Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bijeSieZmyslami

czy spowiadac sie facetiowi

Polecane posty

Gość nietypowa
przeczytalam ale uznalam to za nieistotne skoro tamten ma swoje zycie to watpie ze bedzie chcial do tego wracac... choc mozna uznac ze jak Twoj chlopak sie o tym dowie to moze bedzie chcial zrobic z tym porzadek nie wiem to zalezy od charakteru... ale zawsze mozesz mu powiedziec ze chcesz o tym zapomniec juz i nie wracac do tego w koncu bylas mloda i teraz masz inne idealy co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bije sie z myslami
inne idealy- bosze ja wogole nie wiem jak ja moglam z tym zyc i nikomu nie powiedziec, mi sie wydaje jakbym wtedy byla innym clzowiekiem; poprostu czuje wstret zreszta nie da sie tego opisac... teraz staram sie zajmowac sobie czas nauka albo spedzac go z chlooakiem zbey tlyko nie miec czasu na myslenie ale i tak bywaja takie chwile jak ta ... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
zrob to tak np przytul sie do niego do piersi np zamknij oczy gdy bedzie ciemno... powiedz ze jest ci ciezko i dluzej nie mozesz tego przed nim ukrywac bo duzo dla Ciebie znaczy i w koncu zdobylas sie na odwage... no i dalej powiedz tak jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bije sie z myslami
masz racje musze to powiedziec... predzej czy pozniej inaczej mnie to zniszczy, tylko jak go przekonac zeby nie probwal ciagnac tego tematu albo dowiadywac sie od kogos jak to bylo, czy kontaktowac sie z tamtym sukinsynem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
musisz to tak rozegrac zeby po prostu tej kwestii nie przyjmowal do wiadomosci zeby do tego wracal robil cokolwiek z tym... to bylo dawno powiedzmy sobie szczerze... ludzie sie zmieniaja wszystko wokol sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bije sie z myslami
dzieki nietypowa, teraz musze sie z tym przespac i przemyslec jak i kiedy mu to powiedziec, jak juz to zrobie to zapraszam na to forum, wygadam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
No to licze ze zakonczy sie pomyslnie jakby sie nie skonczylo to zagladnij tu napisz cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×