Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to moze byc

17 dzien cyklu ??

Polecane posty

Gość co to moze byc

W 17 dniu cyklu pojawił się u mnie brązowy śluz - przez noc się nie wydzielał, tylko w ciągu dnia i trwało to 8 dni, moje cykle są długie i nie zawsze regularne ale trwają przeważnie 30- 34 dni. Obecnie jest 35 dzień tego cyklu a miesiączka się nie pojawiła (kilka dni temu pobolewał mnie jajnik - ale całkowicie mi to przeszło) i nie mam żadnych objawów jakie towarzysza mi zazwyczaj przed miesiączką (bolący i wzdęty brzuch, piersi nabrzmiałe i bolące). Jestem zaniepokojona - nie mam pojęcia co może mi dolegać, Wszyscy na pewno poleca mi wybranie się do ginekologa ale muszę jeszcze trochę poczekać na wizytę. Może ktoś potrafi mi pomóc i chociaż powiedzieć co to może oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnisciente
u mnie również się takie plamienia pojawiały, z tym że ja miałąm znacznie dłuższy cykl. Lekarz podejrzewał, że to przez pękające torbiele. teraz biorę hormony więc już nie mam takich plamień. No właśnie bo i torbiele i najprawdopodobniej to krwawienie (plamienie) wynikały u mnie z problemów hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to moze byc
a czy miałaś przy tym jeszcze jakieś objawy? np. bardzo bolesne i obfite miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to moze byc
Nie, testu nie robiłam. Jeszcze nie zdecydowaliśmy się na "pełne" współżycie z chłopakiem. Dochodziło miedzy nami do dość namiętnych pieszczot ale zawsze uważaliśmy(mam nadzieje, że skutecznie), bo nie jestem jeszcze gotowa na bycie mama. Twoja wypowiedz mysia trochę mnie zaniepokoiła - myślisz ze mimo to powinnam zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XtAW6j6mo1Q5ejp4ByzDuG0D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×