Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Infobet

Dodatkowy zarobek

Polecane posty

"- możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona." Oczywiście :), po za cierpliwością i wytrzymałością psychiczną na spamowanie i wciskanie wszystkim dookoła :) Ile tak się da wytrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfgsdgfZlo
Widze ze trollujesz w kazdym temacie poswieconym MLM. Zalosne. Widac ze jestes zyciowa cipa i nieczego wielkiego w zyciu nie osiagniesz. marny polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia:)
Widzę, że tutaj pełno reklam itp:) ja Wam polecam pewny i sprawdzony portal paytask.pl Wchodzicie sobie dziewczyny na paytask.pl logujecie się i robicie proste akcje za punkty. 1 pkt. jest wart ok. 1,20 i nie ma akcji wartych mniej niż jeden punkt! ja poświęcam kilka godzin dziennie i zarabiam 300 zł miesięcznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakacyk
4 miesiące bawię się w internetowe biznesy, działam w programie ProfiCredit. Zarabiam około 1000 złotych miesięcznie, poświęcam około 2 godzin tygodniowo. Szukam klientów na pożyczki poprzez stronę internetową, ale też na żywo. Plusem tego programu jest to, że mają dobrą ofertę - nie jest trudno o pożyczkę, a i kwoty są wysokie, dzięki czemu ostateczna suma prowizji jest zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM jest dobry jesli chodzi o dodatkowy zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldorado1988
Czy to jest możliwe? Zależy. Jesli trafimy na dobry 'grunt", wystarczająco się zaangażujemy to prawdopodobieństwo, że nam wyjdzie wzrasta. Nie trzeba się na pewno zrażać, tylko próbować dalej. ja mogę polecić Szmaragdową ligę, świetny sposób na zarabianie pieniędzy. http://www.szmaragdowaliga.com/?spo nsor=Jurekos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamy
MLM - do tego trzeba mieć umiejętności i dużo zamozaparcia :) Na pewno ktoś, kto nie przepada za kontaktem z ludźmi nie poradzi sobie w tym systemie... Od siebie mogę polecić dwie strony - Centrum Reklamy oraz Zielony Mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkeigo trzeba miec duze umiejetnosci i duzo samozapracia. Nie wazne czy to MLM, praca na etacie, prowadzenie wlasnej firmy czy inne sposoby zarabiania pieniadzy, gielda, praca na zlecenie itp. Wiedza i wytrwalosc to klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w MLM-ku wystarczy dobrze naciągać ludzi i przede wszystkim mieć kogo naciągać. Bez naiwnych jeleni ten pseudo biznes jest o duupę rozbić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM nie polega na naciaganiu a na szukaniu klientow na towary danej firmy lub partnerow biznesowych czyli ludzi ktorzy beda tej firmie robic reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howwedo
Do wszystkiego potrzebne jest samozaparcie, nawet na etat? Patrząc na ludzi, z którymi pracowałam raczej łatwo podważyć tą tezę... samozaparcie trzeba mieć kiedy nie masz nad sobą żadnego przysłowiowego bata i sam łożysz na siebie, wiedząc że od Ciebie zależy to, ile hajsu dostaniesz... Myślę, że panie księgowe siedzące od X lat w biurze samozaparcia nie posiadają ;) Sprawdziłem Zielony Mail. Wrażenia miłe. A czy może ktoś powiedzieć coś więcej o Amway'u? Bo to,że najstarszy MLM to wiem, ale coś więcej? Wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem czemu wszyscy sie czepiaja tego amwaya. Na swiecie dziala kikaset firm MLM i wiele z nich jest duzo lepsza niz ten caly amway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@howwedo . Chyba ty też przeszedłeś mlm-owskie pranie mózgu. Inaczej nie pisałbyś takich pierdół. "Panie siedzące x lat w księgowości" - kolejny stereotyp. Poza tym, jeśli one dobrze wykonują swoją pracę to dlaczego miałyby zostać zwolnione? To jest myślenie durnego mlm-owca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ MLM nie polega na naciaganiu a na szukaniu klientow na towary danej firmy lub partnerow biznesowych czyli ludzi ktorzy beda tej firmie robic reklame. @ @ @ - - - No właśnie, firma dostaje reklamę a temu naiwniakowi, który ją robi daje GOWNO :) Jakieś śmieszne marże za sprzedane produkty. I do tego trzeba się nieźle napocić, bo mało kto chce brać te szajsy. A przede wszystkim jest się narażonym na utratę znajomych i przyjaciół, bo mało kto chce się zadawać z upierdliwym akwizytorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Amway @ @ @ - - - Rozumiem, że to miała być szydera ;) Bo inaczej posądziłbym cię, że masz coś z głową ;) Amway to znana piramida finansowa, która oszukała setki tysięcy osób. Nikt normalny nie bawi się w takie gowna. Zresztą możesz sobie obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=Xhd9byZgS7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_wyżej
