Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

cyce powiekszaja sie niby o 2 rozmiary to bede miec dwa berety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski:)pisze ze szkolki,mam komputerkowe zajecia ale ja nie bumeluje bo juz wszystko narysowalam:) bruska to bedziemy miec pierwsze dziecko w podobnym terminie:)ja celuje w 1 stycznia 2010:) tzn na to wyglada po mojej owulce i wszystkich obliczeniach ze to bardzo prawdopodobne. rozpisalyscie sie od rana tak,ze nie dalam rady jeszcze wszystkiego poczytac. ale trzymam kciuki za nowe i \"stare\" staraczki:) a jak wroce do domu to poczytam reszte,bo strasznie duzo tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dziewczyny macie spust do pisania-normalnie nie idzie was nadrobić!!!Ja juz z godzine temu miałam napisać ale moje kochane dziecko cały czas mnie gdzieś ciągnie-teraz robi taki bałagan że nie wiem czy wyrobie się przed wieczorem aby to posprzątać. Ja dziś od rana chodzę jakaś wkurzona bo brzuch mnie boli jak na @,ale modle się cały czas żeby aby to nie była @. NIe wiem czemu tak to jest-w pierwszą ciążę zaszłam pez problemu przy pierwszej próbie a teraz co??!!Może mi sie aby tak wydaję bo cały czas o tym myślę-normalnie w nocy to juz mam sny że chodzę z Brzuszkiem.HEHE A chciałam sie zapytać gdzie wy mierzycię tą tempkę-chodzi mi o to czy pod pachą czy gdzie indziej?? A tak na marginesie to strasznie jesteście ZWARIOWANE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poczytalam sobie o porodach Waszych,rozcieciach po sama du** i... ja chce bejbi!!!! a w srode sie poswiece bo mam wolne za tydzien i to bedzie jakies 2 dni przed owulka i pojade do mojego G i bedziemy robic:)i w piatek on przyjedzie i tez bedziemy robic:)tylko wtedy bede przed owulka i bedzie wieksza szansa na dziewczynke...a ja wczoraj zobaczylam wycieczke szkolna do centrum handlowego,dziewczyny z gimnazjum z torbami zakupow jak modelki... to chyba wole chlopca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga mierza w pipce:P ja nie mierze ale wiem :P juz tez niedługo zwariujesz u nas nie ominie cie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ oLUNIU JUZ MYSLALAM ZE NAM UCIEKLAS:( Ale ty jestes:) ja mierze tam gdzie pani od pipek sprawdza czy wszystko ok;) Juz chyba wiesz gdzie:D A ty gdzie mierzysz??? A ja sobie zajadam kisielek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale jak tak mysle co piszemy czaem to wydaje mi sie ze my naprawde mamy cos nie tak z glowkami-hihihihih:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale to jest piekne na naszym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia to nie jest ola tylko olga:P aaa snilo mi sie w niedziele ze robilam test i wyszly 2 kreski kuzwa ale czy sny sie sprawdzaja czy sa na odwrót???? roznie gadaja na ten temat a wy co myslicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa u mnie to juz norma ze musze cos przekręcic:O A co do snow to jest tak ,ze niby sa odwrotne ale jak nic nie poprzedza tego snu-czyli ze nie myslalabys o tescie i o ciazy i by ci sie naraz snilo ze go robisz,ale my codziennie o tym myslimy i to sie odbija na twoim snie-wiec spokojnie,jestes w ciązy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi poiwedzial moj mezulek ze myslew ciaz o tym dlatego mi sie przysnilo :) ach zobaczymy co bedzie to bedzie a jak nie bedzie to bedzie w 2010 ale nakrecilam haahahahaha ale kumacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Olga tzn tak mam w dowodzie ale każdy mówi na mnie OLA i juz sie do tego przyzwyczaiłam i właściwie nie za bardzo lubię jak ktoś mówi do mnie OLGA NIe uciekłam tylko cierpię na straszną chorobe zwaną Brakiem Czasu-niestety moje dziecko się do tego bardzo przyczynia. Co do porodu to ja miałam cesarkę i byłam i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa-bo nie wiem czy urodziłabym naturalnie.Teraz mam tylko nadzieję że jak będę rodzić drugie dziecko to też przez cc.!! A ja do tej pory nie mierzyłam tempki tylko dzis jak was troche poczytałam to se zmierzyłam-i tak mysłałam że pipce mierzycie.No i po zmierzeniu tak ok 9 wyszło mi 37,23 a teraz mierzyłam to 37,36 czy to dobrzy objaw?? cały czas mnie brzuch jak na @ pobolewa.Boże