Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

podobno najlepiej jest w Bieszczadach- malo ludzi, cicho i pieknie. ja tam jeszcze nie bylam,ale marze o tym,by tak pojechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba bede musiala zawiesic staranka. moj mezczyzna ma problemy ze zdrowiem i moze przez to starcic prace (bo byl tydzien na chorobowym-brak mi slow!) a ja studiuje i nie utrzymam rodziny ze stypendium... hmmm pewnie po tym co napisalam okaze sie,ze jestem w ciazy, to chyba tak wlasnie dziala a zasadzie przekory. no,ale dzidzia by nas jakos zmobilizowala pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu nie martw sie,na pewno wszystko dobrze sie ulozy.Mam nadzieje ze mimo wszystko nie zwolnia twojego mezczyzny z pracy,choc faktycznie sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa.Mozecie pomyslec o jakims innym rozwiazaniu ale pamietaj nie zamartwiaj sie.To straszne ze mlodzym ludziom w Polsce tak trudno ulozyc sobie zycie na godziwym poziomie:( Bede za was trzymala kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... ....Warszawa pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.05?.............Bydgoszcz małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk bruska.......28................3...........20.05. ......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........11?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................9...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........6-7?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................4................grudzien?. ...............Lubin uaktualniam tabelke :):):):):):) strasznie tutaj dzisiaj pustki nastały :o:o:o:o no a ja dzisiaj dostałam @ więc teraz czekam na kolejne staranka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...wiem,ze jakos musi sie ulozyc,w koncu mamy rodzine, rodzice tez pomoga pewnie,ale zawsze to lepiej samemu sobie radzic. nie mam glowy,nawet juz nie doszukuje sie objawow ciazy...zreszta,i tak tempke mam niska a szyjke twarda. a w ogole to w tym miesiacu zaczelam badac szyjke i jest u mnie jakos po lewej stronie,jakos krzywo zbudowana jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem badać szyjki :( nawet nie wiem czego mam się doszukiwać, jak ona się zmienia w cyklu i na ciążę :( buuuu 😭 Haniu nie poddawaj się, może mężowi tylko tak powiedzieli... ludzie czasami mówią co im ślina na język przyniesie :O u nas nie ma miesiąca aby mój nie dzwonił z paniką w głosie, że chyba go zwolnią bo coś tam... fakt, ze mój jest panikarzem nie z tej ziemi :P miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpko:) ja tez nie umiem badac,po prostu probuje a to pierwszy cykl. i rzeczywiscie,kilka dni po owulce cos nagle TAM stwardnialo. to jest tak,ze w dniach kiedy jest owulka i okolicach masz tam mieciutko,szyjka jest otwarta(to akurat nie wiem jak stwierdzic)a jak okres plodny sie skonczy to sie robi takie twarde i jest wyzej i zamkniete(to tez nie wiem jak stiwerdzic) grunt,ze wyczulam ze stwardnialo. a co do pracy mojego M to jutro idzie i zrobi tam z nimi porzadek bo akurat jest najlepszym pracownikiem a co do stazu to jest z jeszcze jednym chlopakiem od samego poczatku istnienia filii. i dopiero 28 kwietnia ma wizyte u specjalisty... a chodzi o plecy i moze byc ciezko w pracy bo jest fizyczno/umyslowym pracownikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babolki z samego rana!Mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie?Nie odzywała się trochę z braku czasu a trochę z tego że nie chce o tym myśleć.Ja mam mieć @ 23.04 więc jeszcze tydzień czekania.Haniu jeśli jesteś w ciąży to uwierz mi że dziecko niczego nie komplikuje i będziecie mieli w końcu jeszcze 9m-cy na ułożenie wszystkiego ;) Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) No i juz po swietach i nareszcie moj tesc pojechal do PL!!! O boshe jak ja mam go dosc ,to jest niesamowite!!! Ja nie wiem jak moja tesciowa wytrzymuje z tym typem!!!:O Ach nie mam slow do tego chlopa!!! Haniu ,Madziulek ma racje nawet jakbys teraz byla w ciazy to macie jeszcze czas,dziecko sie nie rodzi tak szybko;) A ja tez zaktualizuje tabelke bo nam brzuchatkom sie tygodnie zmieniaja co tydzien:p A wiec: Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... ....Warszawa pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.05?.............Bydgoszcz małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk bruska.......28................3...........20.05. ......