Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

witam, niestety w sobote dostalam okres... Mimo ze sie specjalnie nie staralismy jakos tak smutno mi sie zrobilo bo mialam nadzieje. Ale trudno, widocznie tak mialo byc. Piszcie co tam u Was slychac! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati84 🌼 na pewno będziemy w ciąży w tym roku :):):):) prędzej czy później :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze czekam na @ nic mi nie jest nawet mnie brzuch nie boli głupieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co sie ze mna dzieje dziwnego to mam zawroty głowy nigdy tak nie mialam ale to moze byc z cisnienia bo reaguje zawsze na skoki cisnienia ale zawsze mnie boli głowa a od 3 dni mam zawroty głowy straszne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska masz racje napewno w tym roku uda nam sie wszystkim zajsc w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda taka szara deszczowa czuje sie jakby jesien miala przyjsc a nie wiosna a mi juz tak brak słoneczka :( no i czekam na @ wstretna :P mogłaby nie przyjsc :) dam znac jak sie tylko cos pojawi wstretnego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dziewczyny w pracy czy w domku??? ja w pracy i pisze jak tylko mam chwilke :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w pracy :P:P:P:P, pracuję na kompie więc mam stały dostęp a dzisiaj katar z nosa leci, wszystkie kości mnie bolą, oczy wrażliwe na światło i spać spać spać spać!!!!!!!!!!!!!!! co ja bym dała żeby sie teraz położyć a tu do 17.00 daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka27 dopóki 2 się nie pojawi to szansa zawsze jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje teraz nadzieja bo jeszcze sie nie pojawiła @ ja tez pracuje na kompie i tez mam stały dostep do neta wiec co chwilke w ramach przerw cos tam pisze do was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja teraz przyszlam z kawki u sasiadki;) Pogoda u nas tez do du.... juz chce wiosne:) A co do @ to pumka ty nie czujesz ze dostaniesz a ja nie czuje zblizajacego sie jajeczkonia:( Juz sie nie moge doczekac 23 marca- ale juz wiadomo ze mi sie spozni bo do tego momentu nie mialam jajecz... a to oznacza tylko jedno-bede znow wyczekiwac na @:( Co do pracy to ja nie pracuje siedze w domu z moim synkiem-ale na brak zajec nie narzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 będąc z dzieckiem to na pewno ci sie nie nudzi, a w jakim wieku masz synka? jak czytam, że czekasz na jajeczkowanie to aż sie kule w sobie bo ja tyle razy próbowałam coś wyłapać i zaobserwować u siebie i nic :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syne ktory jest w domu ma 3 latka a drugi;) ktory chodzi do przedszkola ma 6 :) A chcemy trzeciego skarba-zawsze planowalismy 3 dzieci-a to ze teraz sie zdecydowalismy to tylko dlatego ze nie powodzi sie nam zle wrecz przeciwnie,mieszkamy w szwecji gdzie dawaja bardzo duzo na dzieci-takze bardzo pragne teraz poki siedze w domu i nie pracuje-bo jak juz zaczne to nie bede chciala juz jej przerywac zeby zajsc w ciaze-to sie nazywa-materialistka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makbecia
dawaja Juz wiemy jaki plebs wyjezdza za granice:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym "makbecia" planujac dziecko trzeba brac wszystkie aspekty pod uwage a nie zeby sie mnozyc i nie miec z czego zyc-a jak nie wiesz o czym mowie-ze tu duzo dawaja na dzieci to sie nie odzywaj i tyle-SKĄD TU SIE BIORA TACY LUDZIE-to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka nie zwracaj uwagi na takie wypowiedzi, to poniżej poziomu gratuluję 2 synków hmmm preferujesz różnice 3 lat :P:P:P:P oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj muszka dopisz sie do naszej tabelki-zapraszmy:) Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Pumka27..............1...............10.03.................. ..Lubin 1) bruska.................1................12.03..............p odkarpackie 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)mati84..................0.................2.03........ ....wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati musisz poprawic tabelke bo w sobote dostalas@ A ja nie bardzo wiem co tu wpisac;) Kiedy bedziesz miala itp..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka a janie wiesz jak sie dopisac-to napisz wszystko co potrzebne do tabelki a ja cie wpisze:) Napisz ile sie staracie i czy to twoje 1 dziecko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwsze dziecko.Jak narazie mam problemy z cyklami które po odstawieniu piguł nie chcą wrócić do normy ale moja pani doktor mówi że pomimo to może sie udac :-) kwas foliowy biore od 3m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Pumka27..............1...............10.03.................. ..Lubin 1) bruska.................1................12.03..............p odkarpackie 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)mati84..................0.................2.03........ ....wielkopolska 5)muszka87...............2.................?.................toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po odsawieniu anty tab.. nie dosc ze nie mam na czas to jeszcze teraz jakas cyste znow mialam i nie wiem czy jest dalej czy nie.Mialo byc jajeczkowanie a nie ma 17dc mam-takze te tablety to nic dobrego z organizmem kobiety nie robią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam przez 3 lata i teraz od 1,5 roku niechce mi wrócic okres :-( i jak tu cokolwiek planowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tezbralam przez 2.5 roku i sie dzieje strasznie z moim organizmem-mam nadzieje ze ciaza-jak sie uda-to wszystko zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguły są straszne a jak jeszcze do tego dojdzie lekarz konował jak w moim wypadku to już dramat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam zaktualizować tabelkę :P:P:P Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Pumka27..............1...............10.03.................. ..Lubin 1) bruska.................2................13.04..............podkarpackie 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)mati84..................0.................2.03........ ....wielkopolska 5)muszka87...............2.................?............ .....toruń no następną spodziewaną mam na 13 w Lany Poniedziałek !!!!!!!!!!zobaczymy czy będę miec jajeczko swoje :P:P:P:P:P:P:P acha dziewczyny z racji tego że mam strasznie mało śluzu (wprost pustynia) kupiłam kapsułki z wiesiołka, czy mogę je brać sama czy muszę to konsultować z lekarzem :(:(:(:( ja nie mam na ten temat bladego pojęcia witaj Muszka87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×