Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

cos mi internet szwankuje :o:o:o Pumka pewnie powie, że na stronke sie czaiłam :P:P:P:P trudno jak zaspałas moja panno to ja pierwsza :D:D:D:D:D:D masakra sie zrobiła nikt nie pisze no co sie dzieje, śpicie, sprzatacie, pracujecie czy sie staracie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuńciu jaka jestem głodna :o:o:o:o chyba sie wyrwe z pracy i sobie coś kupie bo do 17.00 nie pykne :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ZASIADAM TU NA GRZEDZIE JAK KWOKA I BEDE WAS WYCZEKWIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05...........Lublin ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........9?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................7...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........5?.............listopad?.. ... .. .....Śląskie Freciu pozwoliłam sobie poprawic troche tabelkę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ci jagódko tego spacerku ja to muszę w biurze w zamknięciu siedzieć do 17.00 😭 😭 😭 😭 😭 ale czekam z niecierpliwością az wyjde może sie jeszcze załapię na lekkie promyki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olgaiwaniak mimo ze jesteśmy na górze tabelki to i tak mi się ona podoba ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmarzłam trochę, chociaż słoneczko świeci :) A niedługo biore się za szykowanie obiadku, bo za 1,5 godz, mąz z pracy wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska fakt ta górna jest ładniejsz:)):)):)) I więcej nas jest:):);););) Ale niedługo będzie jedna wielka TABELA!!:):):):):):):):):):) A ja sobie właśnie uswiadomiłam że dopiero tak w połowie maja (no może trochę wcześniej) będe cos wiedziała czy jestem w ciąży czy nie. Cholera to strasznie długo,ale Wiosna w końcu to chociaż będzie się na dworek na spacerek wychodzić:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na spotkanie na sama mysl o nim juz mi się spać chce 💤 ale mnie kość ogonowa boli masakra chyba zmienie prace na stojącą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........9?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................7...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........5?.............listopad?.. ... .. .....Śląskie i ja troszke wprowadzilam taka kosmetyczna zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta:)ja se wrocilam z uczelni,rozdali nam dzis tematy prac dyplomowych tzn dali, no i jest mala wojna o promotorow:) a ja mam to gdzies,bedzie co ma byc a jak bedzie dzidzia to napisze nawet najtrudniejszy temat u najgorszego promotora! piekna pogode mamy,prawda?a jutro mam wolne wiec troche do was popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana Byłam u gina powiedział mi ze mam stan zapalny i musze sie podleczyc;(( najgorsze co moze byc;( musze zrezygnowac ze staranek w tym cylku;(( normalnie sie poryczeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! Przepisał mi globulki dopochwowe a co do staran to powiedział:\" trzema miec cierpliwosc\" myslałam ze gnoja........ sory za słownictwo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitko leje miód na twoje serce i zasmucona duszę 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ale nie zostaniesz tutaj sama, bedziemy razem z tobą no ja napewno tu zostane, dzisiaj mi było smutno, że tak mało pisałyście ale miałam przynajmniej ciebie i olge ❤️ usmiechnij sie życie jest piekne i ciesz sie byle czym, życie ci da jeszcze dzidziusia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli rozmawiałam z jagódką i hanią :D:D:D:D:D ech to brak kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze juz znikac do domciu spokojnego wieczorku mocnych snów i samych pozytywnych mysli na jutro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitko nic sie nie martw dobrze ze bylas na badaniu teraz sie wyleczysz i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wszedzie pisza o tym odblokowaniu - ale czy frecia sie odblokowala?? czy nie myslala ?? tez liczyla dni tempke itp wiec jaki z tego morał????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumeczko chodzilo o to ze ja napreawde patrzylam na to tak ze jak nie teraz to jest nastepny cykl i tyle a to ze dni liczylam to dlatego ze bylam ciekawa ,ale mnie to nie blokowalo. Takze daj na luz a bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zaczynam sie modlic zeby moja owulacja nie przysla za wczesnie,tylko 14,15 lub 16 dc. zawsze byla niby 14 dc ale teraz mam testy owulacyjne i modle sie,by nie wyszly mi wczesniej niz we czwartek... Moj G tez sie modli:) a dzis mialam niby troche sluzu ale nieplodnego i byl lekko barwny,ale to raczej nie zadne stany zapalne, bo nic nie boli i nic nie czuje zlego. po prostu wczoraj z moim ostro balowalismy i moze od tego:)czesto tak mam na drugi dzien;) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ja wiem ze Ty wiesz i kazda dziewczyna tu wie,ze tak trudno jest wrzucic na luz... kazda z nas zyje od owulki do owulki i nawet jak wrzuca na luz to czesto odzywa sie ten glos w glowie "owuuuulkaaa" ;) ech,to jest trudne bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki!;) nie myślcie sobie że Was zostawiłam tak bez słowa...mam teraz urwanie głowy i nie mam za wiele czasu na pogaduchy;) zresztą @ dopiero mi się kończy więc więcej akcji dopiero za kilka dni...:D Pozdrawiam i buziaki zostawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle fretka ze jakbys starala sie pare cykli to tez bys nie byla tak pisala jak my moze i tak tego nie przezywalas zeby bardzo zajsc ale napewna cicha nadzieje mialas ze sie uda jak kazda z nas tez mialas nerwa jak pisalas ze jak @ przylezie to bedziesz zła gdzies to tu jest na naszym forum moze znajde :P ciesze sie ze ci sie udalo od razu zaskoczyc ale jakbys starala sie kilka cykli tez bys tracila nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×