Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

Ocenicie moją piosenkę?

Polecane posty

1. Weźmiesz dziś mą dłoń delikatną Poprowadzisz mnie tą drogą ostatnią Bezpiecznie... Nie widze już nic za linią słońca Nie widzę początku, nie widzę końca Żadnego... To jest pierwsza zwrotka, jak się spodoba to wrzucę więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezne
ladna, tylko taka pospolita, rozumiesz...zginie w tlumie jej podobnych wylansowanych przez flinte kukulska czy inna brodke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jak mówicie, że banalne, to macie inną: To życzenie możesz wypowiedzieć tylko raz pamiętaj o tym bo potem już nikt dookoła znikną jak sen który nigdy nie istniał Ref.1 Cisza ogarnie grzeszną ziemię Krew popłynie rzeką Bez pomocy Krzycząc i cierpiąc Utoniesz w swoich słabościach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższą znalazłam przed chwilą na dysku... napisana w wieku 16 lat :P Azaliż ubawiła mnie teraz do łeż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no no - Dodzia Ci do pięt nie dorasta :p a melodia gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariery raczej z tą "twórczością" nie zrobi :P A zresztą mam ten topik jakby co na dowód, że to moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tak poważnie - mą dłoń delikatną brzmi bardzo pretensjonalnie, reszta mi się podoba, najlepiej wrzuć swoje wykonanie na wrzutkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moje wykonanie to by była sama linia basu... :P A ta piosenka napisana jest na wokal + gitara klasyczna/akustyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzechwa
powiedz , powiedz czemu jeść muszę kromki bez dżemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×