Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Haniu 🌼 ech trudno ale głowa do góry bedziesz ewentualnie rozpoczynac rok 20010 a nie kończyć dzidziusiem :):):):) Madziulek ja to bym na twoim miejscu zrobiła test ciążowy wiesz, byłabym pewniejsza ech ten piatek..bleeeeeee niech juz sie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ty sie kobito nie stresuj! moze to wlasnie ciaza? A mnie dzisiaj tak napieprza jajnik ze szok:( Chyba musze sie wybrac w koncu do gina i zobaczyc co z nimi sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak sie rozpisalam a tam wstawilo tylko czesc tego co napisalam:( Pumka tez tak mialas nie? no wiec mialam wynik" B-hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN DZIEN JEST POSRANY NA MAXA!!!!!!!!!!!!! JA JAK LECIALAM PO MALEGO DO PRZEDSZKOLA-DOSLOWNIE LECIALAM BO MLODSZY SPAL I SZKODA MI GO BYLO BUDZIC-TO JAK WROCILAM TO TAK MNIE BRZUCH NA @ BOLAŁ ZE SZOK!!!JAKBYM MIALA ZARAZ DOSTAC,A MAM MIEC DOPIERO ZA TYDZIEN W PIATEK LUB W SOBOTE:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zas mi ucielo!! znowu tyle napisalam i znow mi wcielo gdzies pol tekstu:( grrr co za dzien! Fretka, to Ty na bank dzidzie dostaniesz:) i to nieprawda,ze pod koniec roku urodzeni maja gorzej,ja jestem ze stycznia i kazdy mi mowi ze stara jestem:/ nawet moj G jest mlodszy, bo z czerwca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak z tego mi nie rozkręci się @-szon to myślicie że jutro mógłby mi test wyjść?Nie za wcześnie?To 25dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIES CYFRY MUSIALY BYC-NAWET KOBIETY KTORE NIE SA W CIAZY MAJA TAM JAKIES CYFRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziecina, znowu wywaliła wszystki swoje ciuchy z szafy i znowu się do niej schowała...tylko tym razem na górną półkę! jak ona to zrobiła to ja nie wiem (bo robiłam obiadek) ale jak ją zobaczyłam to dostałam tachkardii i wytrzeszczu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki widze, ze dzis humorku niektore nie mamy..:(Ja to mam dzien zaganiany....ale za to @ nadal brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może to dlatego że wczoraj było bzzz?I teraz latam co trochę siku i sprawdzam czy nic nie ma....No i miałam się nie nakręcać nie?a jestem normalnie nakręcona jak bąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakrecona jak bak:D he he dobre:D Chyba kazda z nas niepotrzebnie sie nakreca ale jakos inaczej sie nie da! A wiecie wkurza mnie to,ze jak jakies malolaty pojada pod namiot,raz czy dwa sie bzykna i od razu konczy sie to ciaza. A tu czlowiek sie stara,jest w stanie zapewnic godziwe warunki,milosc....i nic. Ech zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wcieło mi mój post nawet internet sie nam sprzeciwia wrrrrrr Haniu jak sie tym razem nie udało to uda sie nastepnym i tak do skutku :):):) tak jak juz wczesniej pisałam nie jest powiedziane że my tu od razu za pierwszym razem zaciążymy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULEK JA TEZ TAK LATAM CHOCBY NA MAJTACH MIALO PISAC -CIAZA-:O MOOTYLKU PODZIWIAM CIE ZA WYTRWALOS:) JA BYM CHYBA UMARLA Z CIEKAWOSCI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie nawet brzuch nie boli, nic kompletnie nic. Oj ciekawa jestem , ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod tym co napisała baterfly SZCZERA PRAWDA!!!! ci co nie chca to momentalnie mają ciąże i bądź tu mądry :o:o Mootylku ja tez tak jak fretka bym nie wytrzymała i zrobiła test żeby mieć pewność :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie głowa boli masakra :(:(:( dzisiaj jakieś złe fluidy płyną bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ale powinnaś mieć podane cyfry w tym wyniku no bo napisałaś " wynik brzmial "B-hcg" ale gdzie jest wynik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUSECZKO WIESZ CO MI MOJ TATA ZAWSZE MOWI JAK MNIE GLOWA BOLI??? ZAWIĄŻ SOBIE KARK NICIĄ-ŻEBY SIE DUPA NIE DOWIEDZIAŁA!!! HAHAHAHAHAH A GDZIE JEST HANIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co jest grane znowu ze soba pisze :P:P:P:P wszystkie sie pewnie pokładły do łóżka a pod zmienionym nikiem szuka córki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia dobre :D:D:D:D no właśnie gdzieś sie dziewczynina podziała, a pasuje sie dowiedziec jaki miała wynik tej bety bo nie podała żdnej cyfry.....hmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NO DZIEWCZYNY NAM TU LECĄ W KULKI:O A CO JEST ZE SONIĄ ,MAMY TAKĄ W TABELCE A JA JEJ NIE ZNAM:( JESZCZE ZERKA DO NAS SONIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×