Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

AZALIŻ!

Polecane posty

\"Just another brick in the wall.\" Komuś cos to mówi? Sądzę, że nie, ale niestety nie mam cytatu Dody czy Feela, dotykającego tego problemu. No wiec - moi zacni - nie będę kolejną cegłą w murze. Nie bedę taka jak inni, tylko dlatego, że kogoś razi inna opcja. Azaliż będę mówić azaliż ile mi się podoba. Bo lubię to słowo i po prostu - bo tak. Dziękuję za uwagę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a kto Ci każe się dostosowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtjdxdhsrt
- Azaliż mogę wejść pani hrabino? - A wejdź Janie, a zaliż! To jest całkiem fajne słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno_ - wybacz. Wiem, że nie wszyscy tu są... no tacy :P neurosa1 - ciągle ktoś mi to wytyka w bardzo wulagrny sposób na różnych topikach, a przed chwilą dostałam taki komentarz na powiedz.to, co przelało czarę goryczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzat
aza niestety zdechla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja w tej chwili słucham Red Hot Chilli Peppers :p mam pytanie - czy Was również ciągle ktoś spamuje informacjami na temat promocji laptopów Ericsson?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec był skrzywiony muzycznie ;) coś mi się po nim dostało :D w domu leciało pink floyd, dire straits itd. to były czasy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PF. Ale kojarzy mi się też z RHCP :) Neurosa01 - owszem, już kilka takich mejli dostałam. Ignoruję, bo nie wierzę w rozdawanie laptopów za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w tym rzecz. Mam tylko jeden jego utwór(nie powiem jaki) ot po prostu trafia w coś tam.. Ale po za tym żebym szukał gdzieś do posłuchania jego utworów.. szkoda czasu.. wolę inne rzeczy. Clapton choćby. A za dużo by wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czarno_ właśnie Twoj Tato nie był skrzywiony tylko normalnej muzyki słuchał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straitsów też lubię ;) Czemu teraz nie ma już takich piosenek? Azaliż chciałabym się urodzić 20 lat wcześniej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ten Pan z grupy Feel to wokalizę ma kiepską :o o tekstach może nie będę wspominać, co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego klimatu już nie ma... teraz wszędzie dookoła pop, dance, techno itp. Dobrego rocka nie ma niemal wcale w radiu czy telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa- to była taka ironia ;) pamiętam jaka afera była parę lat temu, jak zgubiłam ojcu "sultans of swing' :D:D:D no i mój ukochany prezent od niego u2 "the best of", czego te płyty nie przeżyły :D zjechały w moim plecaku kawał świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×