Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

teraz już nie mam gorączki więc nie bede sie truła tabletami :) ale powiem żeby mi kupił na wszelki wypadek.myśle ze teraz juz powinien wykazać nawet popołudniu czy jest maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraxx zrobie dzisiaj ale tak sie boje rozczarowania no i tego ze jak nie jestem w ciąży to coś jest nie tak i znowu wędrówka od lekarza do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko najważniejsze ze zrobisz testa,przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz,bo jakbyś nie była w ciąży-odpukać,to pójdziesz do gina i Cie zbada i powie co jest,ja na Twoim miejscu,bym już sie zapisała do gina,cokolwiek test pokaże.... ale bądź dobrej myśli,wiem ze to rozczarowanie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak musze sie zapisać bo dostac sie do niej graniczy z cudem,a nie chce isc do innego...mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ja sie czuje tragicznie. Brzuch boli, piersi napuchniete, brodawki nie do dotkniecia...typowe jak dla samopoczucia przed @. @ spoznia mi sie, ale to przeciez dopiero 1 dzien, jutro lub pojutrze czuje, ze sie pojawi, wiec dopiero jak w czwartek- piatek nic nie bedzie wezme test w obroty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test.........jak na moje oko to negatywny ale mój M.mówi ze widzi coś nawet taką mała latareczke przyniósł. ja nie wiem jak patrze tak po skosie to widać miejsce gdzie powinna sie pojawić ale chyba negatywny.kupiłam 2 więc rano powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam przypadki ciaz gdy testy byly totalnie negatywne. Nie zalamuj mi sie tu. kto wie- moze jutro pojawi sie ta druga kreska. Glowa do gory Aniolku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko przytulam Cie mocno❤️🌻 Ale zrób dla pewności jeszcze rano... może z wieczornego nie pokazało a rano pokaże,trzymam kciuki mocno,cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana a Ty jak sie czujesz? co tam dobrego jedliście na obiadek? powiedz mi kochana kto robi Ci takie ekstra zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w ogole przerazilam sie bo w tym nieszczesnym barze mlecznym zjadlam kotleta mielonego...i juz mam te pewnosc w sobie, ze zarazilam sie toksoplazmoza, a to jak wiadomo bardzo zle wplywa na plod... czuje ze teraz nic we mnie nie kielkuje, ale za miesiac czy dwa kto wie...och, bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!ja dziś znów od 6 na nogach....synek znów nie dał pospać, cos mi sie zdaje, że teraz tak bedzie... fretka-podniosłaś mnie na duchu...dzięki...mam nadzieję, ze mimo tego co wskazuje kalendarz chinski uda nam sie ustrzelić w upragnioną córcie ;-) myszka-dlaczego ta gorączka tak Cie męczy?a co do testu, myslę, że najlepiej będzie jak go powtórzysz jeżeli macie wątpliwości co do wyniku, także czekamy na wynik;-)trzymamy kcuki, życzę Ci z całego serca 2 kreseczek... zonadamiana-jesteś pewna,że to od tego zaraziłaś sie toksoplazmozą?pewnie bedziesz musiała bardzo uważać żeby nie zachorować podczas ciąży, ja tez musiałam uważać i wszystko jest ok...nie martw sie na zapas...głowa do góry madziarax-tak mam synka, ponad 2 latka , niewyobrażam sobie by nie miał rodzeństwa...jest kochanym chłopcem, nie stwarza nam kłopotów, wszyscy co go widzą, ci co sie z nami spotykają w parku, w piaskownicy....mówią że mamy bardzo grzecznego synka, oby tak dalej było... buziaki, co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczynki. ja już jestem w pracy i ciężko pracuję:) u nas kolejny dzień pięknej pogody, szkoda tylko że do pracy trzeba chodzić:) myszko przykro mi że wynik był negatywny. ale może dziś bedzie inaczej? trzymam gorąco kciuki, ja cały czas czekam na @ i nie mogę się jej doczekać. spóźnia się już przeszło 3 tyg. ale lekarz dał mi do 4 lipca czas. a potem jak nie będzie dalej to tabletki antykoncepcyjne. co u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak:) To masz grzecznego synka a teraz trzeba sie starać o córeczkę... Masz konto na NK.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
madziaraxxxx co tam u ciebie kochana? jak samopoczucie? kasiulak zazdroszczę ci takiego spokojnego synka. myszka jak twój test? zonadamiana jak twoja @? przyszła? co tam u was kochane? tak tu spokojnie, nie ma nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI MAM 2 KRESKI NA TESCIE. Jedna bladorozowa druga czerwona, ale obie widoczne.....szok szok szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia:) u mnie samopoczucie ok. a jakie u Ciebie? ja właśnie czytam książkę i wcinam lody.... i do tego znów duchota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana:) Gratuluje Ci dwóch kreseczek na teście🌻 ciesze sie razem z Toba... uważaj teraz na siebie i dbaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana GRATULACJE!!!!!a nie mówiłam że spadniesz do dolnej tabelki :) u mnie chyba negatywny.na tym z wczoraj jest blada kreska ale pewnie pojawiła sie po czasie i jest już nie wazne bo rano ja zobaczyłam....a ten z rana to sama już nie wiem.... no nie zonadamiana ale sie ciesze...no widzisz a nie wierzyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×