Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Bruska Ty mnie nie strasz, w piatek mialam ostatnia nizsza tempke, w sobote i niedziele byl skok i wtedy bzykalismy! teraz juz mi twradnieje szyjka macicy i sluz jest juz bialy, w weekend byl przezroczysty, fakt ze malo ale byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania no co ty nie stresuj sie jak było bz to było i bardzo dobrze teraz tylko czekac na efekt :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi sie udaje dzisiaj stronki zaczynac :P:P:P:P haha mamuski zmeczone spią więc teraz moja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja mialam tak zaczne od 1 dnia owulki 36,9 37,1 i to byl szczyt 36,8 36,9 37.2 37,1 37,1 37,2 37,2 37,1 i tak caly czas wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj a ja: 14dc 36.20 szczyt sluzu(chyba bo i tak bylo go malo) 15dc 36.50 szczyt szyjki 16dc 36.50 17dc 36.60 18dc 36.50 wiec ja mam nizsze tempki nawet jak sa wysokie:) tzn niskie u mnie to tak 36.2-36.3 to po @, a wysokie u mnie to 36.5-36.6 ... na razie tempka nie spada a w innych cyklach spadala...ale ze mnie idiotka! znow szukam objawow na sile,to silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu to jest nomalne ze szukasz u siebie objawow,a ja mowiac ze masz,macie dac na luz chodzi o to,ze jak dostaniesz @ to nie jest koniec swiata!!!Bedzie nastepny cykl,ale objawy mozesz szukac juz 4 dni po owulce,tak jak ja juz pisalam ze mnie cycki bolą:P Takze wszystko z toba ok,ale jak przyjdzie @ to glowa do gory i "luzzzzzzzzzz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia jak juz @ przyjdzie to przynajmniej bedzie blizej do kolejnej owulki a teraz to jest daleko do wszystkiego;) w tym cyklu i tak jest lajt, bys mnie widziala miesiac temu- wszystkie ksiazki i gazety w stylu \"Twoje 9 miesiecy\", be zkitu,szal pal! az wstyd sie przyznac;) a teraz...po prostu chciclabym wiedziec,ale Wy wiecie jak sie cuzje bo macie podobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie na dziś popisałam :) mózg mi się przegrzał :P idę spać :) dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jest tu ktoś????? pewnie śpicie ja dopiero wróciłam do domu i zabieram sie za prasowanie :):):):) ale wcześniej musiałam do was zajrzeć Hania no faktycznie zaliczasz sie do tych pań z nizszą temperatura wiecie co dzisiaj tak mnie bolał brzuch jakieś 2 godziny temu że aż mnie zgieło, szok nie wiem co to może byc, teraz też mnie boli ale mniej uufff ale to bolało szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł laseczki! witam Małpkę! Ja wróciłam od mamuśki niewidzialam mojego M kilka dni i bardzo się za nim stęskniłam. u mamci było fajnie, a Kasia nie chciała wracać do domku ;) ja znowu się nastawiam mega pozytywnie, zakupiłam tego magicznego wiesiołka cudotwórcę, to teraz musi się udac, co nie? wy tak sobie mierzycie tą temp i ja też bym chciała, ale pracuję na nocki, więc kurka wodna nie mogę sobie mierzyć temp. :( testy owulacyjne mam zamiar kupić jutro. co ja mogę jeszcze zrobić? narazie lasencje! dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:0 Byłam wczoraj i gina jest lepiej ale powiedzial mi ze jeszcze zapisze mi globulki i tabletki aby nie wrocilo Mam nadzieje ze teraz bedzie ok zdarze je zarzyc przed okresem wiec nastepny cykl bedzie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem hmmm pomyslmy co możesz jeszcze zrobić....no np. męczyć chłopa do upadłego :P:P:P:P:P niech wie kto tu rządzi :P:P Jolitko oby wszystko sie udało i mam nadzieję, że jak najszybciej zobaczysz 2 kreseczki na teście oczywiście ciążowym nie owulacyjnym :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że nikt tu nie pisze ani nie smęci no to ja cos naskrobie od siebie ;););) dzisiaj jest mój 11 dzień wyższych temperatur od owulacji, czyli 37,19 :):):) poczekamy 5 dni i zobaczymy co sie z tego wykluje :):):):) piersi robią sie duże i zaczynają bolec ale sutki nie :o:o:o no i brzuch zaczyna boleć tak jak na @ ........hmmmm..... ciekawe ciekawe, do świąt to ja sama chyba jajko zniose :D:D:D:D i bede miec własne na święconke :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Jolitko wszystko bedzie ok