Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaeeeeeeeeeeeeeeee

Kocham kobietę 5 lat staszą

Polecane posty

Gość aaaaaeeeeeeeeeeeeeeee

Pomóżcie mi się odkochać 😭 Jestem taki biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No własnie..
czy to coś złego .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, i tak Ci sie znudzi bo w koncu zaczniesz sie ogladac za mlodszymi ;] radze przeczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanillliowa
w czym problem? Za mało starsza? Ostatnio zakochał sie we mnie chłopak 18 lat młodszy :O I moim najwiekszym atutem dla niego był własnie mój wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaeeeeeeeeeeeeeeee
Jak to w czym? Ona mnie nie kocha, ma swojego faceta :( Od 3 lat. Nie mam żadnych szans żeby z nią być. Pomijając już sprawę jej faceta, to kobiety niechętnie pakują się w związki z młodszymi facetami. Sznur poproszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie Ci ze to minie! niedlugo zobaczysz mlodsza dupe i spodoba sie inna. i nei waz sie wlazic w czyjs zwiazek. noś swoj krzyz, kazdy jakis nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy kobieta woli młodszego czy starszego partnera to sprawa indywidualna ;) A Ty autorze lepiej przeczekaj ten okres, ewentualnie znajdz sobie jakąś wolną dziewczynę lub jakieś hobby, ale nie wpierdzielaj się w związek ukochanej swej... Każdy musi przeżyć swoją własną werterowską miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaeeeeeeeeeeeeeeee
Dzięki za rady, ale mam pytanie: czy ja gdziekolwiek napisałem, że chcę się wpakować w jej związek? To po co te rady, ze mam się nie pakować? Czytacie w ogóle moje posty? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeżywam taką miłość platoniczną, marszczenie Freda z Renią Rączkowską, pani Frau odpowie ci na to pytanie wyczerpująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaeeeeeeeeeeeeeeee
No niby racja, ale ja taki nie jestem. Ja chcę, żeby była szczęśliwa, więc niech jest z tym jej facetem. Tylko, ze ja nie mogę sobie z tym poradzić. Jestem taki biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×