Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

:-) ciekawe która będzie pierwsza :-) a jak już nam sie wszystkim to bedzie trzeba temat zmienic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tematu zmieniac nie bedziemy-jak ktos dolączy jak my juz bedziemy mialy brzuszki,to napewno sie dogadamy;) Ale ciesz sie ze nam sie topik uklada:) A ja sie pomylilam wczesniej w imonach napisalam mati ze dostala okres a to dostala bruska-ale wazne ze tabelka juz jest poprawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 wybaczymy ci tu dzisiaj wszystkie, przecież to poniedziałek :P:P:P a topiku nie zmienimy bo nie po to go budujemy zeby potem znikać z niego :):):):) co nie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska masz calkowita racje:) Jest dobrze tak jak jest:) Fajne dziewczyny fajny topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak :-) a może od razu po bliznietach sobie machniemy? hihih dzołcik taki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka87 te te te ty nie przesadzaj :):):):):):) w rodzinie mojego faceta były bliźniaki w dziadkach więc nigdy nie wiadomo taka ewentualność też jest brana pod uwagę :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie zaczne czarować żeby i tobie sie udało za pierwszym razem dwójeczkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze bardziej, wujek mial brata bliżnieka,kuzyn ma 2 chlopaków także szanse są duże :-) a co tam,raz a dobrze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Muszka już zacieram ręce a ty do dzieła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny blizniaki???????nie no u mnie by to byla przesada:P Ale jakby byly tez sie wychowa:) Ale wole 1 sliczna przede wszystkim zdrową dziewczynke-chlopczyk jak by byl tez nie bedzie tragedii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wezmę wszystko co mi da los, (a raczej facet) :P:P:P:P:P:P żeby były tylko zdrowe :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy tak mówi że ciężko że przesada itd a jak już sie zdaży to 2xhip hip huuura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wytrzymalam i jechalam po testy owulacyjne:) No i oczywsicie wyszlo ze jajeczkowania nie mam ale mam nadzieje ze one mi pomoga je okreslic:) Milego wieczora wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszke poczytalam i jezeli chodzi o blizniaczki to u mnie tez jest taka opcja mojego meza matka ma siostre blizniaczke no i babka jego tez wiec dwa pokolenia masakra :) no ja bym chciala teraz synka bo core mam ale tak naprawde to czekam wogule na ciaze i jest mi wszystko jedno ale tak to jest ze chyba jak sie bardzo chce to wtedy nie ma :( zawsze chcialam mala roznice wieku no cora ma 7 lat wiec juz nie bedzie mala roznica :( trudno nie ma sie w zyciu wszystkiego :P nie palnowalam wczesniej ciazy bo nie mielismy swojego mieszkania no to teraz mam musze czekac :( Acha witam Myszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka84
Hejka dziewczyny Czy moge przyłaczyc sie do wspolnych staran??? ja staram sie o dzidziusia juz od stcznia i ciagle nic Teraz dopiero zaczełam mierzy temperatture w pochwie. Cykle mam 28 dniowe Ostatnio tylko miałam 35 dniowy gdyz na grypke zachorowałam Mierzę codziennie temperature od nie dawna (1 cykl) bo nie mam juz innego pomysłu aby miec dzidziusia; 1-6 dnia 36,3 7 dzien 36,4 8 dzien 36,6 9dzien 36,4 10dzien 36,2 11dzien 36,3 12 dzien 36,2 13dzien 36,4 14 dzien36,3 15 i 16 dzien-36,6, 17dzien-36,7 Miesiaczke spodziewam sie 29-go dnia czyli cykl konczy mi sie 28 dnia. powiedzcie mi czy 15 16 oraz 17 dzien to owulacja??? czy temperatura nadal bedzie wzrastac??? Seks uprawialismy 6, 7, 9, 11,12,13,15,16 dnia. Wyczytałam w necie ze tak az do ok 27 dnia cyklu tylko czy to prawda? Nie mam juz sił na nic moze za duzo sie przejmuje. ale wiecie jak to jest;( Tragedia Tera zmiesiaczke mam miec 21 marca Czekam alke czuje w głebi ze nic z tego nie bedzie Obym sie myliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Pumka27..............1...............10.03.................. ..Lubin 1) bruska.................1................12.03..............p odkarpackie 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)mati84..................0.................2.03........ ....wielkopolska 5)muszka87...............2.................?............ .....toruń witam cie.To jest nasza tabelka i sie do niej wpisz bedzie jasne kiedy kogo wypytywac o rezultaty naszych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do twoich ptan to mysle ze skok jest ewidentny i moze jest tak ze mialas owulacje,ale ja sie tam na 100% nie znam:( Dzis sobie kupilam tez testy owulacyjne bo te mierzenie nie satysfakcjionyje mnie na 100% Bardzo bym chciala dziewczynke a tego przewidziec nie moge kiedy mi skoczy temperatura a tak one cos przewidziec moga;) Pozdrawiam cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka84
Fiolka84.................4 ..............21.03....................wielkopolskie Dziekuje Chyba w nastepnym cyklu tez z nich skorzystam:) cos trzeba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka84
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Pumka27..............1...............10.03.................. ..Lubin 1) bruska.................1................12.03..............p odkarpackie 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)mati84..................0.................2.03........ ....wielkopolska 5)muszka87...............2.................?............ .....toruń 6)Fiolka84................4..................21.03.............wielkopolska Jestem z wami i trzymam i za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze topik pozytywnie sie rozwija jest nas coraz wiecej :) fajnie ja zaraz uciekam spac wczesnie rano wstaje do pracy odezwe sie jutro do was papapa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Pumka27..............2...............10.04.................. ..Lubin 1) bruska.................1................12.03..............p odkarpackie 3)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 4)mati84..................0.................2.03........ ....wielkopolska 5)muszka87...............2.................?............ .....toruń 6)Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopolska @ dzis przylazła niestety wiec tabelke zmieniłam :( Byłam na to nastawiona jest mi troszke smutno ale daje rade !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Pumka jest mi bardzo przykro ze przylazla ta @!!!! To jest zmora jedna:( ALe ja chcialam powiedziec ze mimo ze dzis juz mam 18 dc to moja temperatura jest ciagle niska,dzis 36.7-naprawde juz watpie w to jajeczkowanie:( Jest mi strasznie:( ALe nie mozemy sie poddawac!!!!Bedziemy starac sie dalej-moze na drugi miesiac cos sie uda:) Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) Fiolka84................4..................21.03...... .......wielkopoka 2)fretka83...............1................23.03......... ......Śląskie 3)muszka87...............2.................?............ .....toruń 4)Pumka27..............2...............10.04.................. ..Lubin 5)bruska.................2................13.04..............p odkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie troche tu pozmieniac w tabelce zeby byla poukladana wg spodziewanej@-mysle ze sie nie pogniewacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka84
Mi równiez bardzo przykro że @ przyszła Wiem jak sie wtedy czlłowiek trzyma:( no ale nic nie zrobimy... Ja tez czuje ze z moich staran nici beda;(((( Mówisz że temperatura 36,7 jest według ciebie niska?? ja tez taka mam (miałam i dzis). A wczesniej jakie miałas temperatury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napsze ci od początku 1 -@ 2-@ 3-@ 4-@ 5-@ 6-koncowka@ ale juz mierzylam i byla 36.7 7 36.6 8 36.7 9 36.7 10 36.8 11 36.6 12 36.8 13 36.7 14 36.6 15 36.7 16 36.8 17 36.6 18 czyli dzis 36.7 mam juz jej dosc-tej temperatury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z temperatura to wam nie pomoge bo nie wiem nic na ten temat sama sobie tez nie mierze wiem tylko ze wyrazny skok to niby jest owulacja. tak wyczytalam gdzies na topiku. ja obserwuje śluz i potym moge cos rozpoznac ale tez nie jestem pewna czy mam owulacje czy u mnie wszystko ok jest ide do ginia za tydzien boze tak bardzo chcialam miec dzidzie :( podły mam humor dzis niestety. a moja córcia tak bardzo chce rodzenstwo miec przykro mi musimy czekac i dzialc dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×