to zaraz zalapiesz,zobaczysz:) Pod zmienionym nikiem ty mozesz mierzyc tempke zawsze jak sie obudzisz po conajmiej 3 godzinnym snie. Bruseczko mnie sutki do dzis nie bola tylko cycki,takze sutki nie zawsze musza bolec. Miejmy nadzieje ze @ nie przyjdzie. No a u mnie bez zmian wsumie,no moze mnie juz mniej mdli,prawie wcale,przez prawie 3 tyg mdlilo i przeszlo:) Cale szczescie:):):):) Ale kolejna rzecz ktora mnie meczy to zaparcia:O o Boshe jak mnie w nocy brzuch bolal:O Mam nadzieje ze to tez szybko przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na posterunku :D bruska ale podkręcasz atmosferkę ;) no to czekamy, czekamy ;) rozumiem, ze w lany poniedziałek testujesz :D zaciskam pazurki ;) ależ już bym chciała tak wyczekiwać i testować ;) a tu jeszcze tyyyle czasu :P witam serdecznie nowo poznane :D pod zmienionym nickiem pamiętaj, że wiesiołek tylko do owu można brać, potem trzeba odstawić bo może wywołać poronienia, ale dla śluzu jest rewelacyjny :) podobno sprawia, ze śluz bogaty w składniki odżywcze, \"dokarmia\" plemniczki zanim te przekroczą bramy raju :D Jolitko czyli ruszamy od przyszłego cyklu razem ;) kiedy masz mieć @? 🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich na miły początek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj małpko :):):):) atmosfere trezba podkręcać bo cos tu za spokojnie sie zrobiło, och mówie wam dziewczyny juz bym chciała testowac i już bym chciała wiedzieć co i jak :):):):) nie wiem czy bede testowac w lany poniedziałek czy we wtorek, zobaczymy co bedzie :):):):) a wiesiołek ja brałam w tym cyklu więc może dożywił te plemniczki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie;) bruska trzymam mocno kciuki za ciebie :) za reszte dziewczyn tez ;) mnie boli brzuch na dole tak jak na @ ale to pewnie normalne bo teraz mam jakos termin @ zaczyna mnie wszystko wkurzac i robi mi sie mdło rano ojoj:) ale ciesze sie mimo wszystko jupijupi :) oby do 20 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i znowu jem jabłka a co jest smieszne to to ze jabłek nie jadłam juz od paru lat :) a tu taki nagły apetyt na jabłuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka to fantastycznie że wszystko jest oki :):):):):) a jabłuszka to same witaminki :):):):):) więc jedz je ile wlezie, życzę Wam mamusiom duzo zdrówka i dobrego samopoczucia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska skoro brałaś wiesiołka to może nakarmił plemniczki :D jadły sobie, jadły... a potem takie pękate poczekały na jajo te trzy dni :D w końcu śmierć głodowa im w tym czasie nie groziła :D więc kto wie, kto wie ;) nie zbadane są wyroki Boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny! Małpko, właśnie wprzed zabraniem się za magicznego wiesiołka zasięˆnęłam inf o nim z netu, bo w ulotce, to ani mru mru ;) wyczytałam co i jak i właśnie dowiedziałam się że tylko do owulacji można. pumko, ja jestem ciekawa, na co ja dostanę smaka, jak mnie dopadnie ten odmienny stan ;) no no bruska, coraz lepiej gadasz, coraz więcej objawów masz, no no no ;) freciu, dobrze że nie mdli cię tak bardzo. a na zaparcia to wpylalam śliwki suszone :) a jeśli chodzi o mierzenie to ja po nocce niestety nie mam 3 h snu :( a nocek mam ok 10 w miesiącu, więc temp mierzyłabym w kratkę ;) lecę sprzątać, bo nie ma to jak zostawić chłopa na kilka dni samego w domciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było :) Witam Małpke :) Właśnie skończyła mi się @ no i czekam na kolejną owu. Oczywiscie biore wiesiołek i mierzę temperaturę. Chociaz nad mierzeniem tempki sie zastanawiam, bo przeczytałam ostatnio, że mierzenie tempki co prawda daje nam obraz cyklu i wiemy kiedy jest owu,ale jest to też wprowadzenie czynnika stresującego, który moze mieć wpływ na przebieg cyklu. No i chyba prawde mówiąc w zeszłym cyklu chyba tak u mnie było, bo organizm 3 razy podchodził do owu, pojawiał się płodny śluz, a kok tempki nastapił dopiero za trzecim podejsciem. Więc może najlepiej odpuscić sobie to mierzenie? Tym bardziej, że teraz swięta się zblizają i będzie jakieś winko i napewno tempka zakłucona.. Ale sie rozpisałam z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×