Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Hej co za cisza? A wcinanie słodyczy nie takie bezkarne Ząbki sie psują w połączeniu z odruchem wymiotnym na paste do zebow mam efekty U mnie 15 tydz sie zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05......... ............Łódzkie anna.s.1.....31..........2...................22.05...... .............uk ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................15............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........13.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........11...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................11................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........6.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........6.................6 styczen...........śląskie troche poprawialam tabelke ale posprawdzajcie czy wszystko dobrze ;) Pozdrawiam was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nareszcie minął u mnie okres szleństw komunijnych i zapanował wreszcie spokój mam nadzieje. Niestety ten miesiąc starań uważ m za bezowocny bo nie było bzz w owulacje i byłam tak padnieta że nie miałam ochoty na starania ;-( . Nie wykorzystałam żadnego testu owulacyjnego . Czułam że miałm owulacje bo ciągneły mnie jajnki ale w nawale pracy marzyłam o spaniu. Witam nowe starczki Pod zienionym nickiem szkoda że zawieszasz starania ;-( Jeszce wpadne do was. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05......... ............Łódzkie anna.s.1.....31..........2...................22.05...... .............uk ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.........Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................15............... 21.11.............dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........13.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25.........11...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................11................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........6.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........8.................6 styczen..............śląskie A to i ja zaktualizuje tabelke:) A ja tradycyjnie nie mam zadnych objawow ciazowych, zadnych mdlosci.Az mi czasem przychodzi na mysl glupie pytanie czy ja aby na pewno w ciazy jestem:D Jejku to wszystko wydaje mi sie takie nieprawdopodobne! Z niecierpliwoscia czekam na druga wizyte u gina,ktora bedzie 15 czerwca,bo wtedy bedzie to wizyta z pomiarmi i moze cos wiecej zobacze na usg.Za pierwszym razem widzialam tylko mala plamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butterflu ja mialam tak samo jak ty w pierwszej ciazy :D jak szlam na kolejne usg to sie balam ze tam nic nie bedzie,cala chodzilam z nerwow ;) Ale jak przylozyc mi ten \"mikrofonik do brzucha\" to uwierzylam ze jedt!!! U ciebie tez siedzi malenki czlowieczek :) I niebawem go juz zobaczysz,a ze nie masz objawow to sie ciesz bo ja ciagle i ciagle walcze z syfami i lataniem do kibelka siusiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa ja cisgle zapominam ,kobietki brzuchatki jak tam wasza waga??ile macie na plusie,bo ja mam ciagle ta sama wage... 1,5 kg przytylam i tak sie to utrzymuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ja to wole nawet na wage nie wchodzic:D choc wydaje mi sie ze nie przytylam zbyt wiele. W pierwszej ciazy baaaaaardzo buzo przytylam i musze powiedziec,ze u mnie to chyba rodzinne,bo wszystkie w rodzinie mialy duze brzuchy i duzo kg na +. Zobaczymy jak to bedzie. Na razie nie mam apetytu. Jest godzina 10 a ja jeszcze nie jadlam sniadania bo mi sie nie chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05......... ............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... .............uk ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad......... Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................15............... 21.11.............dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........13.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25.........11...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................11................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........6.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........8.................6 styczen..............śląskie cześć dziewczyny, to ja też poprawię moj cykl staran, własnie rozpoczelismy 3 i mam nadzieje, że się uda. W tym cyklu postanowiłam że nie będzie testów owulacyjnych i mierzenia temeraturki - oczywiście wiem mniej wiecej kiedy moge mieć owulacje ale nic na pewno wiec - co ma być to będzie - bo ostatnie dw cykle to więcej stresu niż przyjemności było ;( a teraz tylko wiara że się uda ;);) Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie staraczki i mam nadzieje że niedługo wszystkie dołączymy do zaciążonych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno S. życzę luzu i podejścia do tego z radością że macie siebie a kto wie może coś sie wydarzy Pozdrawiam Ps. Zaczernij się z nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślę fluidy ciążow a dziś mam ich duuuuuuuuuuużo (tzna dzidzia daje znac o sobie) Czekam na pierwsze ruchy Już wczoraj wieczorem jakby mnie cos posmeralo w brzuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena masz robotę z dziećmi nie dziwota że marzysz tylko o spaniu Odzywaj się częściej Bruska tez zamilkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki @ jednak sie pojawiła hehe. niestety ja tez muszę zawiesić starnka :( byłam u endokrynologa i okazała się ze mam niedoczynność tarczycy teraz już wiem skąd się wzięło 15 kg na + w ciągu ostatniego roku :( ale powiedział mi ze jak będę się odżywiać tak jak dotychczas czyli zero smażonego, chleba i słodyczy to schudnę w ciągu 2 miesięcy i w tym czasie tarczyca tez się unormuje. i wtedy wrócimy do starań :)nadal będę trzymać kciuki za staraczki i za zaciążone oczywiście tez :) no i bede tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Czyzbym znowu byla dzisiaj pierwsza? Myszka strasznie mi przykro ze pojawily sie u ciebie klopoty zdrowotne:( Ale lepiej zrobic porzadek ze swoim zdrowiem a potem myslec o dziecku. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje,ze bedziesz sie nadal odzywala na naszym topiku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ale mam dzis dobry humorek,choc rano mialam pełną dupe złości-jeszcze mi to nie minelo;) Ale bylam dzis u gina i badala mnie,co w Szwecji sie nie zdarza zbyt czesto,a to dlatego ze przy 2 dziecku mialam bardzo szybko rozwarcie,i musza to teraz kontrolowac.Ale do rzeczy:) Badanie wyszlo idealnie no i nie spodziewalam sie ze mi zrobi USG !!!Widzialam moja sliczna kropeczke:D Jaka juz duza ta moja dzidzia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale to piekny widok:) Pozdrawiam was i staraczkom zycze tez takiego widoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
