogi rozlozyc i tyle z twojego jezyka pozytku:P A kompleksy dawno temu wyleczylam jak mialam nascie lat, ateraz nie pozwole sobie na to zeby ktos potraktowal mnie w sposob ktory mi sie nie podoba wlasnie dlatego ze nie zamierzam przytakiwac i potulnie siedziec myslac o facet pewnie ma racje....raczej mysle facet phi lepiej niech nie podskakuje. A o kobiecie nie pisze zle bo nie ma takiej poprostu. Mnie sie zdaje ze moze chlopaka ma, zdziska i stad ta strategia do kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napisz mu ze sie do zarabiania hajsu tylko wezmie a jak nie zarobi to niech spada i zobaczysz jego reakcje" bo realnie tak to zwykle wygląda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
a co do tego ze ktos moze mnie potraktowac jak obiekt seksualny ok, traktuja ale w mily dla ucha sposob i nie wyczuwalny przezemnie sarkazm. Jestem kobieta a nie obiektem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A kompleksy dawno temu wyleczylam jak mialam nascie lat" dobrze, ze tak myslisz... pozytywne myslenie to podtsawa... źle, ze to nieprawda :P czego swiadectwem sa wypowiedzi na tym forum "ateraz nie pozwole sobie na to zeby ktos potraktowal mnie w sposob ktory mi sie nie podoba wlasnie dlatego ze nie zamierzam przytakiwac i potulnie siedziec myslac o facet pewnie ma racje....raczej mysle facet phi lepiej niech nie podskakuje." o kurde :D:D widze, ze zycie nie traktowało Cie lekko i duzo przeszłaś... pokrzycz sobie skarbie, pokrzycz... a potem, naucz dobrej techniki orala, bo inaczej Twoich partnerów pociesza inne kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem kobieta a nie obiektem seksualnym" co do Ciebie, to moge z pelna swiadomoscia powiedziec, ze na pewno obiektem sexualnym nie jestes :D Chyba, ze po viagrze i extazce :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem kobietą i wolałabym żeby mnie traktowano jako obiekt seksualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhahana wypowiedzia a co do tego ze ktos moze mnie potraktowac jak obiekt seksualny ok, traktuja ale w mily dla ucha sposob i nie wyczuwalny przezemnie sarkazm. Jestem kobieta a nie obiektem seksualnym. no właśnie.... czyli za dużo się starać nie muszą - wystarczy, że ostro przysłodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądałam tu parę miesięcy ale widzę ,ze nic sie nie zmieniło Komiczne ty to masz talent w robieniu wokół siebie szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
no wiec wlasnie sisy tu jest roznica. ja nie chce byc obiektem seksualnym. Ciapciak i co z ta mineta strzelasz troche czy nie. Bo mnie sie zdaje ze ty to nawet minety porzadnej nie potrafil bys strzelic. Ale z dwojga zlego wez sie za minete lepiej bo pewnie lepiej by ci wyszla niz te proste wypowiedzi. Niestety twoj jezyk moze sprawdzic sie tylkow jednej z tych rzezcy i niejest to soczysta mowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"bo spotkać faceta, przez którego padnie nam na mózg i nic poza nimi i ich ciałami się nie liczy - no, nie każda ma to szczęście. to właśnie tacy faceci sprawiają, że niektóre laski rzucają dom, dzieci, męża.... ja na szczęście spotykałam takich facetów zanim poznałam męża.." coś zawsze mi się wydawało że małżeństwo jest dla frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Bo mnie sie zdaje ze ty to nawet minety porzadnej nie potrafil bys strzelic\" nawet? dobra minete trudniej zrobic, niz dobrze laske zerżnąć... ale akurat w mionecie jestem świetny, bo po prostu uwielbiam to robić :) tak na marginesie - widze ze sie nieźle na mnie nakreciłaś :D pewnie jestes takim typem babki, ktora nakreca sie na facetów, ktorzy ja maxymalnie wkurzaja i ktorych nienawidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
a tak na marginesie nie rozumiem tego wtracalctwa tych kobiet, przeciez to nie do was bylo forulowane wiec nie rozumiem czym sie tak bulwersujecie. Macie ochote na obciaganie prosze bardzo, macie ochote byc przedmiotowo traktowane prosze bardzo. zwrocilam sie bez posrednio do osoby ktora mnie drazni i tyle. Uderz w stol a nozyce sie odezwa....nie podoba mi sie jego tok myslenia wiec mu to powiedzialam a wam to nie wiem o co chodzi... A ty czarny nick niestety poswiec jeszcze troche czasu zeby zrozumiec o co mi chodzilo albo popros kogos o rozszyfrowanie bo widze ze sama sobie nie poradzisz ze zrozumieniem tekstu pisanego. ale ponoc mozna sie tego nauczyc wiec moze zapisz sie na kurs w wolnej chwoli. A i pewnie nie wiesz co znaczy blachara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofe rma - jak się chce stworzyć coś lepszego niż tylko kilka szaleńczych chwil to niekoniecznie :) poza tym tacy faceci nie nadają się na dłuższy okres czasu, a co dopiero na małżeństwo - tak samo jak puste laski, które tylko do przelecenia się nadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, nie będziemy się odzywać... Tylko dodam jeszcze, że jest to publiczne forum, a nie prywatny czat. Jak chcesz wrzucac komuś, tak aby inni się nie wtrącali to pisz na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×