Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

mamrocia serdecznie witamy na naszym topiku 🌻 Po pierwsze nie denerwuj sie na zapas,najwazniejsze,ze oboje z twoim partnerem chcecie miec dziecko. Problemy i dylematy zawsze beda ale mozesz na nas liczyc. Pisz o wszystkim co cie trapi a napewno kazda z nas postara sie ci pomoc.Bedzie dobrze,nic sie nie martw!!! mirellaaaa ten pas to wlasnie po to zeby nie bylo widac golego brzucha jak przyciasne bluzki sie podnosza. Pelni to tez jakastam funkcje ozdobna. Staram sie nie szalec z zakupami,dlatego jestem ciekawa opinii kobietek,ktore mialy cos takiego. Pierwsza ciaze przechodzilam w pozyczonych ciuchach i strasznie sie balam,zeby ich przypadkiem nie uszkodzic,poplamic itp dlatego teraz kupilam sobie kilka rzeczy,zeby nie pozyczac od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu mamy nasza tabelke,do ktorej sie dopisz. Wiesz,w kupie razniej;) 🌻 STARAJĄCE SIĘ 🌻 Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............5...............ok 29.06...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk 😍 ZACIĄŻONE: 😍 NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........23?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... ........mazowieckie 5)Pumka27...................15................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29...........10.................styczeń .........wielkopolska 7)butterfly*.....28...........12................ styczeń................śląskie 8)Jolitka84......25............5..................23luty ...........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy chyba nie jestem...nie wiem, za wczesnie chyba zeby to oceniac, ale ostatnio jak siusiam sobie to plywaja w moczu takie biale nitki...hmmm... nie wiem jak to nazwac i nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Witam nową koleżankę. wydaje mi się że u każdej dziewczyny która się stara o dziecko są jakieś objawy. Ale trzeba myśleć pozytywnie:) jest nas tu dużo i na pewno sobie pomożemy:) ten pas ciążowy mi się osobiście podoba bardzo. nie wiem jak się nosi, ale myślę że jest raczej wygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja z frontu przedszkolnego Jeszcze dwa dni chodzenia i przyzwyczajania się a potem zostanie wrzesień Głowa mnie dziś boli bo jeszcze na bad. krwi byłam z córką A pani zaklęła bo się krew rozlała ch. jasna a Mała na to cholela jasna! Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki mimo tych plamien kontaktowych jestem zdrowa!!!! hurrraaa... kamien spadl mi z serca. Usg nic nie wykazalo, a cytologia 1, to teraz juz nie ma chyba zadnych przeszkod by byc mamuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke fajnie że mamy nową koleżankę.co do tego pasa to podobno to fajna rzecz właśnie nie widac gołego brzusia i ogólnie stare bluzeczki nagle zamieniają sie w ciążóweczki :) a i jeszcze wam napisze ze jestem pełna nadziei ponieważ @ sie nie pojawia i tego śluzu tez już nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! ale sie nie wyspałam... mam jakiegos nerwa ostatnio, jestem spięta jak diabli. Męża nie ma a ja tu sama, nawet nie wiem jak w tym roku wziąć urlop,żebyśmy go zgrali razem. Wszystko jakies jak zamki na wodzie. Mam w brzuchu jeden wielki kłębek stresu. Pogoda tez nie nastraja do optymizmu, Poznań jest wyjątkowo w tym roku bez słońca, wszystko szare i wilgotne od tej pogody. z chaty mi sie wyjść nie chce.... wczoraj bolał mnie brzuch jak na @, mam wrazenie,że w weekend się z nią przywitam jak nic. już czuje sie opuchnięta jak to ja zwykle mam przed @, bolą mnie stawy i cyce donice :( dzis tempka poranna 37,0. myszka czemu zwlekasz z testem? masz cierpliwośc :) pozdrawiam Was dziewczynki mimo tego pesymistycznego nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............5...............ok 29.06...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk mamrocia.........29.........1..............06...........frankfurt ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........23?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... ........mazowieckie 5)Pumka27...................15................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29...........10.................styczeń .........wielkopolska 7)butterfly*.....28...........12................ styczeń................śląskie 8)Jolitka84......25............5..................23luty ...........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka....kobieto! Ty masz nerwy ze stali! a swoja droga to nieladnie tak nas w niepewnosci trzymac;) Pewnie boisz sie rozczarowania,co? Ale skoro @ tak dlugo sie nie pojawia to ja jestem dobrej mysli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
