Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Szybsza niz mój komputer albo sieć tak zawalona o tej porze ;-) Iza - to wiem Pumka - to chyba Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
Witam , chciałam sie przyłączyć do Was... staramy się z mężem już od stycznia... niestety bez powodzenia. Dopowiem,ze od stycznia tak na poważnie, ale od maja ubiegłego roku nie biorę tabletek anty i jakoś też sie z przypadku nie trafiło. Troche zaczynam sie martwić... bo tak długo. Macie jakieś sposoby? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mirellaaa ja staram się trzeci cykl ale najpewniej to obliczyć sobie owulacje i wtedy próbować na dwa dni przed i po. Można tez kupić sobie testy owulacyjne i tak to sprawdzić. i najważniejsze to myśleć że będzie wszystko ok . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
te testy sa w aptece? bo ja licze i jakos nie moge wyliczyc. Wychodzi mi rozbieznosc liczenia z objawami np. ból jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
dzięki :) wygląda ok. jak w tym cyklu sie nie uda to składam zamówienie, obym nie musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laleczki!Co ja tu czytam?konto na NK?widzę że idziecie jak burza ;) Fretka jak mówisz że Cię syfi to się ciesz babolu jeden bo to zawsze jakaś nadzieja na dziewczynkę...jak byłam w ciąży z Klaudią to też miałam cerę nie za ciekawą ;p Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mi się teraz nie uda to też składam zamówienie :-). Ale mam nadzieje po raz trzeci ze tym razem się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
do trzech razy sztuka! napewno się uda! my od maja bezstresowo w tych sprawach i nic. I teraz się boję,że jak naprawde się za to wzięliśmy to tym bardziej na siłę nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
a jakiej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest ostatnia tabelka: Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........12?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................9...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........7-8?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................5................grudzien?. ...............Lubin znajdź proszę miejsce dla siebie w kolejności terminu spodziewanej@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ależ się tu dziś działo!!! :D oczywiście już się zapisałam do NK (proszę mnie zatwierdzić :) ) i oddałam głosik na królewnę :D Xena witaj kochana :) jesteście wielcy! przeczytałam twój wpis o przysposobieniu dzieciaczków i się wzruszyłam :) ale jestem zła mimo brania Luteiny @ przylazła punktualnie buuu chciałam przesunąć tylko o dwa dni!!!! czy tak wiele chciałam? :( mężuś wraca 01.05 (jednak.. sprawdziłam rezerwację lotu) ale to i tak :( będzie chyba nic z pętelką :( bo owu w najlepszym wypadku będzie właśnie 01.05 :( a on przylatuje po 21szej :( i do tego ląduje w Poznaniu :( zarezerwowałam pokój w hotelu w Poznaniu :P więc jeśli owu nie przyjdzie 30.04 to pojadę po niego do Poznania i będzie bzzz w jakuzzi :P ale jak przyjdzie to odwołam ten pokój i przywiozę go prosto domu :( macie jakieś sposoby na opóźnienie owu??? :( słyszałam, że jeśli się będzie leżało plackiem dzień przed spodziewaną owu to można ją o jeden dzień przesunąć... :O ale nie wiem na ile to skuteczne :O kupiłam na allegro testy owu, więc będę sprawdzać :( ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?? :( POMOCY!!! jestem zła wrrr Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.......1................15.05..... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........12?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................10...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........7-8?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................5................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mirello :) bruska Ty masz takie długie cykle??? przede mną dostałaś @ i będziesz miała po mnie??? dlaczego ja nie mam takich długich?? 😭 przydałoby mi się teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem ty normalnie jak torpeda działasz :D ledwie wpis zrobiłam, a Ty już zdjęcia zdążyłaś obejrzeć? :D ale na Nk nie wpisujmy wspólnego celu, jaki mamy dobrze?? plizzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.......1................15.05..... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30..............4...............28.04..........wielkopolskie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........12?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................10...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........7-8?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................5................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellaaaa
czy tak to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×