Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxoooxxx

BÓL PLECÓW

Polecane posty

Gość xxxoooxxx

A więc rano jak wstałam najpierw strasznie zaczęła mnie boleć dolna część pleców. Nie mogę się schylić, nawet siedząc muszę mieć jakąś poduszkę na której opieram plecy, bo zaraz ból jest nie do zniesienia. Przy chodzeniu też odczuwam ból. Dodatkowo czuję się osłabiona i boli mnie głowa. Co mi może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a strzelają ci stawy? kolana, nadgarstki, barki? a może kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
idz lepiej do lekarza, tutaj najwyzej ktos Ci moze powiedziec co zle robisz i jak trzeba robic zeby Ci sie lepiej zylo...serio, bedzie bolalo to zrob sobie wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxoooxxx
nie strzelają mi stawy ani nic z tych rzeczy... pytam bo może ktoś miał podobną kiedyś sytuację do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieńcie pozycję :)) albo nie siedź w pracy tyle co ja bo mój kręgosłup to też powoli już wraczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no ja mam dokładnie taką samą sytuację. też boli mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa tylko że wiem od czego to jest. mi strzelają stawy właśnie więc muszę uzupełnić maź stawową. bo przy ubytku mazi stawowej w stawach gromadzą się pęcherzyki powietrza i przy pracy stawów strzelają. to samo jest w kręgosłupie ale ponieważ tam jest dużo nerwów to jak się taki pęcherzyk źle ułoży to dopóki się nie przesunie lub nie wchłonie to boli kręgosłup. tylko że jak ci stawy nie strzelają to moze być u ciebie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa
mój mąż też tak cierpial. lekarze leczyli go latami na korzonki nerwowe a okazało się że ma silny stan zapalny trzustki. chora trzustka obiawia się bolem w dolnej częći kręgosłupa. zajrzyjcie w internet na stronę o trzustce. ja zaś chorowałam na prtzewlekłe ból kręgosłupa. lekarze leczyk\li mnie tabletkami i fizjoterapia. bole zawsze wracały. od 2 lat chodzę na masujace łóżka ceragemu i nie wiem co to ból kręgosłupa. polecam o ile w wasze miejscowości coś takiego istnieje www.ceragem.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxoooxxx
A może to świadczyć o ciąży? Otóż od kilku dni spóźnia mi się okres a od jakiegoś czasu mam bardzo drażliwe sutki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma sprawdz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no sprawdziłem. znalazełm w spamie 1 starą wiadomość. czy to o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misera

W karkowie to mogę polecić Reha Expert. Mają dobrych specjalistów, pomocnych i przede wszystkim dojazd na miejsce. Także nie m co się zastanawiać, ja dzięki nim przestałam mieć probem z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ćwiczenia rozciągające 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×