Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

po tabeli widze ze 6 cykli...mirellko....przeciez jeszcze nie czas na zalamywanie sie kochana! absolutnie zabraniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie taka ulewa że nawet nie ma jak jechać na bete i po teścik ale jutro jade na jazdy więc znajdę jakieś laboratorium w którym wyniki są szybciej niż po 2 dniach. mirella, zonadamiana ma racje nie załamuj się tak szybko zobaczysz wszystko jest ok i już niedługo będziesz zafasolkowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że cos jest nie tak, staramy sie 6 cykl z tymi wszystkimi ceregielami jak temperatura itd. Ale.... moje drogie, my już od maja 2008 sie nie zabezpieczamy i żeby żadnej wpady nie było??? uchylę wam rąbka naszej alkowy,że nie jesteśmy z tych co raz na dwa tygodnie.... :P więc??? Tyle się słyszy o niemrawych plemnikach, niech idzie się zbadac, czemu zawsze od kobiety trzeba zaczynać węszenie. Poza tym skoro ma okazję sie zbadac to czemu nie, gdybym za rok sie dowiedziała,że jego armia jest słaba.... to załowałabym,że sie wczesniej nie przebadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam mnostwo par starajacych sie po poltora roku wrecz....i teraz maja pociechy. Jestem zdania, ze skoro mozecie sie zbadac to to zrobcie. Zawsze lepiej wiedziec co w trawie piszczy...ale i tak mysle, ze wszystko jest dobrze. Mirellko a robiliscie testy owulacyjne? byly wahania temperatur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno owuluje,duzo o tym swiadczy, ale czy poziom hormonow jest ok to nie wiem. teraz jeszcze testy spróbuje, ale jak mam teraz znowu z nimi sie bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellka a moze olej te testy...i potraktuj nastepny cykl jako zabawe...przytulajcie sie czesto ale bez obliczen, testow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirelko-nie trać nadziei...są pary, które nie musiały długo czekać na to by zostać rodzicami, ale są i takie, które po miesiecznych staraniach nadal nie moga się tym cieszyć...najważniejsze to nie tracic nadziei, robić wszystko w tym kierunku i nie zważać na to że innym tak łatwo to przyszło...pomyśl jaka bedzie radość gdy wreszcie zobaczysz upragnione 2 kreseczki ;-) życze ci tego z czałego serca....u mnie w rodzinie był taki przypadek, najpierw obwiniano mojego kuzyna potem jego żonę aż w końcu usłyszeliśmy wspaniałą nowinę, ważne jest tez nastawienie psychiczne, nie można sie poddawac, wrzuć bardziej na luz i sama zobaczysz, że sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że się da. Lecę oglądać film, jak nie ma mojego M to nadrabiam lub odkurzam ukochane filmy. Polecam Karmel. No a ja dzis koncze serię Almodowara. Buźka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko no szkoda ze nie pojechałaś na bete,ale poszukaj jakiegoś laboratorium co robią bete w jeden dzień,rano leć po teścik i czekamy za dobrymi wieściami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano nie dam rady bo u mnie nie ma apteki :( ale postaram sie znaleźć to laboratorium no a jak nie to kupie test i zrobię nie z porannego moczu mysle ze powinien wykazać.ale i tak zrobie bete nawet jakbym miała czekać te 2 dni :)No a tak ogólnie to co u was??? co tam porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze posiedze, czekam na siostre.mam takie coś ze jak ona gdzies jedzie na impreze to ja nie zasne do tej pory zanim ona nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prostu mam.mysle ze to przez to ze 3 lata temu strasznie ja pobił jej były już chłopak biedna była tydzień w szpitalu :( od tamtego czasu tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny. idę dziś do gina. na 11 mam wizytę. więc wszystkiego się dziś dowiem i wiem na czym będę stać. myszko jak to miło że się troszczysz o swoją siostrę:) mirella moim zdaniem takie badania na pewno nie przeszkodzą a będziecie pewni że wszystko gra. ja ze swojej strony mogę tylko bardzo mocno trzymać kciuki żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
ja już po wizycie u lekarza. powiedział że nie pozostaje nic innego jak czekać. bo po tych tabletkach @ może iść nawet do 10 dni od zakończenia brania. więc jeszcze tydzień. a jak się nie pojawi to wtedy jeszcze raz test ciążowy i tabletki antykoncepcyjne. Ciąży nie ma. więc staranka trwają dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja dzis nie pichce:) wybieramy sie z Ukochanym do baru mlecznego- tak dla odmiany:) dzis jest taki upal, ja ledwo oddycham, wszystko boli, wrecz rwie jak na miesiaczke, ale jej nie ma jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!w końcu słoneczko...a wraz z poprawą pogody nasze humorki tez ulegna poprawie...mój bąbel juz przed 6 sie obudził i wołał jak nie amu, to brum brua, to prosiaczka...zeby tylko mamusia juz nie spała ;-)dzis na placu zabaw jedna pani myslala ze mam2 dzieci...miłe to było, bo powiedziała, że mam śliczne dzieci, a córeczka to jak aniołeczek...mam nadzieję, że niedługo juz nie bedę musiała tego prostować ;-) dzis na obiadek przyszykowalam nalesniki z paówką, szpinakiem i serem zółtym-polecam, pychota, mało roboty a syte i smaczne... Agunia-trzymamy kciuki za pomyślne wyniki....dobrze, że byłaś u tego lekarza, wiem, ze większość z nas omija je szerokim łukiem, ale są sytuacje kiedy ich pomoc jest potrzebna... Miłego dzionka, jak mały wstanie to znów wybywamy z domu, szkoda marnować dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam o tym kalendarzu chińskim...sama nie wiem co o tym myśleć, bo niby z niego znów mogłabym miec chłopaka...wierzycie w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ksiulak Super ze dolaczylas do naszego topiku :) A co chinskiej metosy to mnie sie nie sprawdzila ani raz a bylo to juz 2 razy :O Wiec nie patrz na to wogole To jest 50% na50% i poprostu komus co sie to sprawdzilo to byl traf i tyle,ja wierze w metode ze przed jajeczkowaniem na dziewczynke w czasie i po jajeczkowaniu chliopak i tego sie trzymaj Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane rano znowu gorączka leżę w łóżku i tylko na klikanie w klawiaturę mam siłę,więc z testu nici :( powiedzcie mi tylko czy musze robić test rano??? czy moge zrobić teraz??? bo jak mój kochany K.przyjedzie z pracy to pojedzie po teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zonadamiana:) U mnie samopoczucie jak narazie ok. a jakie u Ciebie? Juz masz po terminie @,wiec szybciutko idź robić bete,to dziś wychodzicie do baru na jedzonko,super,wiec życzę smacznego.... Hej kasiulak:) Co tam u Ciebie? A Ty już masz dziecko? Hej fretka:) Co tam u Ciebie i jak sie czujesz? Hej Myszko:) Oj Ty nasza bidulko i znów sie nam rozłożyłaś,ja na Twoim miejscu powiedziałabym mężowi,żeby Ci kupił jakieś tabletki na gorączkę dla kobietek w ciazy i od razu niech kupi z dwa teściki,moim zdaniem,możesz zrobić testa teraz lub wieczorem a dla pewności jutro powtórz drugi rano,koleżanka mi mówiła,ze robiła test ciążowy wieczorem i wyszły jej dwie grube krechy,albo uciekaj mi do lekarza... przecież sie meczysz,ostatnio miałaś gorączkę i Ci przeszła a dziś znów masz,ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×