Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

tak długo na bete sie czeka? a nie możesz w innym laboratorium zrobić bety,dziewczyny maja już wynik po 2godz. ale tez zrób teścik... oj ja na Twoim miejscu,już bym go robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze mamy tam w brzuszkach małe fasolije hehe.zrobie ta bete w poniedziałek i sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test w poniedziałek i był negatywny. byłam juz w 2 miastach i wszedzie mi mowią ze musze czekac 2 dni na wynik. chore to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak pójdziesz prywatnie,to tez musisz czekać 2dni? to jest paranoja.... dziwne ze test jeszcze nic nie wykazał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh muszę poszukać jakiegoś laboratorium w internecie bo nie jestem w stanie odwiedzic wszystkich w częstochowie :) a co do testów sikańców to mam sceptyczne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana ja tam czuje ze u Ciebie to już dzidzia jest w brzuszku:) tym bardziej ze tempka nie spada.... ja tez bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kochane wiem ze dostane @. Mam wszystkie objawy jak na nia wlasnie. A to ze temperatura taka podniesiona- moze z racji przepracowania,stresu, ktory ostatnio mam. To by bylo zbyt piekne gdyby pierwszy cykl staran skonczyl sie zafasolkowaniem. Badzmy realistkami nooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, to tez jakby ciazowa, choc wedlug mnie sa rozne organizmy, przeciez nie tylko ciaza daje taka wlasnie temperaturke. Nie chce wariowac, jesli okres nie pojawi sie do 3 lipca dopiero wtedy zrobie test, gdy ten bedzie pozytywny, lub gdy przez kolejne kilka dni nie dostane @ wtedy zrobie te bete. Staram sie nie nakrecac, po co plakac z rozczarowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, na kiedy mialas termin miesiaczki? jak dlugo nie przychodzi? Przepraszam,pewnie juz gdzies o tym pisalas, ale ostatnio jakas taka niemyslaca jestem, to wszystko przez te temperature, ja zwykle mam 36, 4 nie wyzsza, wiec ta zwala mnie z nog i ciezej z ogarnianiem wszystkiego cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszonko wysłałam:) bo tak to nie mogę Cie zobaczyć,bo masz ukryta galerie.... a na maila nie przyszło zdjęcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej mialas regularne miesiaczki? 12 dni opoznienia to naprawde sporo...nie widze innego wytlumaczenia jak ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam co 21 dni co do godziny :) zawsze rano :)zobaczymy w pon. mój tatuś chyba by zemdlał ze szczęścia a M. na bank bym musiała cucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×