zamknij pysk głupi trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia polecam apkę lepszej oferty. Nie jest to owszem praca na cąły etat, ale całkiem nie obciążający sposób na złapanie paru groszy, przydatnych w budżecie domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowno, a nie lepsze oferty :) To jakieś kolejne mlm-owskie gowno czy jakiś podobny szajs. Nic nie zarobisz, chyba, że uda się kogoś naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam PaidVerts. Jest to innowacyjny system. Polega na tym że dostajemy reklamy, trwają one zazwyczaj 30 sekund. Jeśli je wyklikamy dostajemy na konto odpowiednią ilość pieniążków. Aby otrzymywać więcej za reklamy musimy kumulować punkty BAP, nie jest to trudne. Możemy tutaj zarabiać bez inwestowania, jednakże warto zainwestować 4,86 zł aby nasze zyski były szybsze. Mi się osobiście zwróciło po 4 dniach od inwestycji. Zapraszam www.paidverts.com/ref/eddywzl . Zapraszam również na polskie forum PV www.paidverts.xaa.pl . Osoby, które zarejestrują się w PV z mojego reflinka dostaną ode mnie wskazówki na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BTC
Można też zbierać Bitcoin i wymieniać na złotówki, jest sporo stron które dają małe sumy za proste gry. Mi udało się nazbierać coś ok 20 zł ale nie siedzę na tym często. Polecam! To takie top 10 stron na których można zarobić trochę BTC. http://faucet-btc.c0.pl/?page_id=240 Na stronie głównej jest tego więcej. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekrutacyjnarewolucja.pl, wejdź i znajdziesz ciekawe oferty dodatkowej pracy! zajrzyj na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie spróbować?! Zaczynasz zapewne bardzo sceptycznie, czyż nie? I bardzo dobrze. To oczywiste, że należy być sceptycznym, ponieważ całkowicie łatwe pieniądze nie istnieją. Nie robię słodkich oczek, nie wypisuję cyfr z kosmosu, ani nie staram się utwierdzić Ciebie w przekonaniu, że cokolwiek w życiu jest gwarantowane - bo tak przeważnie nigdy nie jest. Po co zatem ten tekst? Ano po to, aby przedstawić Ci pewien program zarobkowy oparty na bardzo drobnym wkładzie, a przy odrobinie pracy i szczęścia mogący przynieść porządne skutki. I co bardzo ważne - postaram się podejść do sprawy uczciwie. Ciebie zaś namawiam do przeczytania całego tego tekstu - a w drugiej kolejności również do tego, abyś przyrównał z tym tekstem inne teksty dotyczące łatwych zarobków. Na pewno zauważysz wtedy jakąś rzucającą się w oczy różnicę. Ale przechodząc do sedna... Po pierwsze, pieniądz nie przychodzi kompletnie za nic, a ryzyko napędza sukces. Wkład nie jest jednak ogromny. Wynosi tylko 5 zł. Także nic nie tracisz, a pozostając w pełni uczciwym (o tym później) możesz na tym znacznie zyskać. Po drugie potrzebujesz troszkę pracy, na przykład 20 30 minut jednorazowo - choć im więcej, tym lepiej, bo proporcjonalnie zwiększają się efekty, jak i szanse nas wszystkich, którzy w tym uczestniczą. ALE UWAGA! Nie ma żadnych gwarancji na ilość zarobku, ponieważ to zależy tylko i wyłącznie od ilości Twojego wkładu, jak i uczciwości uczestników, poczynając od Ciebie i każdego innego, który przystąpi do programu. Jeśli nie zamierzasz być uczciwy - od razu porzuć czytanie tego tekstu, a swych niecnych okazji spróbuj poszukać gdzie indziej. Skoro wciąż czytasz, koniecznie pamiętaj o uczciwości. Przejdziemy do konkretów. Warto podkreślić: o ile tylko zadziała, jest to NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy przez Internet. NIE ważne ile masz lat. NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE musisz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie) - Minimum 20-30 minut Twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie: żeby zarobić, musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Jeśli zainwestujesz i chociaż na chwilkę oderwiesz się od szarej rzeczywistości - zyskasz możliwość na szansę zarabiania wraz z powiększającą się rzesza ludzi! Tak więc, poczynając od inwestycji: wspomniane 5 zł musisz przelać na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe wraz z notką mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! Oto obecna lista: 1 Nr konta: 50 1020 5558 1111 1562 9370 0086 2 Nr konta: 66 1060 0076 0000 3010 0036 0906 3 Nr konta: 16 1140 2004 0000 3302 6366 1545 4 Nr konta: 95 1470 0002 2367 2007 7000 0001 5 Nr konta: 76 1050 1634 1000 0022 5512 0947 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą. To naprawdę proste. Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z powyższej listy, możesz już odetchnąć - dokonałeś uczciwego aktu napędzającego całą machinę i sprawiającego, że program faktycznie działa. Teraz nastąpi Twoja kolej, aby móc czerpać z niego korzyści. KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1 miejscu listy (wraz z tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to skopiowanie i dalsze rozpowszechnienie tego tekstu. Z tymże konto nr. 1 skasuj, a na dole (na 5 miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1 POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY! Odpowiednio zmieniony tekst musisz własnoręcznie wysłać do minimum 40 nowych odbiorców, korzystając oczywiście z Twojej książki mailowej i swoich znajomości (bądź wstawić w Internecie, przynajmniej w 20 miejscach). Trochę matematyki, która uświadomi Cię o możliwym potencjale programu (o ile tylko zachowasz tą nadzwyczaj ważną uczciwość): Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób) będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to, by zarobić jakiekolwiek pieniądze. Będziesz wysyłać ten tekst do ludzi i możemy sobie założyć, że 25% z nich odpowie. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz się spodziewać, że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się na przykład 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, może udzielić się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycję w liście. A z tych 5 000 ludzi, możemy wykalkulować sobie 625 osób, które się udzielą (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, 25 000 ludzi - możliwe, że 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Wtedy dostałbyś przykładowo: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc: jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Zarobek zależy od wszystkich czynników, o których była już mowa na początku. Ale Ty decydujesz. Możesz zaryzykować i dać temu szansę (tylko bądź uczciwy i nie rujnuj szans innych!). No i wreszcie - inwestycja nie jest wielka, to raptem jedno piwo. Czy nie lepiej zrobić coś zgoła innego, nie ważne jak nieprawdopodobnie „naiwne” by się to nie wydawało? Ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to naprawdę ma potencjał, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Być może zyskasz znacznie więcej, niż ta pięciozłotówka? Zresztą wystarczy Ci tylko jedna osoba, która w uczciwy sposób zainteresuje się tym programem - wtedy... będąc na pierwszym miejscu akurat wtedy, gdy ona zdecyduje się do niego przystąpić, będziesz owo 5 zł już miał z powrotem. No a przecież może być to znacznie więcej takich pięciozłotówek. Pomyśl o tym. I przede wszystkich : bądź uczciwy. Także... Przedstawiłem jak to wszystko wygląda i na czym się opiera. Nie będę tutaj krzyczał, jak robią to ludzie chcący przyciągnąć naiwniaków: „Pewny zarobek! 15 000 złotych!”. Mam uczciwe podejście, przystąpiłem, swoje 5 złotych zainwestowałem, a jeśli tylko Ty okażesz się kolejnych wspierającym nas wszystkich i samemu korzystającym - jedynie udowodnisz jeszcze bardziej, że to wszystko ma sens. Z takimi oto słowami kończę: reszta zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie. ALE PAMIĘTAJ! JEŻELI NIC NIE WPŁACISZ ,TO NIC NIE OTRZYMASZ! ŻEBY ZAROBIĆ, ZAWSZE MUSISZ COŚ ZAINWESTOWAĆ! JEŻELI NIC BYŚ NIE WPŁACIŁ, A TYLKO DODAŁ SWÓJ NR. KONTA TO JAKI SENS MIAŁBY LAŃCUSZEK? GDYBY KAZDY TAK ROBIŁ?- ZASTANÓW SIĘ! PRZECZYTAJ TEN CAŁY TEKST JESZCZE RAZ I POMYŚL. MI SAMEMU NIE ŻAL JEST TYCH 5 ZŁOTYCH BO KAŻDY WARTY UWAGI SPOSÓB, O ILE TYLKO NIE ZDZIERA Z CZŁOWIEKA FORTUNY - JEST Z PEWNOŚCIĄ WARTY WYPRÓBOWANIA GO NA WŁASNEJ SKÓRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorabiam sobie na www.iwadi.pl. To jest serwis platnych ankiet online. Wypełniam ankiety i zarabiam pieniądze. W kilka minut zarabiam parę złotych. Płacą gotówką, po uzbieraniu 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowy_lukasz
Polecam wszystkim ciekawy program partnerski Nutriprofits. Pomysł na zarobek w internecie który nie opiera się na klikaniu w debilne reklamy, ale na polecaniu popularnych i co wynika z opinii skutecznych produktów. Choć nie wierzyłem w takie rzeczy, to mam już pierwsze pieniądze na moim koncie bankowym. Polecam każdemu kto ma trochę czasu po pracy i chciałby siedząc przed komputerem i trochę główkując dorobić sobie prawdziwe a nie wyimaginowane pieniądze. Jest blog i dużo wskazówek na start ! Nie sądziłem że kiedyś polecę coś takiego, a jednak ... LINK DO STRONY Z INFORMACJAMI: http://nplink.net/0MbXKa7v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×