Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

No wlasnie dlatego postanowilam ze tym razem przez bzykaniem pojde do mojej pani gini i spytam ja o wszystko tzn jeszcze nie wiem o co ale poprosze zeby obejrzala moj pecherzyk pod lupa i cos madrego doradzila. Poniewaz moj G nie wiedzial ze bylam na badaniu krwi(bo chcial zebysmy zrobili test sikany razem w ten weekend) wiec powiedzialam mu ze zaczekam na @... i dlugo nie trzeba bylo czekac, a chcialam mu jakos oszczedzic tego zawodu... on biedny dalej uwaza ze w ciazy tez mozna miec okres i to na pewno mi sie przytrafilo...czyli mysli ze moge byc ciezarowka, a ja mu to jakos probuje wybic z glowy... wiem,ze moglam mu powiedziec o becie, ale moglby byc smutny,ze zrobilam test bez niego,no ale ja w sikany nie wierze tym bardziej przed @... A jak Wy sie czujecie? kurde moglaby ktoras oglosic dobra nowine na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Haniu ogłosić dobrą nowinę ale na razie dobra nowina to brak @ a ine objawy się aż tak nie liczą @-szon jest najważniejszym objawem tzn.jego brak;) Człowiek jak chce to sobie wszystko wmówi....ale faktem jest że tempka dziś rano u mnie 37.5,cycki bolą,krzyż kuje i brzuch trochę.Tak bym chciała już testa zrobić ale po co mi to i tak może jeszcze nie wyjść nie? lepiej zaczekam do wtorku tylko że mnie to strasznie stresuje ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek, zrob krew, tzn bete, to jest najpewniejsze... znam laske co w 7 tygodniu miala 1 kreske na tescie sikanym... a brak @ to jest przez profesjonalistow uznawany za prawdziwy pierwszy objaw ciazy, temperatura wskazuje na to ze bedzie dzidzia, bo jesli w dzien spodziewanej @ by spadla, to nie ma dzidzi ale jak nie spadla to wszystko wskazuje na to,ze wlasnie oglosilas dobra nowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam @ dopiero na wtorek więc jeszcze 3 dni poczekam i zrobię testa czas pokaże a jak test wyjdzie neg.i @ nie przyjdzie to wtedy bete zrobie.Nie nakręcam się o nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po problemie jak dla mnie @ przylazla:(:(:(:(:( jest to jakies lekkie krwawienie ale zaraz pewnie poleci normalnie:(:(:(:(:(:( Jestem zla, mam dola i ide po paczke fajek... Ale za was dziewczynki trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek, ja wczoraj jak zobaczylam wyniki to tez chcialam kupic fajki. a 2 tygodnie nie palilam, dzien przed robieniem Juniorka przestalam palic i te 2 tygodnie to byla jedna wielka niechec do fajek... ale wczoraj w koncu ich nie kupilam,i nawet dzis z Grzeskiem nie zapalilam. nowy cykl-nowe nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł laseczki! no i mamy wiosnę, co nie? u nas nawet pogoga wiosenna :) no a gadżety, hmmm... zostały niewykorzystane... chyba Kaśka chyba nie chce rodzeństwa, bo dała nam popis w nocy i ryczała i wszystko ją bolało ( nogi, nos, kitek, brzuszek, główka, oczka, i na dokładkę kaszelek miała :o ) w sumie ro raczej nic ją nie bolało, tylko najzwyczajniej w świecie zmyślała. w końcu o 4 tej w nocy zażyczyła sobie mleczka (mleczko dostała), zażyczyła sobie bajeczkę o czerwonym kapturku ( tego życzenia nie spełniłam - wiem, wredna jestem). powiedziałam jej żeby nie ściemniała tylko ma spać i koniec. pomruczała chwilkę pod nosem i zasnęła. :) i spała, spała, spała aż ją wredna mamusia obudziła o 11.30 :p teraz w piekarniku siedzi ciasto na karpatkę i na 17-tą lecimy do teściowej na urodziny ( fajną datę sobie swoją drogą wybrała ;) ). do wieczorka laseczki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po drzemce bo moja mała obudziła nas przed 7 Pogoda piekna a ja znowu kaszle Już trzeci raz w tym roku Do wizyty gina jeszcze tydzień UUUUUU A mój mały trzlatek kipi dzis energia jak zwykle Miłego popołudnia moje miłe :-) Haniu to łap mężusia dzisiaj ja też swojego wykorzystam Wczoraj chciałam a on mówi to mozna? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi wezme tabletke na brzuszek i Grzesia w obroty, trzeba korzystac z chwili:) patrze na moje wykresy w kalendarzyku, ktore kiedys prowadzilam(a potem siostrzenica zbila mi termometr i jakos nie mialam po drodze kupic znow) i mimo iz moje cykle zawsze byly co najmniej 31-dniowe to owulke mialam mniej wiecej 14-go dnia...a to oznacza ze weekend za 2 tygodnie bedzie idealny na poczecie Juniora! jak myslicie,dobrze by bylo isc na usg obejrzec pecherzyk przed weekendem? jak tam weekend? my sie obijamy przed tv, tulimy i calujemy i placzemy ze jeszcze tylko 24 godziny nam zostaly razem,potem znow osobno na 5 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sprzątanko wczoraj a mąż z dzidzią kursował takim rowerkiem kotkiem Wieczorem nie wyszło bo się wkurzyłam Czy to huśtawki nastrojów? Haniu to trzymam kciuki za zobaczenie jajeczka Ja raz poszłam do lek robi usg a tam piekne jajeczko to we wrześniu było Aż do lutego musiałam czekać No ale najpierw trzeba sie doprowadzic do porzadku Miłej niedzieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Gdzie się wszystkie podziałyście?Ja rano zrobiłam testa bo nie mogłam wytrzymać tej niepewności i wyszedł negatywny więc mogę teraz dać sobie spokój z jakimiś