Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badz co badz-----////

zonaty facet

Polecane posty

Gość musze zaczac jezdzic
widze, ze jednak się wciąz dokształcasz:D na googlach:D mnie się juz nie chcećććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
komiczne następna @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wole Cię jako
Lucyfera:D i nie zaskakuj mnie już :D upadły TY Modku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes_aloesowy
a co powiecie na taka sytuacje: poznalam faceta na tydzien przed jego slubem zaczelismy sie spotykac przespalismy sie ze se soba bal sie odwolac slub chociaz zastanawial sie nad tym teraz mija juz 3 miesiac od tego dnia i nadal sie spotykamy jest cudownie ale on mowi ze nie jest w stanie odejsc od zony sa ze soba 7 lat my tez nie mozemy sie rozstac chcociaz probowalismy juz kilka razy i top glownie ja po co mu taka zona ktora oszukuje klamie itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
eh, kochac moze i Ciebie kocha...czemu nie, ale takim zachowaniem - czekaniem wcale, ale to wcale nie musi niczego wybierac, jest mu dobrze bo jedna dom prowadzi - zona , a druga siedzi przy szpitalnym lozku i pociesza - Ty...no ciagnij sobie to tak dalej a moze dostaniesz od niego medal za cierpliwosc...dziewczyno, milosc miloscia, ale ta jego milosc do Ciebie to chyba wcale nie dodaje Ci skrzydel, a wrecz przeciwnie daje codziennie do myslenia...powodzenia Ps. Czemu kobiety uwielbiaja wchodzic w role cierpietnicy i chca w imie tam czegos poswiecac swoje fajne lata...? Pytanie do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×