Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejeje

BARDZO BYM CHCIAŁA BYC DLA NIEGO SEXY I ODWAŻNA ....

Polecane posty

Gość ejeje

ale nie potrafie za nic.! Chciałabym wejść do pokoju w sexownej bieliźnie, odwrócić się, wypiąć, zrobić coś ostrego. Ale nigdy tego nei zrobię, prędzej spale się ze wstydu, myśląc ze robie z siebei idiotkę. Szczerze to mogli by mi dac 100 tysięcy i chyba bym nie zrobiła. Kto mi pomoże, to chyba choroba. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsadf
pyebana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeje
czemu mówisz, że jestem pojebana ?:O :(:( jestem z nim 3 lata. Fajna ze mnie laska, podobam się wielu facetom, ale nic z tego. Tak bardzo sie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeje
a Wy sie tak zac howujecie prowokujaco przy swoim facetach,. ? kusicie ich itd? bez wstydu. ? jak to robicie. :) i jakie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie wypowiedziami niektorych tutaj, ja jestem i od jakiegos roku potrafie sie pokazywac z tej strony 'kocicy' ze tak powiem, ost robilismy sobie foty i nakrecilismy jak sie kochamy, bylo ciezko sie przelamac ale teraz juz na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No długo jesteście razem więc niepotrzebnie się wstydzisz ja nie mam z tym problemów, jesteśmy razem 4 lata przełam się a zobaczysz jaki jest zaskoczony i podniecony że coś innego ma poza tym facetowi wystarczy kawałek tzytzka zobaczyć i jest już gotowy więc jak zobaczy cię jakoś bardziej rozebraną i kuszącą oszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona11111111111
ja też bym chciała ale on nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty jak i filmiki sa usowane zaraz po calej akcji, nagrywamy , ogladamy z kamerki , nawet na kompa tego nie wrzucamy, takze spokojna twoja rozczochrana :) juz sie przelamalam juz sie nie wstydze ale przez 5 lat mialam blokade jakas, przeszlo na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy filmy i foty i jakoś nie boję się, że cała Polska to zobaczy, może dlatego że nie robię tego z przypadkowym facetem i mam zaufanie do niego Wiem, ze nawet jak się rozstaniemy nie zrobi nic głupiego Swoja drogą współczuję ci, ze jak dotąd nie spotkałeś takiej osoby w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×