objawami i spokojnie czekam na @.Wiem że zrobiłam za wcześnie test ale to już 25dc więc chyba by wyszło?A tu jedna gruba krecha a drugiej ani śladu....Niby @ mam mieć na środę no zobaczymy ale już się nie łudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lasencje !!! u mnie staranka cala para :) komu przylazła wstretna @ to pamietajcie dzieczyny ze bedzie kolejny cykl i kolejna szansa ktora nie ma jeszcze @ trzymam kciuki mocno za was zeby teraz sie udało :) pod zmienionym nickiem mi sie tez nie udalo w piatek bzzzzz mialam podobny problem jak ty nasza corcia nie spala dobrze w nocy i bylismy zestresowani bo co chwilke nas budzila przychodzila do pokoju wiec dalismy sobie spokoj z piatkiem ;) zaraz u mnie beda rodzice wiec uciakam miłego popołudnia i owocnego wieczoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki:) a u mnie @ pelna para.. no ale policzone wszystko i teraz zyje nadzieja ze owulka rpzyjdzie wtedy jak bedzie nam psaowalo,co jest bardzo prawdopodobne. Madziulek, nie poddawaj sie, zrob testa jak @ bedzie sie spozniac, wtedy na pewno zobaczysz piekne || :) a moj Grzes pojechal wlasnie i znow czekanie na sobote:( az sie rozplakalam,no ale juz dochodze do siebie... a jutro mam wolne od zajec i bede w domku wiec bede sie odzywac jak tylko wstane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ja jutro nie mam wynikow bety wiec raczej bede dlugo spac chyba ze mi @ nie pozwoli... dlugo tzn do 7-8;) ale i tak fajnie ze mam wolne moze w koncu cos rusze palcem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczór! my właśnie wróciliśmy z kina, prawie się poryczałam, ale trzeba było trzymać fason ;) (byliśmy na filmie \"7 dusz\" - taki typowo do ryczenia). młoda śpi dzisiaj u babci więc mamy chatę wolną ;) dobrej nocki babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja tak pisze bo przewaznie jestem pierwsza bo wczesnie rano wstaje do pracy i jak tylko jestem w pracy od razu pisze do was i jest to godz 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile musi miec ten pecherzyk zeby peknol???? mam dzis 13 dzien cyklu boli mnie nisko brzuch 10 dnia cyklu bylam u ginia i mialam pecherzyk 14 mm niby lekarka mowila ze musi miec okolo 20 czyli jeszcze 3 dni dzis własnie jest 3 dzien i boli mnie ten brzuch na dole , ostatnio mialam 28 cykl jak myslicie to juz by byla owulacja??? sluz plodny mam bardzo rozciagliwy przezroczysty juz od 4 dni co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie boli mnie jajnik tylko podbrzusze tak nisko na dole brzuch cos jak na @ ale mam polowe cyklu wiec to nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pumka? ja myślę że owulacja tak czy inaczej już tuż tuż, a brzuszek moze cię boli z przejęcia? ja mam bolesne owulacje ( po ciąży) ale teraz shizuję że może nie poczuję tym razem owulacji, albo jej wogóle nie będzie :( myślę że za bardzo się wszystkim przejmujemy...ale jak tu się bie przejmować, co nie? oki dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka jak na moj rozum to bierz sie za meza juz teraz? w sumie to mogliscie codziennie bzykac odkad tylko sie ten sluz pojawil...tak mi sie wydaje, w ksiazkach cos takiego pisza. pod zmienionym nickiem-to Ty w jakiejs sterowni pracujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki uuuuuuuuuu przyszła @ Haniu do ciebie ale sie nie martw nie od razu kraków zbudowano :):) Mootylku co do wyniku testu hmmm no trudno........otrząśnij się i głowa do góry jak Hania :):):):) pod zmienionym nikiem musisz wykorzystac tą wolna chate i brać chłpa w obroty :D:D:D Pumka ty sie moja droga nie zastanawiaj i nie wymyslaj bo masz typowe objawy owulacji więc PRĘDKO MI DO CHŁOPA I BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ;);) A u mnie przez wekend tez zero bzzzzzz w piatek impreza, w sobote mój chłop zasnął o 20.00 a dzisiaj było bzyku tylko bez finishu :P:P:P:P 9mój chłop jak już coś wymyśli, ale przystałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na arzie nie czuję objawów owulacji.....hhhmmm.....no tłudno :P:P a w sobote dziewczyny bylismy na spacerku bo słońce ładnie świeciło i widzieliśmy 2 latające boćki :D:D:D:D:D więc już są ech a ja od razu doszukuje sie znaków i z tego wszytskiego znowu póxniej mi sie sniły 2 bociany, a mój chłopina tylko sie puka w czoło i mówi że związał sie z wariatką :P:P:P:P no to ja mu na to że wiem o tym i że już w jednym wariatkowie jestem zamknięta na kafe :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem stawiam na pogotowie albo szpital jakiś ;););) dobra spadam do łóżka wiec do jutra dziewczynki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Wak widzicie, też potrafię wcześnie wstać z wyrka ( chociaż nie zawsze się chce :p ). wczoraj działaliśmy prężnie, a jak poszłam kilka min po północy do łazienki to mnie taki ból chwycił, że hoho.... to owulacja ;) przyszła jak w zegarku, ale chociaż wiedziałam , że powinna przyjść dzisiaj, to nie myślałam że przyjdzie tak szybciutko ;) zmykam do pracy odezwę się pewnie dopiero po 20-tej.... miłego dzionka wszystkim życzę, i jakąś dobrą nowiną proszę zacząć ten tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×