Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

a ja dzis zmierzyłam sobie tak dla jaj tempke, ale o 11 godz. no i miałam 37,6! ale raczej to o niczym nie świadczy co? jak nie rano? i tylko jednorazowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz jest blado różowy ale tylko rano później jest przezroczysty nie wiem co sie dzieje juz zaczyna mnie to denerwowac.to wszystko przez ta tarczyce eh.chyba musze sie wybrać do mojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to rzeczywiscie dziwne.LSkoro nie jestes w ciazy to najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza. Z takimi sprawami lepiej nie zwlekac,zwlaszcza,ze staracie sie o dziecko.Lepiej sprawdzic co to jest niz sie niepotrzebnie denerwowac. A ja ostatnio zaszalałam i kupilam sobie ciazowe ciuszki,bo brzuszysko mi uroslo i wlaze tylko w dwie pary dzinsow. Kupilam sobie dwie pary dlugich spodni,jedne rybaczki, sweterek,2 tuniki i sukienke :) Ciaza to fajna sprawa! wreszcie nie musze wciagac brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy juz po kilku dniach od zaplodnienia podnosi sie temperatura ciala? bo ja mam dzis 37, 1 od kilku dni slabo mi, kreci mi sie w glowie i temperature mam podwyzszona, choc zawsze mam ja w okolicach 36, 5- 36,4... przeziebiona nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) biorę ten sam lek co Ty,zaburzeń cyklu nie miałam,zawsze mam co 28dni cykl. Jeżeli testy wychodzą Ci negatywne,to nie czekaj tylko idź na bete a jak nie,to do gina,beta będzie bardziej wiarygodna niż testy,trzymam nadal kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, mniej wiecej miedzy 29 a 30 czerwca powinnam @ dostac... slabo mi strasznie, w glowie kreci sie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa tu specjalistka od tempki jest fretka ale gdzies sie zapodziala ;) Ja niestety nic nie kumam z tego mierzenia temperatuty,w ogole tego nie robilam,wiec ci nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) dla mnie to ogromnie duza temperatura 37,6!!! tylko nie wiem czy po JAJKOWANIU włąśnie taka ma być... @ za parę dni, w niedzielę robie test a jak nie wytrzymam to w sobotę. Byleby mnie @ nie zaskoczyła np. w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ja mam ci mirellaaaa powiedziec,co? Moze zobaczysz jaka tempke bedziesz miala jutro rano.A ja ze swej strony moge odprawic jakies dzikie rytualy,zeby @ nie przylazła :D No i trzymam kciukasy zebys w niedziele zaktualizowala tabelke,oczywiscie prosze wpisac sie do tej dolnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi trzymaj trzymaj! i powiedz to co chcę usłyszeć hihihi!!! ZARTUJE! no właśnie fretka normalnie bije rekordy w NIEBYCIU na topiku, gdzie ona się podziewa? Kurcze w ciąży, trzeba nabyc garderobę co... widzialam fajną stronkę na allegro z przesłodkimi ubrankami dla brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie fatalnie. Bylam w sklepie i ledwo weszlam po schodach. Mroczki, kolowania w glowie, napad dusznosci, przyspieszone bicie serca, lekkie mdlosci... kurcze, moze ja chora jestem? juz sama nie wiem Nie mam kataru ani kaszlu, tylko ta podwyzszona temperatura i takie mega oslabienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nadchodzi Fretka specjalistka od tempki:D:D:D:D:D:D Mirellla o 11 godzinie tempka sie nie liczy :( musisz zobaczyc jakaona jest zaraz po przebudzeniu ale nie pozniej niz o 8 rano Zonadamiana twoja tempka bardzo dobrze wrozy,mi skakla miedzy 37,1 a 37,2 i to jest ciaza :):):):) Trzymam kciuki moje kochane :) My tu mamy super pogode i ciagle latalmy po podworku,chodzi na basen i wkoncu jest lato:) Mam nadzieje ze sie to utrzyma jak najdluzej ;) Milego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam