Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość triukja

STRASZNIE MNIE TO DENERWUJE JAK MOJ FACET...

Polecane posty

Gość triukja

umawiamy sie np.na 18 a on przychodzi o 17,cholera ja w wannie ubrana w stare dzinsy:O wqrwia mnie to,ze przychodzi za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dwojga zlego
wolalabym tak, niz jak mam obecnie - ma byc na 18, jest o 19... szalu mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdejmij jeansy jak wchodzisz do wanny, myslę, że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihih...................
Straszny masz problem a nie mozesz sie z nim umowic np na 18 sta i byc gotowa o 17 stej poprosu. Jak chcesz sie umowic z nim o powiedzmy 17 stej to powiedz zeby przyszedl o 18 stej to i tak bedzie wczesniej a ty sie zdarzysz wyszykowac. Moi znajomi robia tak ze mna z tym ze ja jestem zawsze godzine za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może chlop
chce zobaczyć jak wyglądasz nie odpicowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dwojga zlego
Nieznany, mysle, ze wystarczyloby przyjsc punktualnie :) albo chociaz uprzedzic o ew. spoznieniu; myslenie nie boli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Nieznany, mysle, ze wystarczyloby przyjsc punktualnie Punktualni są tylko frajerzy ;o Ja zawsze przychodze albo spóźniony - wtedy mnie wyczekuje, wygląda z okna czy juz ide, patrzy na zegarek, tęskni :classic_cool:) albo przychodze wcześniej - wtedy zastaje ją w połowie tuningu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurza jak ktos sie spoznia dluzej niz 15 min, chyba, ze w domu jestem sama tez nie znosze sie spozniac i mi glupio, ze ktos na mnie czeka a przychidzenie przed czasem jest nie na miejscu juz calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrfwerf
Może nie zna zasad kultury (niewychowany i mało inteligentny lub nabrał gdzieś fatalnych nawyków), może próbuje wprowadzać cię w zakłopotanie i manipulować tobą, może to taka walka wpływów pod tytułem "i tak zrobię co chcę (czyli przyjdę kiedy mi się podoba)". W każdym razie musisz zaznaczyć swoją pozycję w waszym związku i swoje prawa. Masz prawo we własnym domu czuć się swobodnie i wiedzieć kiedy masz gości a jak masz potraktować niespodziewane najście. Poćwicz na nim teraz swoją asertywność, tym bardziej że zasłużył sobie, zanim będzie za późno i już wlezie ci na głowę. Innymi słowy wyjaśnij mu, łagodnie i zdecydowanie, dlaczego jest dla ciebie ważne żebyś wiedziała kiedy się go spodziewać, żeby nie przychodził za wcześnie. Ja podkreślałam swojemu że tak lubię czuć się nieskrępowana i niezależna w swoim domu, że gdy ktoś dobija się niezapowiedzainy, nawet nie obchodzi mnie kto to i nie otwieram. Ideę więc twój chłopak zrozumie. Powiedz mu też że lubisz gdy przychodzi bliżej czasu umówionego bo jesteś wtedy gotowa i nie musisz się denerwować. Jeśli tego nie uszanuje, trzeba z nim bardziej stanowczo i dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×