Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość Hania_i_Gogo
Witam,Dziewczeta:) mam na imie Hania i podobnie jak Wy marze o rozowiutkim bobasku! Nie poczytalam jeszcze Waszych postow wiec zaczne za chwile to robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitko bardzo dobre ..hehehhe witam nowa staraczkę troche ci zajmie to czytanie :D:D:D:D rozłóż to na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
:)poczytalam ostatnie 10 stron i juz mam male rozeznanie kto, ile pociech i ze tak samo przezywacie to jak ja:)wiec nie jestem sama... mam dlugie cykle i dlatego dluuugo musze czekac na termin @, ktora moglaby dac se spokoj i wziac urlop:D wiec @ ma byc we wtorek, dzis jest 11 dzien po ew. zaciazeniu i bylam dzis oddac krewke, jutro o 12 wyniki do odbioru wiec trzymajcie kciukaski:) a tez macie cale spektrum objawow? bo mi od samego zaplodnienia jest niedobrze troche i bekam, czesto kuje w brzuszku, jestem senna, smierdza mi papierosy, bola cycusie(to akurat u mnie norma przed @) i generalnie hustawka nastrojow taka jak pogoda za oknem... mam nadzieje ze ta cala meczarnia to mala fasolinka, a nie ten glupiii @-szon! aha, to moje pierwsze dzieciatko bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
no to mnie pocieszylas:) ale trzeba czekac na wyniki...a dzis zaczal brzuszek mnie swedziec:P chyba sobie zaczynam wymyslac te objawy...to nie objawy ciazy tylko swiera,tak podejrzewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Haniu:) Bardzo sie ciesze ze dołączylas do nas:) Mamy tu taka tabelke jak masz ochote zostac z nami troche dluzej niz do jutra to wpisz sie niej:)W dobrej kolejnosci oczywiscie;) I mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z jakimi babolkami piszesz:P My to tu wszystkie jestesmy w ciazy .ale to juz pewnie doczytalas ...ze w urojonej.hihihih. Jutro czekamy na twoj wynik!!!Pisz tylko go bedziesz miala w rekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 4) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 5) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 67 Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 7)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 8)butterfly*...................3...............ok.31.03 . ...........IE 9)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 10)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 11)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie 12)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lebelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................2?.................listopad ............dolnoslaskie oto i ta tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
Czesc fretko:) Chetnie znajde sie w tabelce i mam nadzieje ze szybko spadne na sam dol tzn do tej drugiej:) to jest moj pierwszy cykl staran,a wiec jestem swiezakiem. w rubryczce termin @ mozesz wpisac 23.03 i woj. opolskie (kedzierzyn-kozle), dziekuje za przyjecie mnie do grona urojonych ciezarowek!! oczywiscie jesyeli wynik bedzie jutro pozytywnymczego sobie i Wam zycze przy testowaniu, to i tak bede chciala zostac tu dluzej bo jestescie tak samo postrzelone jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
no i jeszcze p.s. jestes ze slaskiego- ja studiuje w gliwicach:) w sensie ze to tez slaskie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
a i jeszcze wiek 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3)Hania_i_Gogo..24............1................23.03..............opolskie 4)fretka83.......26.............1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03 . ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lebelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................2?.................listopad ............dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania_i_Gogo
Kochane,ide spatki:) lepiej sie teraz poloze bo nie moge doczekac sie wynikow... a tak to szybciej zrobi sie piatek :P papa dobranoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania zmień kolor nicka na czarny i jutro czekamy na wyniki!!!!!! Ja dziwne takie uczucie mam jakby mi sie coś przykleiło do żołądka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 3)Hania_i_Gogo..24............1................23.03.... ..........opolskie 4)fretka83.......26.............1...............23-27.03 .. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03 . ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lebelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................5...........22 listopad ............dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) nie moglam spac wiec zaczernilam sobie,mam nadzieje ze sie udalo:) Jenefer, pocieszylas mnie bo ja od prawie samego poczatku czuje sie jak z czyms przyklejonym do zoladka, niby niedobrze mi,ale bez zadnych wymiocikow(bo to chyba za wczesnie) no i to bekanie... a czytalam na jakims forum,ze moga powstac zajady,bo witamina B sie zuzywa bardziej i wiecie co??wczoraj mi sie zrobily, ale ja jestem psychiczna:))) nie potrafie sie powstrzymac od skojarzen ze to TO, ale z drugiej strony wiem, jakie figle potrafi platac autosugestia(znam dziewczyna ktora nawet wymiotowala, a i tak to nie bylo TO). dobra,konie cmojego gledzenia. o 12 wyniki, chyba do tej pory na zajeciach jajko zniose:)) i jak wroce to od razu napisze B-hcg>5 :P oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Haniu:) Kurcze my juz coraz wczesniej tu jestesmy:) Dzis to bym nawet mogla byc o 3 w nocy,bo od tego czasu moj maly mial temperature i lipa ze spania:O Haniu ty to zaraz mialas sie wpisac na dol tabelki:) Jenefer widzialam ze zmienialas tydzien czyzbys byla u lekarza??? U mnie temp bez zmian 37.1 ciagle jest:) Cycki bolą jak bolały takze juz licze i licze dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fretka:) ja o 4..30 zostalam obudzona sms-em i od razu moje mysli powedrowaly wprost do maciczki,ktora nie daje o sobie zapomniec, czesto kuje i te wzdecia... chetnie powedruje na dol tableki jeszcze dzis:) a co do temperatury, jak sie budze to mam 36.7 gdzies ale 5 minut pozniej to zaczyna rosnac z sekundy na sekunde po czym osiaga ok. 37 stopni:P ale czytalam jakies stare fora i tam dziewczyny pisaly, ze ta tempka to lubi sobie poleciec w kulki i niekoniecznie musi byc taka wysoka co mnie bardzo pociesza... ok, pije herbatke i zbieram sie bo czeka mnie podroz az do Gliwic znow. milego dnia dziołszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nasza Hania w "dziołszkach" juz sie obeznala i śląskim naciągła;) Bardzo mnie to cieszy:D Ja to temp.. pozniej niz jak wstane to mam nawet 37.8!!! No i tez mnie kluje i wczoraj i przedwczoraj wieczoram mialam takie wzdecia ze szok-ale ja ogolnie mam ze wzdeciami problem ,takze nie dziwi mnie to i nie biore tego jako objaw ciazy-ale kto wie;) Milej drogi do Gliwic,dobrze ze jest teraz ta autostrada pociagnieta bo tak przez knurow itp.. ciagla sie w nieskonczonosc. Mam rodzine w Kędzierzynie,dlatego taka mądra jestem:P A gdzie Pumka,czyzby dzis wolne miala??? Wiem ze ma sprzatac porzadnie ale od 6 nieeeeeee!!!! Pumka gdzie jestes:) Jak tam twoj sluz i co u gina???????Mialas wczoraj napisac!!! Nastepna do lania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dzis nie jestem pierwsza ;) ale moje spoznienie jest usprawiedliwione :) tzn tak jestem oczywiscie w pracy ale sama tzn mojego szefa dzis nie ma i wszystko na mojej glowie u lala i telefony sie urywaja ze hej i ciagle ktos przylazi stad opuznienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie nowa staraczke :) fajnie ze topik sie rozwija dalej :) kuzwa ale mam mlyn w pracy masakra :( a u lekarza bylo ok wszystko jest dobrze owulacja jest tzn pecherzyk ma 14 mm wiec za 3 dni peknie bo rosnie podobno 2 mm na dobe czyli wekend bzzzzzzzz i moze sie uda tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no to rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!! Ja to bym zrobila tam-dzis bbbzzzzzzzzz pojutrze bbzzzzzzzzzzz i zeby bylo lepiej to jeszcze w poniedzialek bbbbbzzzzzzzz-i jestem pewna ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zrobie frecia ale wiecie co pani od piczek powiedziala mi ze mozna codziennie bzzzzzzzz to juz juz nie wiem czy co 2 dni czy codziennie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz to sie przejmuje ze dzidzi bylaby z konca roku ze to zle dla dzidzi ze juz lepiej jakby byla ze stycznia hmm wymysla ;) a wy co o tym myslicie??? maja gorzej dzieci z konca roku bo moja córcia to jest z maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CODZIENNIE!!! Nie sadze zebysmy tu byly madrzejsze od pani od piczek;) Jak ci powiedziala dziennie-to dziennie i tyle-jak bardzo cchcecie maluszka to bedziecie dobrze bawic;) A dzis piątek takze sily bedą:) A pamietasz jak pytalam ciebie kiedy masz jajeczkowanie i jak ja pomyliwal daty??? A jednak cie wyczulam ze to bedzie weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee tam GADANIE:O Ja jestem z listopada,moj maz z grudnia i zyjemy nic nam nie brakuje prucz pozytywu ze dziewczyny z mojego rocznika beda mialy kiedys w styczniu lutym 50 lat a ja jeszcze 49:P A w takim wieku dla kobiet to ogromne znaczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze to nie ma znaczenia ;) grudzień fajny miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×