Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

alez mi się tabelka sliczna udała och jestem z siebie dumna :P:P:P:P tylko chyba Mootylek ma inna date spodziewanej @ czyż tak???? mootylku gdzie sie podziałas kobito i pumki nie ma ...hhmmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruseczko na gorze tej strony jest poprawiona tabelka-nie zauwazylas;)????? OJ rozkojarzenie to objaw ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie :P:P:P:P:P ech ale nie miałam co robić :D:D:D:D:D akurat miałam przerwe w pracy i se pomyslałam a pobawie sie ech....skleroza ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruseczko mysle ze sie nie gniewasz na mnie za tebelke;) Ale mnie sie chce spac,zjadlam obiadek i sie mi oczy zamykaja:O Chyba znow sie przespie:) Codziennie teraz spie-to tez chyba znak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam twoj szef dalej ma nerwy??? Napisz jak ci sie pracuje???Dalej ci dawaja duzo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na mężusia ma mi kupić capuccino mmmm....pycha!Uwielbiam kawę pod wszelką postacią a herbaty nie lubię :p nawet jak byłam w ciąży i karmiłam póżniej to piłam sobie jedną dziennie a mała spała jak suseł.No to znając siebie to teraz mnie czeka mierzenie temp.co godzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ja tak samo jak ty kawe uwielbiam ale ale tylko zcarna byle bez mleka!!! mleka nienawidze, nieznosze i niecierpie bleeeee frecia nie gniewam sie no cos ty ;);) a szef ło matko ma jakies trudne dni czy co lata i lata i marudzi jakby miał muchy w nosie :P:P:P:P:P wprowadza haos i bałagan i na dodatek wszystkich denerwuje i robi sie napieta atmosfera :o:o:o:o jakby nie spali przez ponad rok to by teraz nie mieli nerwówki co za świat, ale ja sie nie zamierzam przejmowac przeciez czeka mnie znowu bzyczenie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co od wczoraj mnie boli i brzuch jak na @ hmmm masakra a dzisiaj to już pożadnie go odczuwam i jest troche dokuczliwy fefefefef no i temperatura mi rosnie dzisiaj miałam 36,89 ale nie mam sluzu płodnego hmmm ale w zeszłym tygodniu od poniedziałku miałam sluz płodny i tez lekkie bóle jak na @ ale niską temperature około 36,68 - 36,70 za to w czwartek miałam 37 a potem na wekend spadek temperatury i teraz znowu rośnie czyżbym teraz zbliżała sie do owulacji .... kurdea może ja mam co tydzień dni płodne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ja sie troche przespalam,ale bym spala i spala:O Dobrze ze mam takie dzieci ze chociasz 40 min mi daja pospac:) Ale ziewam jak glupia:O Powiem wam kobiety ze jak janie jestem w ciazy to ja nie wierze w objawy ciazowe:O To jest niesamowite jak mnie: -cycki bolą -cos mnie kluje co jakis czas -mam bialy sluz -tempke ciagle 37,1 (o 6 rano!!!) -spie popoludniami jak dziecko -tyle slodkosci to ja nie zjadlam przez caly zeszly rok:O Oj nie wiem co jeszcze ale chyba wystarczy;) Czyzbym sie az tak wkrecila??? Zobaczymy w weekend czy dostane @ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka no ja to wierze że masz ciąże a jakby sie nie sprawdziło to masakra :o:o:o:o no ale takiej opcji nie bierzemy pod uwage ;););) bedzie dzidzia jak trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci bruseczko ze ja pare dni temu jakos bylam bardziej pewna ze jestem w ciazy,ale teraz im blizej tej @ to sie boje ze przyjedzie:O Wiem ze c sie nie stanie ale bede zla jak osa w pierwszy dzien-niech moja mama sie modli zebym nie dostala @ jak ona tu bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Bruseczko ze i ty w kwietniu bedziesz sie chociasz testowac-miec taką mala iskierke nadzieji:) Trzymam kciuki za ciebie bardzo bardzo mocno-mam nadzieje ze ten twoj jeden jajniczek poradzi sobie jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taką nadzieję ;);) a wtedy bede panikować mieć milion pytań i obaw :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Fretka,Ty ciezarowko:) Madziulek Ty tez:D ale fajnieee, bedziecie mamami... a ja sie zapladniam 3-5 kwietnia wtedy ma byc owulka