żadnych objawów nie mam oprócz pryszcza hehehhe.... :( Ciekawe jak tam małpka i jej obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Kolejny dzien koszmarnej pogody:( Ja tradycyjnie mam dzien lenia i jeszcze siedze w pizamie. Trzeba sie byczyc ile sie da,bo juz niedlugo trzeba wracac do pracy. Laseczki, mam pytanko. Znalazłam cosik takiego na Allegro i zastanawiam sie czy to rzeczywiscie jest wygodne. Czy ktoras z mamus uzywala takiego pasa? Albo czy slyszalyscie opinie od innych ciezarnych dziewczyn na ten temat? Pytam,bo fajnie to wyglada i skusilabym sie na taki pas ale nie wiem czy to w ogole jest praktyczne. A to link,zebyscie wiedzialy o czym mowie http://allegro.pl/item665630337_markowy_pas_ciazowy_bellybelt_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirella mnie sie wydaje ze jestes w ciazy, powiem szczerze.Taka wysoka tylko o tym moze swiadczyc,ale ja sie moge mylic... Buterrfly ja mialam taki sam okres jak ty masz teraz!!!Myslalam ze brudem zarosne :D Ale juz mi przechodzi,takze musisz sie przygotowac na lenia conajmniej do 17 tygodnia ciazy :D moja dzidzia dzis delikatnie calkiem daje znac ze tam jest,ale coraz bardziej boli mnie w lewym boku,jak sie poloze na plecach to czuje ta małą kruszynke ze gdzies mi tam siedzi ...wtedy klade sie na prawy bok i leze tak dlugo az moje dziecko sie zlituje nam mamą i zejdzie gdzies na prawo ;) Ale jestesm bardzo szczesliwa!!! A juz normalnie szaleje jak pomysle o USG na drugi tydzien:) Chce juz uslyszec ze moje dziecko jest silne i zdrowe i rozwija sie przwidlowo ;) Ale mam wymagania,ale chyba kazda z nas je ma :) Ja za godzinke ide za basen,bedziemy sie \"namaczać\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje dziewczynki ze jednak w ciazy nie jestem. Po pierwsze byloby to za duze szczescie, by w pierwszym cyklu sie udalo...po drugie, jak jeszcze do wczoraj wieczorem mialam taki lekko napuchniety brzuch, tak teraz jest on plasciutki ( chodzi mi glownie o dol brzucha ). Poza tym odbieram dzis wynik cytologii, ktora zrobilam w zwiazku z krwawieniem kontaktowym w ostatnim cyklu. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej trochę dziwny ten pas, to jest to pomarszczone na brzuchu? i jaką to funkcję spełnia? butterfly szalejesz z zakupkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana myśl pozytywnie!!!! jak były sprzyjające okolicznosci to czemu nie? Co do brzucha, ja normalnie nie bedąc w ciąży zawsze mam wieczorkiem pełniejszy brzuch a rano płaski tak juz chyba jest. zresztą nie od razu chyba rośnie bębenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mam 29 lat.od kilku miesiecy myslimy z mezem o powiekszeniu naszej 2osob owej rodzinki.Od tego miesiaca, po kuracji folikiem i zdrowym odzywianiu:),zaczynamy sie starac. Pisalam na innym topiku o moich obawach,ale napisze jeszcze raz. Musze sie przyznac,ze troche sie boje,sama nie wiem czego.Im wiecej sie nad wszystkim zastanawiam tym wiecej mam trosk i lekow w zwiazku z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj zupelnie sama,moi rodzice mieszkaja 1000km od nas.Z rodzicami meza,niedogadujemy sie... Boje sie ,ze moge potrzebowac wsparcia,dobrej rady a tu...nikogo nie mam. nie wiem czy sama sobie poradza ze wszystkim.ach....ja juz sama nie wiem czego najbardziej sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze uważam,że jak chcecie oboje mieć dziecko to już super. To,że masz obawy to tylko świadczy o tym,że jestes odpowiedzialną osoba. W zyciu różnie się układa, i napewno ułoży sie! kazdy ma jakies obawy i zwątpienia. napewno sobie poradzisz! masz jeszcze męza. Głowa do góry i zabieraj się za staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×