Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moni...

zdjęcia z była dziewczyną

Polecane posty

Gość ofe rma
komiczne jest forumowym ideałem mężczyzny, pomnikiem. nikomu nie wolno pluć na pomnik!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
coz pewnie czar by prysl jak by zobaczyla twoja fote.... a o minecie to bym nawet nie pomyslala na twoj widok. E flaga na twarz i za ojczyzne prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uhahana wypowiedzia" apeluje do Ciebie, zebys sie rozluźniła i odprężyła... wiem, ze Twoj umysl podpowiada Ci co innego, ale moje wypowiedzi na forum nie wpłyną na Twoje życie... mozesz poczuc sie bezpieczna... nie musisz ze mna walczyc... to, ze ktoś Cie kiedys porzucił bo nie chciałaś chapać dzidy nie oznacza, że musisz prowadzic ze mna wojne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
chapac dzide buehehehehehe. a co to Zdisiek tak do Ciebie mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"coz pewnie czar by prysl jak by zobaczyla twoja fote" kto by zobaczył i czyją fote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
to ja rzucam jak nie strzelaja minety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaki k**wa pomnik?" ta wypowiedź ma symbolizowac spiżową sztywnosc mego penisa i tego, ze zawsze stoi - jak pomnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ja rzucam jak nie strzelaja minety" a gdzie Ty znajdujesz facetów, ktorzy nie chca minety strzelać? przestan podrywac mężczyzn z LPR to nie bedziesz miec tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no nie wiem czy lepszego. chyba raczej gorszego skoro "rzucają dom, dzieci, męża" dla jak piszesz "kilku szaleńczych chwil". "np dobra, przyznam się, że czasem sobie zajrzę, bo jeden z kolegów, chociaż nie nadawał się na związek, to był extra przyjacielem od łóżka i czasem sobie wspomnę...." jeżeli facet którego żona robi coś takiego nie jest skończonym frajerem to muszę zmienić definicję frajerstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
napewno nie ty moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwole sobie się wtrącić
do dialogu pani uhahanaej i pana komiczne patrząc z boku na tę konwersację, widzę, że pani u. jest podszczypywana przez pana k. i tak się nakręca tym wszystkim, że ledwo wytrzymuje.... czy pani, droga u., nie widzi, że się z pani śmieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
tam gdzie ty laski co nie obciagaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wtrącaj się, bo nie do Ciebie mówią? :P:P:P Zaraz się dowiesz o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
widze ze tu ktos pisze pod innym nickiem:) Nie ladnie tak sie podszywac i pisac sobie pozytywy. Obstawiam ze to czarny nick tak sie przeistoczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tam gdzie ty laski co nie obciagaja" gdybys nie dostała nagłych skurczów pochwy podczas czytania tamtego tematu to zobaczylabys, ze napisalem iz ja nie znam takich kobiet... tzn teraz juz znam - Ciebie :P Ale sie z Toba nie umowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
nie obstawiam jednak sissy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że to ja, bo ja nie mam co robić, tylko bawię się w rozdwojenie jażni i piszę z kilku nicków :) Dzizaz, ludziom to się jednak nudzi... Do roboty iść i kasę zarabiać to frustracji będzie mniej w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana wypowiedzia
wiesz nie wydaje mi sie zebys sie ze mna nie umowil. Ja nie znam faceta ktory by mi sie oparl. No tak ale co my bysmy robili razem chyba ty bys mi strzelam minete a ja bym dlubala w nosie z nudow bo same checi sie nie licza trzeba jeszcze cos potrafic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz nie wydaje mi sie zebys sie ze mna nie umowil" nie wydaje Ci sie tez, że robisz z siebie posmiewisko, a jednak robisz... nie wydawalo Ci sie, ze związałabys sie z facetem, ktory traktowalby Cie jak obiekt sexualny, a jednak sie związałas i teraz wylewasz swoje żale.... tak wiec nie kieruj sie tym, co Ci sie nie wydaje, tylko tym co jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona - czy jestes przykladem kobiety, ktorej facet nie zostawia pomimo braku orala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta uahahana to się chyba zapętliła już... Bo najpierw gada o traktowaniu przedmiotowym, a później że każdy na nią leci i każdego bierze... Bez sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie, zaden facet nigdy mnie nei zostawil i nie jest dla mnie porblemem taka forma seksu" tylko pytałem - nie denerwuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×