i juz a jak nie to do meza na drugi koniec polski lece po jego armie zolnierzykow:) A rozmawialam z siora i tak zartem spytalam kiedy jej cora bedzie miala jakies rodzenstwo a ona na to ze moze za 8,5 miesiaca:) to tak jak ja o ile w kwietniu sie uda,ale co ma sie nie udac? Aha ja mam termin nastepnej @ tak ok. 22-23 kwietnia a testuje 25.04. wiem,wiem ze jeszcze jedna @ sie nie skonczyla ale trzeba myslec do przodu:) widze na rozowo monitor, ratunku!! dramat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole ale dziś mam nerwa!!!!!Wszystko mnie wkur**a na maxa!Nie chce mi się gadać z eMem nawet dziecko mnie denerwuje byle czym-biedactwo-wredna matka jestem dzisiaj....No wszystko się we mnie gotuje!a to raczej objaw nadchodzącej @ niech się dzieje już co chce poddaję się!Koniec z mierzeniem tempki co pół godz.oszaleję zaraz!Jest tu jakaś oaza spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszli sobie w końcu ode mnie zostawili mnie samą chyba mnie dosyć mają ach tam sama z sobą dziś nie wytrzymuję serio Nie będę tu Wam smęcic dziewczyny po prostu już dłużej nie wytrzymam tej niepewności.Mogłam sobie testa kupić jutro bym zrobiła i by było wiadomo.A tak zrobię dopiero w czwartek o ile no wiecie co wcześniej @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek to dzidzia jak ta lalala Haniu myslałam o takich badaniach w ciąży zwykłych a nie na betę ale nie mam kiedy za bardzo iść Urlop trza brać A 2 w1 nie taak łatwo zapachy wyczuwam na odległość a ludzi sie u mnie przewija Wyczuwam alkohol, mydło, perfumy, paierosy ze zdwojoną siłą ;-) Także to chyba to Bruska trzymam kciuki! Jagoda - koniecznie powtóz test może za 2 dni Czytałam że po godz wynik może zafałszowany byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sorki Jenefer jakas zakrecona jestem czasami;) jak myslalam ze jestem w ciazy tez czulam ze zdwojona sila zreszta nadal czuje,ale juz wiem dlaczego. bo rzucilam palenie przed robieniem dzidzi, dlatego polepszyl mi sie wech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaiwaniak
Hej dziewczyny można się do was przyłączyć??? Ja Mam na imie Ola mam 23 lata i mieszkam w okolicach Lublina. Swoje starania o drugie dziecko zaczęłam w marcu br. Teraz jestem w trakcie czekania na @.Jeśli do końca miesiąca jej nie będzie to jest duża szansa że zostałam \"zaciążona\".Muszę czakac do końca miesiąca bo za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kiedy miałam @ w lutym.I jak nie będzie jej przez najbliższy tydzień to kto wie??!!Do zapładnienia mogło dojść 11.3,13.3 lub 16.3 ale nie wiem czy były to moje dni płodne.?!Zrobiłam już ze trzy testy z tej niepewności i wszystkie wyszły negatywne ale jestem pełna nadzieji. Chciałabym aby dziecko urodziło sie jeszcze w tym roku ale moje szanse na to słabną-no nic zobaczymy. Tymczasem pozdrawiem i dobranoc bo musze małą położyc spać.PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Olga:) nowa staraczka, nowe bejbi na forum:) tylko wyglada na to ze chyba ja tu tylko jestem bezdzietna... musze szybko to nadrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) u mnie trwa obserwacja czy jestem w cazy :P ale nic narazie nie czuje takiego szczegolnego moze za wczesnie czasami mnie pobolewa dol brzucha ale to moga tez byc np jelita wiec nic sobie nie wkrecam narazie ;) musze teraz poczytac co tam pisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Freci mama jest znowu czy co ze jej nie ma ??? Frecia haalllloooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz moge napisac spokojnie-gadalam przez tele z moim M;) Czesc pumeczko:) Jak u ciebie kropeczka rosnie???:) Witam nową staraczke Ole:) Olu ale mamy prosbe dla kazdej nowej staraczki zeby zaczernila swoj nick zebysmy zawsze wiedzielei z kim piszemy:) A u mnie dlaej bez zmian-tempka 37.1-tak sie zastanawiam czy mi sie termometr nie zawiesil na tej tempce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wpada:O Ola juz jest czarna:O Ale to wszystko przez to ze niedawno wstałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×