Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody gniewny

kochanka i zona

Polecane posty

Gość mlody gniewny

zostawilem zone dla kochanki i sie rozstalem z kochanka. nie moge przestac o niej myslec, miala wszystko lepsze niz zona od zainteresowan po cialo aczkolwiek miala taki problem, ze jak sie cos psuje to po porostu patrzyla tylko na siebie i odchodzila, tak przez cale zycie, taki charakter twardy, co dobrze nie rokowalo, bo z nia naprawiac nigdy nie bylo by czego. moge wrocic do zony ale nie wiem czy dam rade z nia byc, nie wiem czy nie jest to tylko egeoizm z mojej strony. z zona juz wczesniej mialem przejscia z 2 stron. dodam ze nie lubie byc sam. co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć do żony ale znajdź sobie bardziej potulną kochankę... w razie czego masz zawsze żone na zastepstwo, a kochanką bawisz sie i cieszysz oraz korzystasz jej ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
komiczne, dzieki, mam podobne myslenie, ale kto wie co tu zrobie, nie chce tez meczyc zony i skazywac ja na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nigdy w życiu nie pozwolę do siebie wrócić żadnemu facetowi jesli będzie w to wmieszana inna baba. Jak odejdzie, to raz na zawsze - koniec kropka :) a Ty się chłopie weź w garść - chesz wrócić, bo nie lubisz być sam??? Żenaujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam męczyć żony ona bedzie zadowolona, bo do niej wrócisz, a Ty bedziesz miał bezpieczną dziure w domu i fajną dziure na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
klaudko, zawsze jestesmy w jakims stopniu egoistami a z zona mam jeszcze slub i to ona chyba chce wrocic. mam ciezki okres, nie chce byc sam a zona chce wrocic. inaczej by bylo jakby nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody gniewny, a tak poza tym, żeby mieć i żonę i kochankę to trzeba mieć charakter - nie dla cieniasów taka "zabawa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz bardziej zdefiniować: przejścia z 2 stron z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
przed slubem z zonka sie rozstalismy, dawno temu, poznala sobie kogos, potem troche sie skubana lenila tez, nic sie jej nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody gniewny, ale ja nie twierdze, że nie jesteśmy egoistami, owszem, każdy ma w sobie coś z egoisty, ja twierdzę, że Ty jesteś dupkiem :) - a to dwie różne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
owszem trzeba miec "charakter". ale latwiej go miec jak sie ma 2 opcje niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
klaudko, z dupka tez cos tam kazdy ma, czyz dupek to nie egoista itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi przejsciami to przesadzasz stary... żonke olałeś, bo poszedłes do fajniejszej dupeczki... pobawiłeś sie, użyłeś a teraz jeszcze żonka czeka na Ciebie :D To sa przejscia? To raj nie przejscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgodzę z Klaudką w kwestii charakteru, chyba Cię przerasta ta sytuacja.. A może zostaw obydwie i znajdź sobie trzecią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"owszem trzeba miec "charakter". ale latwiej go miec jak sie ma 2 opcje niz teraz " jesli masz charakter, to masz go zawsze a nie w zależności od sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A może zostaw obydwie i znajdź sobie trzecią?" tak z jedną to nuda jest... moze inaczej - olej obie i znajdź równie naiwną żonkę, oraz równie atrakcyjną kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudko, z dupka tez cos tam kazdy ma, czyz d**ek to nie egoista itp" tylko cały problem w tym, że to nie dwie opcje warunkują to, że ma sie charakter, ale charakter warunkuje to, ze ma się dwie opcje tymczasem Ty nie masz ani dwóch opcji, ani charakteru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było odnośnie tego zdania: "owszem trzeba miec "charakter". ale latwiej go miec jak sie ma 2 opcje niz teraz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ja bym zony nie zostawiała Ok, może się uda znaleźć drugą taką dobrą, ale gwarancji nie ma Więc zostaw żonę, tylko zmień kochankę Albo weź dwie kochanki, to razem będą 3 dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie dziury miałem na mysli :P:P:P (choc nie przecze, iż zapewne tez bym je polubił :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
komiczne, uwierz mi ze wina nie jest moje , jest 50/50. tak olalem i pozedlem do fajniejszej i zrobilby to samo ponownie. co z tego ze czeka, mi potrzebna kobieta z charakterem. sissy, troche przerasta, to fakt znalezneinie 3ciej to chyba dobra opcja komiczne, tutaj chodzi o "charakter", tutaj klaudynka miala raczej moje chamskie zachowanie charakter mam komiczne, chce jednej kobiety, zona to byla taka wychodzona przeze mnie, kochanka chciala mnie od poczatku rownie mocno jak ja ja klaudko, zycie jeszcze zweryfikuje twoje idealne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
tez o tym mysle, ktora inna by mnie przyjela po tym, tez mysle ze akcpetuje przyszle skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalmy definicje... Facet z charakterem nie ma nigdy przejsc bo: bzdety go nie ruszaja, tak ustawia sobie zycie, ze takie ktore mialyby go ruszyc, nie spotykaja go po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez o tym mysle, ktora inna by mnie przyjela po tym, tez mysle ze akcpetuje przyszle skoki" ale skoro to potulna cipa i Cie nie kręci, to na chvj sie z nia meczyc? chyba sprzatac i prac sam sobie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×