Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienna pani

jak wyluzowac

Polecane posty

Gość jesienna pani

Jestem osoba ktora sie bardzo przejmuje mozna powiedziec wszystkim. Przejmuje sie tym co powiedza inni, co pomysla, kiedy ktos mnie obraza to zamiast go olac to bede sie wyklocac do usranej smierci ze nie ma racji, bo ja taka nie jestem. Nie potrafie wyluzowac, bez przerwy o czyms rozmyslam, zastanawiam sie nad soba, ze moze cos zle zrobilam, moze powinnam sie inaczej zachowac w jakiejs tam sytuacji ktora miala miejsce wieki temu, moze jakas tam osoba sie na mnie obrazila, chociaz powiedziala ze nie. Ciagle analizuje siebie. Z jednej strony mam silne poczucie wartosci i zawsze swoje zdanie, ale jak dochodzi do konfrontacji miedzy mna a kims to bardzo to przezywam. Co zrobic zeby wyluzowac? Nie przejmowac sie co mysla o mnie inni? Czuje ze to przejmowanie sie zle na mnie wplywa, staje sie nerwowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
przeczysz sama sobie...to jak sie zachowujesz swiadczy o Twoim niskim poczuciu swojej wartosci... Chcesz byc zbyt profesjonalna bez wad a tak sie nie da... Daj sobie prawo do bedow kazdy je popelnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
dlaczego ktos inny potrafi powiedziec mi ze ma moje zdanie gdzies.. Ze nie mam racji i tyle... A ja bede gadac do usranej smierci i probowac zeby wyszlo na moje, udowadniac ze to ja mam racje, ze ta osoba sie myli, zamiast ja olac i powiedziec tylko: nie masz racji, nie bede o tym z toba gadac. Nie potrafie tak... I to sprawia ze zawsze sie wszystkim przejmuje o wiele za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
mam silne poczucie wartosci, zawsze jestem pewna swojego zdania i tego ze mam racje, i dlatego zawsze jej bronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
"Chcesz byc zbyt profesjonalna bez wad" cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
w rozmowach nie chodzi o to kto ma racje... kazdy ma racje patrzac ze swojego punktu widzenia ... pamietaj ze rozni sa ludzie i przekonywanie innych ze wlasnie Ty masz racje nie jest dobra droga... Bo ktos patrzy na to ze swojego punktu widzenia i ...tez ma racje Jego zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
ja o tym wiem... Kazdy ma swoje zdanie tak jak ja i bedzie go bronil tak jak ja.. Ale to nie zmienia faktu ze glupio bede sie wyklocac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdeqd
Jeśli czujesz że czegoś ci ubędzie gdy ktoś oceni się niezgodnie z twoim postrzeganiem siebie, jeśli czujesz że musisz się bronić to już świadczy o zaburzonym poczuciu własnej wartości. (No nie mogę się doczekać odpowiedzi autorki tematu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
dokladnie...dlatego napisalam ze autorka ma niskie poczucie swojej wartosci...w innym przypadku nie zalezaloby jej tak na opini innych i przekonywania o swoich racjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
niegdy nie czuje, ze czegos mi ubywa, bo zawsze wiem, ze i tak mam racje, jestem tego bardzo pewna. Chodzi o to, ze ciezko mi pogodzic sie z tym, ze ktos ma o mnie takie a nie inne zdanie. Ciezko mi normalnie funkcjonowac wiedzac ze ktos mysli o mnie zle... Dlatego zawsze proboje przekonywac ta osobe, ze nie jestem taka jak mysli... Bo wiem ze jesli ja przekonam, to bedzie mi sie latwiej zylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
a moze to jest tak ze poprostu nie dasz sobie niczego powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzice mi
może to kwestia wychowanie w domu:moja matka tak mnie wychowywała,że teraz też przejmuję się co inni powiedzą,nawet co o mnie myślą.Całe szczęscie,że mój facet ma dokładnie odwrotnie:nikomu się nie tłumaczy i naprawdę nic go nie obchodzi co kto o nim myśli.Próbuję brać z niego przykład,można się tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
w sumie tak jest, ze nie dam sobie nic powiedziec, jestem bardzo uparta i zawsze w 100% przekonana o racji swojego zdania czy pogladu. Rzadko sie zdarza zebym nie byla pewna swojego zdania, i wtedy po dluzszym rozmyslaniu przyznaje racje drugiej osobie. Ale i tak wole zebym to ja miala racje. najlepiej to gdybym byla wszechwiedzaca i nieomylna:D to nie jest smieszne wiem:( i ubolewam ze mam taki skopany charakter... Chcialabym sie tego nauczyc, tego olewania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
uwierz w siebie bedzie ci latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
ale ja wierze w siebie!! i to bardzo mocno, nie wiem czy nie za mocno, bo zawsze uwazam ze to ja mam racje a przez to nie rozumiem jak ktos moze myslec inaczej niz ja i sie z nim wylkocam... Bledne kolo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
kobieto to ze chcesz miec zawsze racje nie swiadczy o tym ze wierzysz w siebie zrozum to...wrecz przeciwnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
ja nie CHCE miec zawsze racji, tylko WIEM ze mam zawsze racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
to egoistyczne wiem, i wcale nie ulatwia mi to zycia... Chcialabym toz mienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
chcialabym po prostu nauczyc sie w kilku slowach powiedziec komus to co chce powiedziec i tyle, reszte olac, olac to co ta osoba sobie pomysli. A ja zawsze musze drazyc temat, wyklocac sie, tygodniami to przezywac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesiennej
jesienna--odpusc, olej, nie warto o to walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
ale jak odpuszcze tzn ze przyznam komus racje albo pozwole zeby ta osoba ciagle myslala o mnie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×