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........12?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................10...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........7-8?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................5................grudzien?. ...............Lubin och jaka piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobity!!! A co tu dzisiaj tak cicho,co?! wstawac leniuszki i przed klawiatury marsz:D Czesc fretka! czyli tesciu dal ci popalic? a mowi sie ze to tesciowe to diablice.Na szczescie mieszka daleko i nie musisz czesto przebywac w jego towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buerfly masz racje ,dobrze ze mieszka tak daleko!!! Ale ja sie teraz sama dziwie ze moglam z nimi mieszkac pod jednym dacham,oni na dole a my na gorze,wszystko bylo osobno,kuchnia,lazienka itd,,, ale go widzialam!!! Boshe jak mozna byc takim czlowiekiem!!! Mialam pieknie zjeb...ne swieta przez tego.... nie wolno tak brzydko mowic:O Ale inaczej nie idzie!!! Ale juz mam nauczke na przeszlosc i tyle... A jak u ciebie staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu ruszylo pelna para ale z kazdym cyklem mam coraz mniej wiary w to,ze sie uda. Mam nadzieje ze w tym miesiacu sie powiedzie bo za dwa tygodnie lece do Polski i bede tam 2 miesiace,wiec chcialabym wrocic do domu juz z malym brzucholkiem. Ale w koncu pojde do mojego gina i moze sie okaze czemu tak dlugo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do PL jedziemy w lipcu i tez napewno pojde do mojego gina zaufanego;) zeby mnie zbadal i zdrobil usg itd... bo jestem poprostu za niego pewna:) Ide z synkiem do przedszkola bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka to nie pozostaje nam nic innego jak razem w lipcu wypic kawe,bo bede na Slasku;) Oj dawno juz nie mialam tak spokojnego poranka.Siedze sobie w lozku z laptopem na kolanach,popijam herbatke a moje dziecko jeszcze spi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ja bede w Rybniku. Tylko teraz sobie uswiadomilam ze wracam do domu 3 lipca. A ty kiedy dokladnie bedziesz w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j bede 4 lipca !!! Co za pech!!!! No ale przynajmiej mamy tutaj siebie. Tylko cos nas tu dzis malo:( Pumka juz sie nie odzywa wcale:( Bruska zrobi odbior po 9.00 A gdzie reszta ??spi??? pracuje??? co sie tu dzieje??? A ja juz serio zmykam do przedszkola,bo sie konczy chocki klocki myszki miki:P Bede pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niestety sie miniemy w tej PL,moze innym razem sie uda. No wlasnie lasencje gdzie jestescie??? A gdzie muszka,arcia i inne pannice?Co to jest z wami,zadna juz dziecka nie chce czy co?;) A TO ZNACIE: On: dlaczego Ty nigdy nie mówisz mi, że masz orgazm?????? Ona: bo Ty nie lubisz gdy dzwonie do Ciebie do pracy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) dzis sie okaze jak tam w pracy u mojego chopa, bo poszedl i pracuje uczciwie;) Frecia to z tego,co mowisz niezle dal Ci popalic Twoj tesc, to jakis potwor czy co?? Dzieki Bogu moi sa super, do rany przyloz (gangreny nie bedzie;) ) jak sie czuja brzuchatki? Frecia,masz jeszcze mdlosci? a u mnie tempka 36,8 wiec nie ma wiekszych nadziei, juz nawet zrobilam sie bojowa przed @... ale za to staranka jakie sa mile:) wiecie co, moj facet mi wyznal ze stesknil sie za czasami kiedy nie konczyl w srodku tylko na brzuchu ;) ach te chlopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniu faceci sa jedna wielka zagadka,nigdy nie wiadomo o co w sumie im chodzi;) Mam nadzieje,ze twoj chlopek nie zostanie zwolniony tylko go