Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkasiaaaaaaa

czy wierzycie w to

Polecane posty

Gość kkasiaaaaaaa

że można się zakochac podczas godzinej randki w człowieku który jest zarozumiały..antypatyczny złosliwy apodyktycznyt i ogólnie podczas tego godzinnego spotkania nie udało sie zaobserować ani jednej jego zalety za to w kazdym słowie gescie wychodziły wady.N pierwszy rzut oka widać zły człowiek...czy jajestem nienormalna??Mam wrazenie że mnie to spotkało..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
przeciwieństwa się przyciągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehheee
ale w czymś sie musiałaś zakochać..coś cie musi przyciagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz sie za bostwo..
zarozumialcow oboszych sie z eon wie sjo najeiej.. albo obnoszacyh sie ze sowja kasa i stanowksiem nie znosze..:) zawsze tacy prezesi czesto z obraczka zarywali do mnie na spotkaniach branzowych:D nic tylko przebierac..ale to nie moj typ faceta,,, potem jak mialam 26 lat..osidalam w domku;) wec i wadomo, ze adoratostrwo sie skonczylo..ale niedawno wszylam z domku i sami mnie zaczepaija jak dawniej:D sam prezes spldzielni hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuykj
to zalezy . Po godzinie nie da sie czlowieka poznac . NA to trzeba przynajmniej miesiac obcowania z nim . MOzesz stwierdzic tylko ze on sie zachowal zarozumiale czy zlosliwie , ale to nie znaczy ze caly czas sie tak zachowuje . KTos moze byc zarozumialy caly dzien , a inny tylko wyglosic kilka zarozumialych tekstow . Kobiety sa niezbyt inteligentne i oceniaja ludzi zbyt szybko . Musisz sie z tym liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zarozumiały..antypatyczny złosliwy apodyktycznyt a TO nie sa zalety? kurcze. to ja nie mam zadnych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
prawda jest taka ze nikogo nie jestesmy w stanie poznac, ani w godzine ani w miesiac ani przez cale zycie, nigdy nikogo nie poznamy w 100 %. a z zakochaniem czemu nie :) przeciez podobno istanieje milość od pierwszego wejżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja jestem głupiaaa
hahahah poznałam kogoś takiego przez sympatie....niby nie az takie wady o jakich piszesz...ale niewątpliwie ciezki charakter..tez w sumie tylko raz sie spotkałam i intuicja mówi mi ze ten człowiek=kłopoty...ale juz któryś raz sie łapie na tym że o nim mysle....a tylku fajnych symatycznych do mnie pisze. tez sie z nimi spotykalam ale onich tak nie mysle a bez wątpienia rozsadek podpowiada że są jak najbardziej okey....wydaja mi się wsyztscy tacy sami .jestem chyba chora...tamten jest bezczelny traktuje mnie z góry i ma gdzieś...tamci przesympatyczni..pisza esy..na spotkania przynoszą kwiaty... jak to wyjasnic?he? jesli chodzi o zdrowy rozsadek bez watpienia mam deficytt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocha sie za coś
opierdolone jestescie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
nie kocha się za coś, tylko pomimo wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja jestem głupiaaa
dobra jest tu psycholog i powie mi dlaczego tak mam??:Dbo sama sie narawde sobie dziwie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatraaaaa
po prostu traktujesz to jako wyzwanie pewnie masz świadomość tego że jesteś atrakcyjna...i nie mozesz znieść faktu że komus mozesz sie nie podobać...walke o kogoś takiego traktujesz jako gre..jako sposób sprawdzenia utwierdzenia się w przekonaiu że "jestem cudowana"to nie zakochanie..ale taki mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×