frytka gratuluję ci serdecznie że twoja dzidzia rośnie na drożdżach i pięknego widoku. myszko moim zdaniem dobrze, że zrobiłaś badania teraz i zdążysz się wyleczyć i wtedy spokojnie możesz sobie zachodzić w ciążę. Ja chyba jednak nie jestem w ciąży :( Tempka jest 36,5 ale strasznie skacze i już nie wiem sama. Jak nie dostanę @ to robię sobie test. Ale jak narazie nie przyszła więc jestem pełna nadziei:) Pozdrawiam was laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kurcze blade. nie wiem co jest grane :( wczoraj zaczęłam plamić, a dzisiaj pojawiło sie krwawienie (ale nie bardzo intensywne) a @ powinnam dostac dopiero w niedzielę... do tego pobolewa mnie brzuch. zaraz zacznę sobie wkręcać że to może ciąża, bo krwawienia i plamienia się zdarzają....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
masz rację tempki nie będzie do czego porównać ale jeśli tempka będzie 36,6 i wyższa to możliwe będzie że będziesz w ciąży, albo jeszcze nie ma końca cyklu. A jeśli będzie mniejsza tzn że lada dzień dostaniesz @. Brzuch pobolewać może też przed @, możliwe że @ przyszła wcześniej. Chyba że masz regularne jak w zegarku? Czasami kilka dni wcześniej pojawi się i może to być spowodowane stresem itp. moim zdaniem nie masz się co stresować a ewentualnie za kilka dni zrób sobie test. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
dziewczyny a o co chodzi z tą tabelką? Bo mnie tam nie ma:( a bym chciała się tam znaleźć, z racji staranek o malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, na poczatku zaczernij sie a potem skopiuj tabelke i wpisz sie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05......... ............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... .............uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad......... Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................15............... 21.11.............dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........13.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25.........11...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................11................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........6.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........8.................6 styczen..............śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) sprawdzam wlasnie jak udalo mi się to zaczernienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, udało sie zaczernic ;) a przy okazji napiszę, właśnie kończy mi się @ i zaczynamy zabawe ;) jestem totalnie wyluzoana i juz nie zerkam na szuflade z testami i termometrem ;) myszka2028 przykro mi z powodu zlych wieści, ale napewno szybko dołączysz do staraczek ;) trzymam kciuki pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny.jest mi strasznie przykro ale zdrowie jest ważne podejrzewam ze dopiero w ciąży zaczęłyby sie problemy z ta tarczyca.lekarz mi powiedział ze mogłabym nawet stracic maluszka na poczatku ciąży a tego bym nie przeżyła :( dlatego wolę sie wyleczyc no i przy okazji schudnąć bo nawet jak zajde w ciąże za 2-3 miesiące to bedzie mi łatwiej bez zbednych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny dawno tu nie zaglądałam :):):):) widze że frecia myszka, jenefer i butterfly działają, to super nie zdązyłam przeczytać co słychać u kazdej z was z osobna, mam nadzieje że wszystko jest wporządku, zyczę szczęścia i zdrówka dla was wszystkich dla mam, przyszłych mam i starających sie ❤️ ❤️ u mnie życie na wariackich papierach, sklep działa co tydzień jeździmy po towar no i strasznie dużo załatwiania, natomiast czasu mam bardzo mało i zmeczona jestem na maksa, jest to spowodowane w wiekszości emocjami, jakie mi życie dostarcza w ostatnim czasie, ale nie bede o tym pisała tutaj na forum, generalnie życie wystawiło moja siłę na próbę :(:(:(:(:(:( ale niestety takie jest zycie kochane nie mam na nic sił jak wracam do domu dlatego nie pisze, nic mi sie nie chce, pewnie dlatego większość mnie nie zna :):):):):) acha i nie jestem jeszcze w ciąży chilewcia jasna :P:P:P:P:P:P życzę wszystkim miłego jutrezjszegfo dnia :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki no i Bruseczko:) Fajnie ze sie odezwalas:) Wierze ze ci sie nic nie chce jak przychodzisz co po calym dniu wrazen do domu.Takze jestes usprawiedliwona;) Ale Pumka znow nas olała,ona to naprawde by musiala dostac w dupeline to by tu czesciej zagladala ;) Bruseczko ale wracajac do ciebie to mam nadzieje ze twoj wujek sie juz lepiej czuje i ze wyjdzie z tego caly zdrowy.Życze tego tobie i jemu przede wszystkim!!! No i reszcie staraczek zycze milego dnia:) Ja dzis musze sie zabrac do roboty w domu bo mam takiego lenia ze nic nie robie,ale jak dzis mam kszte chceci to musza ją wykorzystac :D Buziaki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bruska! Trzymaj się i nie przemęczaj za bardzo Fretka- ja nie mam powera do sprzatania za to wczoraj prasowałam koszule ;-) Piszę tu bo od rana sama z Julią to chociaż do kogoś sie odezwe Pozdrowienia i piszcie staraczki i brzuszki co u Was? Ja niby powinnam lepiej sie czuc ale wczoraj niedobrze mi było Wiem od czego Julie dzwigałam poza tym głodna byłam od 11 do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer ja mam tak samo,dalej mnie mdli czasem,jestem dalej raz nerwusem raz barankiem ;) Moj maz mi mowi ze jak to dziewczynka i bedzie taka jaj ja jestem teraz to juz wspolczuje jej facetowi :D:D:D:D BARDZO ŚMIESZNE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja to mam dobry humor jak po sklepach polatam i coś upatrzonego kupie Dzis zakupy na dzień dziecka - dla Jlii zestaw lekarski, dla chrzesniaka wóz strażacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×