żeby aby nie było @!!!!!!A śluz mam taki biały i gęsty. Idę uspić małą bo marudzi i chyba sama się z nią zdrzemnę bo tak mi się jakoś od rana chce spać-to chyba przez ta wstrętną pogodę PAPAPA Wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciezarne poszly spac :P ja bede tez spac za dwa tygodnie a co moze mi sie tez udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie wrazenie ze mi pipka rosnie haaaa :P albo mam schize ło cholercia nie wytrzymam niech ten moj organizm cos podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura jest najbardziej wiarygodna jak sie ja mierzy codziennie ale jeszcze przed wstaniem z łózka. Ja rano o 7 miałam 37,03, a o 10 jak sobie zmierzyłam drugi raz 37,35 i śluz też biały. Chyba niewytrzymam i zrobie jutro znowu test. Tylko jezeli przyjąć, że owólka była dopiero 5 dni temu, to nie wiem czy to ma sens. Aż się boję co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje;) Widze,ze wy tu juz o porodach rozprawiacie ho ho ale sie zagalopowałyscie! No i witam nowe twarze,fajnie ze nas tu przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizjologia: Najbardziej zauważalną oznaką ciąży jest zatrzymanie okresu, chociaż nie jest to sygnał całkowicie jednoznaczny Jeżeli test ciążowy potwierdzi, że jesteś w ciąży, czas na wizytę u Twojego lekarza Możesz zaobserwować lekkie krwawienie. Nie jest to powód do niepokoju. Dzieje się tak, kiedy zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się w wyściółce ściany macicy Pojawią się nudności i wymioty - około 12 tygodnia powinny zacząć ustępować, ale nie jest to reguła Krew krąży intensywnie; z tego powodu masz szybszy puls oraz cieplejsze dłonie i stopy Zwiększa się zapotrzebowanie organizmu na płyny - częściej odczuwasz pragnienie Na skutek skoków ciśnienia mogą Ci się zdarzyć zwroty głowy, a nawet omdlenia, zwłaszcza przy gwałtownym wstawaniu. Możesz częściej odczuwać potrzebę oddania moczu - to skutek zmniejszenia objętości pęcherza, uciskanego przez macicę. Wygląd: Piersi stają się pełniejsze i wrażliwsze, sutki powiększają się i ciemnieją; pod skórą często widać niebieskie żyłki Robisz się szersza w talii (początkowo nieznacznie) - to efekt powiększenia macicy Przybierasz na wadze - zwykle jest to około 1 kilograma, ale u każdej kobiety ten proces przebiega inaczej; w konsekwencji wymiotów i mdłości możesz nawet nieco stracić na wadze. Odczucia i uczucia: Możesz poczuć, że jesteś w ciąży, zanim jeszcze nastąpi zatrzymanie okresu, czyli około 4 do 5 tygodni przed wystąpieniem pierwszych zauważalnych oznak Najprawdopodobniej około 6.-7. tygodnia zaczniesz odczuwać wielkie zmęczenie i będziesz potrzebować dużo odpoczynku Możesz doświadczać huśtawki nastrojów - to całkowicie normalna reakcja na zmianę poziomu hormonów Twoje samopoczucie mogą pogarszać normalne w okresie ciąży niepokoje i lęki. Mogą Cię denerwować nawet bliskie osoby i rzeczy, na które przedtem nie zwracałaś uwagi Zmienia się Twój smak i powonienie - z tego powodu możesz mieć ochotę na zupełnie inne potrawy niż te, które dotąd lubiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz doświadczać huśtawki nastrojów - to całkowicie normalna reakcja na zmianę poziomu hormonów.... ja to mam przez cale zycie:P a tak powaznie to od dwoch moze trzech dni czuje jakis niepokoj wewnetrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni ciągle chce mi się pić. Zwiekszone zapotrzebowanie na płyny. Może to jakiś znak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dla nas kazdy znak oznacz ciaze!!! :D ale fajnie poczytac ze nie tylko ja sie tak nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7. Problemy z jajeczkowaniem kobiet mogą mieć swoje podłoże w stresie. Powoduje zwiększenie wydzielania prolaktyny, hormonu, który może być odpowiedzialny za zaburzenia pracy jajników i cyklu miesięcznego. ooo poczytalay i juz maja objawy haaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest właśnie to nakrecanie sie i wsłuchiwanie w swój organizm. Zariować można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no termin @ powinien byc zaraz po owluacji hahaaha to bysmy nie musialy tyle czekac i sie nakrecac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×