Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Aniu ale z tego co namoich testach pisalo to ze jak mi wyjdzie poztywny to od 24 do 36 godz wystąpi owulajca a tobie wskazywal dzien owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jeden raz wystarczyl;) I sie udalo,ale 2 lipca sie powinno okazac co sie udalo,a jak ty myslisz co zesmy zmajstrowali :p ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
fretka83 sorki ze tak draze temat, ale ciagle zastanawia mnie cos, pisałas ze robilas test ciazowy 14 dmni po owulacji, a czy w tym czasie wypadał Ci tez dzien @ czy może miałaś jeszcze kilka dni do niaj albo juz byłas po terminie? wiem ze zrobienie testu było by najprostsze, ale obiecałam sobie ze poczekam do soboty bo zawsze lecialam do apteki wczesniej i nic... tylko nigdy nie wiedzial kiedy miałam dokładnie owulacje... ech te staranka ;) a przy okazji grauluje tych 2 kreseczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
na tych moich testach byly rysunki i mialam dokladnie wg nich przed owulacja druga kreska cieniutka - oznaczalo ze sie zbliza owulacja ale jeszcze nie jest szczyt a przy owulacji pokazywalo ze druga kreska ma byc mocniejsza i tak bylo w poniedzialek juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu teraz rozumie mialas wsumie tak jak ja tylko ja musialam miec 2 kreski takie same...Ale co tam A ja bylam 1 dzien przed @-niby bo nie wiem ile u mnie trwa ta faza poowulacyjna...Ale bylo to 14 dni od testu pozytywnego czyli owulki jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
podobno jesli przytulanko było 3-5 dni od zapłodnienia to dziewczynka ;) czyli fretka83 moze bedzie dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wedlog usg wychodzi ze 3 dni przed zaplodnieniem byla owulacja a plemniki meskie zyja 48 godzin tak w normie,sa ze dluzej ale ja juz nie wiem jakie sa żołnierzyki mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
wlasnie tez tylko jeden raz przez te dziwne krwawienia przy owulacji... a no wlasnie. cos mnie jeszcze zastanowilo, test wykazal owulacje w poniedzialek czyli do zaplodnienia mialo by dojsc od 24 do ok 48 godzin .. chyba tak jest na tescie ? czyli jesli przytulanko bylo w piatek to bylo by juz 4 dni.... oj moje szanse maleja - zapomnialam o tych godzinach ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
pocieszam sie tylko tym ze 3 pierwsze testy robilam rano z pierwszego moczu - glupio nie doczytalam - a dopiero ten poniedzialkowy popoludniu, male krwawienia - kropelki byly juz w niedziele - poniedzialek i wtorek ciut cie moze cos mi sie pomieszali i juz sie zaczela owulacja w niedziele ;) warto pomarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak twoja kreska na tescie byla byla mocniejsza niz ta "testowa" czyli ta ktora pokazuje ja nie masz owulki.Moim zdaniem ty owulke mialas wlasnie w ten poniedzialek lub w nocy z poniedzialu na wtorek,sa szanse ze plemniczki przezyły i poczekaly na jajeczko :) Trzymam kciuki!!!! Jolitko gdzie zniklas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ty wszystko robilas tak samo dniami jak tylko ja w czartek ty w piatek i to co ja mialam w niedzile ty w poniedzialek!!! Musisz byc dobrej mysli kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
pocieszyłas mnie ;) wielkie dzieki za słowa otuchy, było mi to potrzebne, nadzieja wzrasta ;);) ciągle sie tylko zastanawiam czy się skusić na ten test ciążowy .. ale chyba poczekam jeszcze kilka dni, zawsze to wieksza pewność będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta82
