Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Najwieksze szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki. To ich krew-życie,to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy czekac jolitko wszystkie razem damy rade !!!!!!!!!!!!! nie poddamy sie !!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żyj ciągle wspomnieniami, Pomyśl lepiej o przyszłości, Chociaż pamięć serce rani, Przekaż innym moc radości. Więc do ludzi się uśmiechaj, Oddaj innym czułe serce, Niechaj Twoich słów pociecha, Dopomoże komuś jeszcze. Bądź radością w dzień i w nocy, Swe oblicze miej radosne, Niechaj Cię podziwia każdy, Że uśmiechem czynisz -- Wiosnę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to teraz rozumiem, Pumka czai sie na 100 stronke :P:P:P:P:P juz zyczenia świąteczne????? u lala piękne ja narzie nic nie mam nawet nie mam jak poszukac w necie bo jestem zawalona robotą ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe drugie;) z kumpelka wciagnełysmy własnie golone;) a co tam bedziemy sobie zalowac;) tylko to sniadanko mozna nazwac obiadem:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja wczesnie wstaje to i wczesniej jem sniadanko:) ale mimo wszystko sniadanko jest najwazniejszym posiłkiem dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie sobie czytałam jedząc śniadanko :) dzisiaj znowu idę na nockę a jutro będę się skręcała ze zmęczenia:( pumko - odganiaj daleko myśli o @, zobaczysz, to będzie udany weekend zakończony pozytywnym testem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo ja tam wroze ciaze:) freci tez cyce rosły :P a mi nic nie rosnie wiec czekam na @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wam sie uda :) ktos musi znowu zaciazyc bo nudno sie zrobi na naszym topiku wiec... czekamy na was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje ze jak sie wylecze to zajde bez problemu... Jak myslicie to jest powod tego ze nie moglam zajsc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×