Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

poki co czekam az siostra moja urodzi :D ale bede mała rozpieszczac :D całowac lulac hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra ma na dzis termin porodu tylko ze mala nie chce wyjsc hmmm chyba dobrze jej u mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka zaczatowała na stronke :P:P hahaha no nie wątpie w to że bedziesz malutką rozpieszczać :):), takie małe dzieci są uosobieniem miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo na chwilkę straciłam cie z oka a ta chop i już ja ma :D:D:D:D:D zartuje oczywiście wiecie co słońce piękne świeci a ja siedze w biurze i musiałam szalik załozyć bo mi zimno :o:o:o wrrrrrrrrrrr jestem strasznym zmarźluchem ;););) każdy jak mnie widzi to dziwnie patrzy ale co tam :P:P:P:P jak jechałam do pracy to widziałam jak dziewczyna w samochodzie jechała z krótkim rękawkiem booosshhhheee az mna poczęsło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis czapke i szalik haaa:P rano jest zimno a tez jestem cieplolubna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem z powrotem :) Brałam prysznic :) Pumko, ja bety jeszcze nie robiłam, założyłam sobie, że jednak ta owulka była w 38dc(bo chyba muszę jednak odrzucić te wersję, że owu była w 27dc, rzućcie jeszcze raz na to okiem http://www.fertilityfriend.com/home/24b2e2 ) i odczekam 2 tyg wyższych temperatur i dopiero zrobie znowu test. Jezeli przyjąc, że dziś jest 12 dzień po owulce, to jeszcze 2 dni i zacznę się cieszyć, bo ta druga faza nie trwała nigdy u mnie dłuzej niz 13 dni. Po cichu mam nadzieję, tym bardziej, że na tych testach ciążowych, które robiłam w 43 i 45dc była przecież taka bledziuteńka kreseczka. Ale wychodziłoby na to, że te testy robiłam 6 dni po zapłodnieniu, więc to chyba niewiarygodny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy maja prawo wykryc 6 dniowa ciaze jagódko :D a co do wykresu to ci nie pomoge bo nie znam sie na tym :P ale namieszalam myslalam ze masz bete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie :) Na razie oczekuje i żyję nadzieją :) :) :) A u mnie tez jest słoneczko, ale w nocy był mróz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda ty to masz chyba bardzo dlugi cykl???? chyba ze cos znowu mieszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem w szoku. Ale chyba coś w tym cyklu mi się namieszało i chyba wyszła mi taka późna owólka pierwszy raz w zyciu :( Bo nie widze innego wytłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódko nie rozumiem nic z tego wykresy ;);) ale jeżeli wysoka temperatura utrzyma sie około 14-16 dni po owulce to moja droga jest wielka szansa że sie udało :):):):) myślałam że tylko ja mam długie cykle bo 36-38 dniowe ale ty mnie chyba przebiłaś:):) rano niestety ja musiałam skrobac swój samochód bo mi go przymroziło :):):):)niech ta wiosna przyjdzie jak najszybciej i ciepełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam sporo pracy i musze sie wyłaczyć, jak będzie luźniej to wpadne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bruska pracuj :P ja tez sie chwilowo zrywam bo moj kierownik sie do mnie wybiera na kawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana ;) a mi cycki rosną ale nie bolą już ;) nie wiem jak to ze mną będzie, ale w piątek chyba zrobię betę bo powinna być wiarygodna.... ( @ powinnam dostać w pon. a nie 8.04, jak to mam w tabelce ). w sumie mam test sikany w domku, ale w ulotce jest napisane żeby wykonać go najprędzej w dniu spodziewanej miesiączki.... myślę że beta będzie już wiarygodna..... pumko, a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam do terminu @ z testowaniem ale czuje ze @ przylezie mnie nic nie boli cyce takie same :P tylko mnie zastanawia caly czas to rozpulchnienie macicy a dokladnie scian pochwy ach wiecie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyce chyba juz powinny mi dawac jakies znaki a tu nic:P wiec nie nastawiam sie na ciaze teraz i czekam do terminu @ zeby miec jak najkrótszy czas nastepnego cyklu bo napewno bedzie mi smutno jak @przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi zalezy zeby do soboty nie przylazła@ bo jade na basen z córcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po spacerku z mala wciagnelam sie w mycie okien i pisanie projektu... tera zmusz eisc jesc i zaraz na miasto bo sie z koelzanka umowilam,dzien wolny a tak szyn\\bjko leci!! ale niech leci jak najszybciej,ja chce piatek juz i mojego kochanego G:) i seeeks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakbym w pracy miała internet to bym pisała... Dzionek słoneczny to i spacerek zaliczony Moje dziecko z wózkiem już biega Ja mam coraz mniej sił na siedzenie w pracy Zobaczymy jak to będzie Pumka długie masz cykle? Ciężko wykalkulować kiedy owulacja Moje cykle wyregulowaly się po ciąży i karmieniu na 28 dni jak w zegarku nawet bez tabsów Bruska to robisz betę? Ja muszę zrobić mocz, krew Chyba lepiej przed pójściem do gina? A tokso też robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer :)jak sie czujesz ciezarowko? ja robilam test owulkowy i na razie blada kreska,ale sluz robi sie powoli obfity i przezroczysty,oby jajeczko wytrzymalo do piatku! :) a gdzie sie Dziewczeta podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis to juz ledwo wstalam :( ale jeszcze tylko jutro i dwa dni wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy :P ale wam zazdroszcze tego spania a ja tu musze siedziec przy biurku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! Wstałam dziś rano o 7 jak zwykle i się załamałam :(. Zmierzyłam temperaturę i zobaczyłam 36,87, przestraszyłam się więc od razu zmierzyłam jeszcze raz i wyszło 36,93. Potem zjadłam sniadnie i o 7:30 i zmierzyłam kontrolnie jeszcze raz i wyszło 37,25 ale może przez to, że troche chodziłam. Jak myslicie, to oznacza, że @ jednak nadchodzi :( :(? Poza tym piersi mam bez zmian od wczoraj powiekszone i troche bolące i śluz biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) ja wstalam dopiero o 8 rano!!! to sie nazywa zdrowy sen:) Pumka tak jak my juz pisaly ,z twojej owulki wynika ze @ masz dostac wlasnie w weekend,takze bardzo dobrze ze jedziecie na basen bo nie bedziesz choc przez chwile myslala i sie wyluzujesz:) Jagodko nie chce zle wrozyc ale spadek temperatury nie swiadczy zbyt dobrze:O Ale mam nadzieje ze sie myle i ze jest kropeczka w tobie.Nawet bym bardzo chciala sie mylic!!! A u mnie narazie bez zmian cycki mnie wciaz bola,brzuch w dole mam taki nabrnialy jakbym cos miala wsadzone dopochwowo:P No i mnie mdli 6 razy do dnia:O Ale choc to nie jest fajne bardzo sie ciesze ze to mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×