Cześć dziewczyny.Jestem tu nowa.Od jakiś 2 tygodni wchodzę na różne fora i tak czytam o kobietkach zaciążonych :) i objawach.Ostatnio jakoś dziwnie się czuję,wiec może któraś z Was będzie mogła mi pomóc.A więc zacznę od tego,że @mam co 28 dni zawsze miałam 7 każdego miesiąca.W kwietniu brałam leki od uczulenia.26 i 29 kwietnia mój chłopak skończył we mnie.Po 3 dniach dostałam @,tydzień za wcześnie.Po miesiączce zrobiłam test,wyszedł negatywny zaznacze że robiłam go wieczorem.Miesiączki mam krótkie 3dni czasami 4.Ostatnio często boli mnie głowa i dosyć często mnie mdli i przeważnie po jedzeniu.Tak się zastanawiam czy test mógł sie pomylić.Sama już nie wiem tak bardzo chciałabym mieć już bobaska że może sobie coś uroiłam.A i jeszcze jedno zawsze mnie bolały piersi przed @ przeważnie już 2 tyg przed a tu nic.Czytałam,że kobiety jak są w ciąży to właśnie piersi bolą.Proszę Was o odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki czytam was i ucze sie;) ostatnio tez stosowałam testy o. ale mi od 13dnia pokazywały ciagle pozytywny wynik ...zgupiałam.... kochalismy sie codziennie... i nic nie wyszło... moze teraz wezme wasza strategie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta proponuje zrobienie jeszcze jednego testu,bo tak jest ciezko bardzo sie okreslic czy to ciaza:( Jolitko a czy ty mialas testy z apteki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
Jolita84 a przed 13 dniem wychodziły ci negatywne ? jeśli pozniej wykazało ciągle pozytywne to może warto zastosować teraz testy innej firmy. A jak z temperatura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle dziewczyny ze powinnyscie do naszej tabelki dolączyc:) Jest chyba na poprzedniej stronie a jak nie to max na jeszcze jednej dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
dzieki dziewczyny za wsparcie i mile slowa, dzis musze juz zmykac ale jutro sie pojawie i dopisze sie do tabelki ;) Moło było porozmawiac. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z apteki LH kupiłam az dwie paczki i obie zurzyłam:( od 13 dnia zaczeły wychodzic mi pozytywne testy tempka była niska 36,2 36,3 dopiero 14dnia miałam 36,5 i tego 14dnia wyszła mi chyba najmozniejsza kreseczka na tescie- tak mi sie wydaje potem jak robiłam testy dalej z ciekawosci to do 20 dnia miałam testy pozytywneostatni test zrobiłam 3 dni przed @ i tez była jasna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze sie pojawisz aniu ;) Madziu a ty co tak zamilkalas?? ucieklas juz od nas?? Joltka halo kobiety co z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa az sie wystraszyłam i pobiegłam do gina Ginka tez była w szoku ale przepisala mi tylko tabletki dusp.. cos tam nie pamietam Mam je brac od 14dn cyklu Byc moze mam wysokie hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko nie wiem czy doczytalas na testach ze druga kreska jasniejsza on testowej nie wskazuje na owulajce ani ze sie zbliza,poprostu wyszla ci ta druga tez i tyle,ale mysle ze jak mialas tego 14 dnia najmocniejsza to owulke mialas miedzy 15 a 18 dniem u mnie wypadlo to na 36 po tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05......... ............Łódzkie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........12.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........5.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........6.................6 styczen...........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze napisalam do dosc jasno bo czasem jak czytam co napisalam to mi sie taka miona robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie tak wydaje:) ale w szoku byłam ze wychodziły mi w tych pierwszych dniach takie same kreski ytylko w tym jednym dniu była ciut ciemniejsza....normalnie bzika miałam w tym cyklu nie wiedziałam nic.... dlatego odpuszcze chyba sobie te testy... powiedzcie mi a jak to jest z ta tempka ?? gdy wzrosnie to juz pekło jajeczko czy jeszcze nie????bo tez rozne opinie czytałam ze wsumie to nie wiadomo.... fretko to powiedz mi kiedy miałam sie przytulac?? tego14 dnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na testach pisze ze po 24 godzinach ,ale ja bym sie na twoim miescu ,jak ci nie zalezy na plci dziecka,przytulala sie 14 dnia 16 i 18 a z drugien strony nawet codziennie ;) Ja tam nie wierze ze są slabsze plemnmiki dziennie jest ich swierza prdukcja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do tej tempki to ja juz glupieje nie chce cie wprowadzac w bląd:O niby jest tak ze przed skokeim jest owulka,gdzie indziej mowia ze w czasie skoku jest owulka ja juz sama nie wiem,bede wiedziala 2 lipca jak powiedzą co nosze pod serduchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×