Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sissy

Problemy na kafe, które mnie przerastają...

Polecane posty

yeez, ja to akceptuję :) Tylko niektóre mnie przerastają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream- to, ze są skrajne nie oznacza, że nie niosą pomocy.niektóre niosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przerastają tematy na temat tabletek antykoncepcyjnych (jak brać, czy od razu działają, co zrobić gdy zapomniałam, czy jak wzięłam 15 minut po czasie to jestem w ciąży?). A to wszystko jest na ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream- tu na kafe jest wiele osob ktore szukają pomocy a gdy ją otrzymują - to poprostu jej nie przyjmują bo mają zamkniete oczka i zalepione uszka.jest wile osob ktore piszą bardzo mądrze i fajnie. nie wiem w czym masz problem być może o ile nie pomyliłam osób to jesteś nieśmiały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez, ja się zgodzę z Tobą Ludzie piszą, że mają problem, ok, nie ma sprawy, tylko okazuje się, że oni nie chcą rozwiązania, które większości wydaje się racjonalne, tylko takiego, które jest po ich myśli. Np kobieta ma kochanka od paru lat, powinna się z nim rozstać bo cierpi,, wszyscy pisza to samo, a ona dalej swoje Czasem to się przeradza w agresję i obrażanie - ten brak zgodności w rozwiązaniu problemu z autorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojjo -dobre :D cream- to popracuj nad jej podniesieniem. no coż nikt tego za ciebie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy- ja czasami staram się pomóc, ale do czasu . gdy widzę że natrafiam na beton to odpuszczam. bo ile można wkółko ogona się kręcić.??? no można ... nawet cale życie tylko - po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream- są kursy, poszukaj.idź do psychologa i powiedz w czym problem.zrób z tym coś. w wielkim uproszczeniu : to co sam o sobie myślisz ma wpływ na Twoją samoocenę, na to co robisz i jak reagujesz. jeśli myślisz nie dam sobie rady, albo ja tego nie umiem- to tak się zachowujesz. Jak zaczynasz w obliczu problemu/ów myśleć: dam radę ,zrobię to tak i tak , potrafię, umiem - to tak będziesz dzialał. niskasmoocena bierze się też z biernej postawy, lub tego jak zostaleś wychowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ macie fajowe problemy..:):):) skoro tak wiele rzeczy Was przerasta na kafe to mam wnioskować,że .....jesteście wzrostu liliputków? ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
cream. na jednym z topikow zadedykowalam tobie piosenke. poszukaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×