straszyli,zeby juz wiecej nie szedl na chorobowe.To niestety jest norma,takie gadanie ze:na twoje miejsce jest 10 chetnych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem:)) wiecie co, dziś mam 13 dc i chyba zaczał pojawiać się u mnie płodny śluz i mam w zwiazku z tym dylemat. Poruszałam już kiedyś ten temat, ale powiedzcie mi czy lepiej teraz codziennie kontynuować starania czy lepiej zrobić 1-2 dni przerwy i dopiero, bo ostatnio bzz było codziennie przez kilka dni:P a to podobno zmniejsza ilosć plemników? Co prawda płodny śluz wystepował zawsze u mnie przed owu pare dni, ale boje sie, że jak zrobimy przerwe to przegapie owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jagoda,ja sie na tym za bardzo nie znam,wiec nie potrafie ci odpowiedziec na pytanie.Ile jest ludzi tyle opinii. Lekarka mojej kolezanki twierdzi ze trzeba uprawiac sex codziennie,nie tylko wtedy gdy zauwazymy plodny sluz ale przez caly cykl. Troche to meczace,co nie?! Ale slyszalam tez opinie ze najlepiej sie bzykac co drugi,trzeci dzien. Sama nie wiem,podobnie jak ty, boje sie ze przegapie owulke,wiec w tym cyklu sex obowiazkowo codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, chyba zeczywiście lepiej codziennie, przecież zawsze jakieś plemniki są nawet jak jest ich mniej, no nie? A przecież nam potrzebny tylko jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! moja Kaśka nabawiła się zapalenia ucha i jest na antybiotyku :( jakoś bardzo źle tego nie znosi i całe szczęście... w Wielkanoc była marudna i trochę płaczliwa, ale myślałam że ma mega himery, a wczoraj pojawił się wysięk z uszka.... polecę chyba po zwolnienie na nią, bo mój chłop sobie z nią nie poradzi tak łatwo... śmigam , bo znowu mała mi marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moja corcia jeszcze chora :( a ja sie mecze bo mam straszne zawroty głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena64
Witam ja tez zaczęłam starania o dzidziusia wiec zapisuje się na waszą listę teraz . Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... ....Warszawa pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.05?.............Bydgoszcz małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk bruska.......28................3...........20.05. ......podkarpackie xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie teraz drugi cykl starań mam Nadzieje ze coś z tego będzie. Najgorsza jest ta nadzieja a potem zawiedzenie . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Xeno ;) napisz nam coś o sobie, np czy masz już jakieś dzieci, skąd jesteś i co porabiasz ;) troszkę poprawię tabelkę, bo obcięłaś nasze brzuchatki ;) Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........12?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................10...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........7-8?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................5................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........12?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................9...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........7-8?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................5................grudzien?. ...............Lubin Aktualizuje Byłam u gina serduszko bije Byłam tez u okulisty bo dostałam zapalenia ropnego oka Mam zwolnienie od dzisiaj Może się wykuruję z tych przeziębień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiem troszkę więcej o mnie moje życie w ciągu ostatnich trzech lat przekręciło się do góry nogami. Z powodów rodzinnych z mężem tworzymy teraz rodzinę zastępczą dla czwórki dzieciaczków z mojej rodziny. Ich rodzice alkoholicy . Mieszkaliśmy po drugiej stronie w tym samym domu i serce nie pozwoliło ich zabrać do domu dziecka. Także ja opiekuje się nimi a mąż pracuje . Czyli Arkadiusz 3 latka Justynka 6 lat Adam 7 lat Kamil 8 lat. A teraz chciała bym mieć choć jedno dziecko swoje mam nadzieje ze mi się uda. Myślę ze wyczerpująco się opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×