Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody gniewny

kochanka i zona

Polecane posty

"tylko czasem mozena dac sie zdominowac, od pie**ol sie zaczyna i tak kroczek po kroczku wchodzi sie na glowe" to nie jest tak... ja zawsze sikalem na drobiazgi, gdy kobiecie zalezy na czyms to jej ustepuje bo nie bede sie spierał dla zasady o rzeczy, na ktorych mi nie zalezy... ale w waznych tematach zawsze stawiam na swoim (chyba, że mnie kobieta przekona do swojej racji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sprawiam wrażenie silnej, bo taka jestem" no nwet wygladasz na taką zdecydowana babke.. a czesto do takich lgną rózne mameje, potrzebujace kobiety, ktora tym sie rozni od mamusi, ze daje im dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
zwal jak zwal, ja i kochanka sprzeczalismy sie o duzo pierdol ale tez i powaznych rzeczy, nie mowie ze nie odpuszczalem, robilem to Sprawiam wrażenie silnej, bo taka jestem" zgadzam sie z komiczne, czesto jest tak ze przeciwnosci sie przyciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
spadam z roboty poruszac sie troche, wpadne wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilunia B.F.
Czytałam tylko pierwszą stronę i natknęłam się na zdanie autora: "zona to byla taka wychodzona przeze mnie, kochanka chciala mnie od poczatku rownie mocno jak ja ja"- to skoro kiedyś tak bardzo chciałeś swoją żonę, a potem od razu łatwo poszło z inną, to chyba się pomyliłeś w wyborze......zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano lgną miernoty, ja miernot nie chce i tak się kręci :P a raczej nie kręci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siska - powinas skupic sie po prostu na takich facetach jak ja, że tak skromnie podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
jestem, no wybieram sie gdzies na miasto, co bede siedzial w domu:-) lilunia - byc moze, moze to byla pomylka, czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×