cześć dziewczyny. jak tam wasze starania? mirelaaaa a może to są objawy nie na @, tylko na dzidzię? serdecznie ci tego życzę:) nie przejmuj się pomorze też jest deszczowe. jeden dzień ładny przypada na 3-4 deszczowe. myszka ja na twoim miejscu już bym robiła test. bo ja chyba aż tak cierpliwa nie jestem:) madziaraxxxx co u ciebie kochana? odezwij się czasem do koleżanek z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej myszko, jak tam twoja obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki test robiłam jakieś 3-4 dni temu i negatywny a następnego na razie nie robie bo właśnie boje się rozczarowania.jak @ nie pojawi sie do poniedziałku ide do mojej gin. agunia to nie ja sie broniłam tylko bodajże małpka :):)eh miałam dzisiaj jazdy i zaszalałam za miastem bo jazda po mieście max 50 juz mnie troszke nudzi a za miastem 90 hehe.a co tam dzisiaj dobrego gotujecie kochane??? ja rosół i ziemniaczki z mielonymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
upsss, ale wtopa. :) sorrki. dziś jestem strasznie rozkojarzona, że ledwie daję radę:) jesli wtedy robiłaś test to może jeszcze było za wcześnie żeby test wykrył ciążę? a mierzysz tempkę? masz jakieś objawy które mogłyby sugerować ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas cały dzień duchota, a teraz wichura z ulewą i burzą :( ledwo się na nogach trzymałam dzisiaj. mam okresowe bóle dzisiaj, dziewczyny i cos okropnego dzis miałam jakąś pomarańczową wydzielinę, nie duzo ale coS było !!!!!! co to może byc? jakaś choroba? moze jakaś grzybica, strasznie sie boje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa a jaki ta wydzielina ma zapach???ja tez taką miałam przez jakieś 3 dni a teraz nic ani tej wydzieliny no i @ tez nie ma. jeśli ta wydzielina nie ma przykrego zapachu to wszystko jest ok nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co stresowac takimi rzeczami dziewczynki. ja mialam ogromne krwawienia kontaktowe, krew lala sie strumieniami, wszystkie badania porobilam, cytologie, usg, 3 ginekologow mnie ogladalo i nic nikt nie znalazl... Cytologia 1, usg idealne, nawet nadzerki nie ma. Podchodzmy do takich rzeczy na spokojnie, bo nie ma sie co stresowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za pocieszenie, wczoraj naczytałam sie o gzrybicach i innych... zapach normalny jak zawsze kazda inna wydzielina intymna. Dzis straciłam nadzieje, rano tempka 36,8 :( czyli widać że spada a to znaczy jedno @ tuż tuż. Bo podobno przed @ spada. echhh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) U mnie bez zmian,pryszcze,notoryczne bole glowy o ktorych powiem ginowi w poniedzialek bo od 2 tygodni codziennie mnie boli glowa...smak mi sie dalej nie zmienil:O no i moje dziecko dalej leniuszek ... Dzis mi sie snilo ze urodzilam -sluchajcie-TROJACZKI!!!!I to 3 chlopcow!!! i to w dodatku sama w domu :O Juz sie zaczynaja durne sny bo ciagle mysle o tej mojej kruszynce:) Mirellko a co do twojej tempki to nie dobrze ze spadla...:( Ale bedzie wrazie czego kolejny cykl starn :D I bedziesz mogla legalnie \"gwalcic\" twojego M,glowa do gory :) Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki. Ciagle was tu podczytuje co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witam was po dłuższej przerwie związanej z przeprowdzką. Przeprowadzka już zakończona i będe do was cześciej wpadać. W ten cykl także zawieszone były staranka ale od następnego już na maxa . ;-) ;-) ;-). Moj mąż juz nie może sie doczekać. Witam noiwe dziewczyny. Musze nadrobic czytanie bo mam spore zaległości. U mnie narazie jeswcze małe zamieszanie ale już da sie to przeżyć. Najgorsze jest pakowanie i rozpakowywanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak już Fretka mówi,że nie dobrze to musi być nie dobrze... :( :( :( :( :( :( :( :( a właściwie to co nas podczytujesz? a czemu się mniej udzielasz??? oj nie ładnie, oj oj !!! Xena super,że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,ze ja tu trwam :) DZiewczynki testu nie zrobiłam dzis bo niestety czuje,ze @ przyjdzie, pewnie jeszcze dzis albo jutro. Tempka spadła wiec sensu nie widzę dla podnoszenia sobie dodatko adrenaliny i tak moj mozg pływa juz chyba w kortyzolu wiec....poco testy. Zresztą wolę widok czerwieni niż jedną kreskę. No napewno szczesliwa nie jestem, moj mąz daleko nawet nie mam komu sie wypłakać w rekaw. przyjaciólki na ten czas maja swoje problemy. Musze uspokoic sie z tym śledzeniem jajka bo wpadam w paranoję, czuje,ze hormony wariują mi jak nigdy, a to nie dobrze bo nie jestem sobą. Wczoraj mogłabym wyć cały dzien z powodu jakiejs tam wymiany zdan w pracy, niby nic ale zrobiło mi sie strasznie smutno. Czuję sie jak kobieta bez wpływu na swoje emocje. Do tego wszechobecny stres, wieczorem az bolą mnie wszystkie mięśnie. A naprawde nie mam powodu. Nie wiem co sie dzieje ze mna, a jedyne co mi przychodzi do głowy to to,że zaczynam fiksowac z powodu chęci posiadania dziecka. Myślałam,ze jestem w stanie duzo zrozumiec ale zachowuję sie jak zdesperowana kobieta która nie moze miec dzieci. nie mam ochoty na kolejny cykl i ceregiele z nim związane. musze sobie odpuscic na jakis czas bo nie umiem sie skoncentrowac na niczym innym. jak sie dzwigne trochę to pojde do gina pogadac moze on cos wymysli. Dla mnie ten temat juz nie jest zabawą, czuje,ze czas mnie goni a plany wzięły w łeb. miłego weekensu WAM życzę ! BUŹKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko byłaś już na becie lub robiłaś teraz testa?trzymam kciuki:) mirelaaaa trzymam cały czas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×