Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewiet_nastka

Dziewczyny jak bardziej lubicie?

Polecane posty

Dnia 17.09.2008 o 23:24, agusia333332 napisał:

a więc tak... mój mąż najbardziej lubi na jeżdzca ja znowu od tyłu... mocno i energicznie 🙂 kiedy trzyma mnie za biodra i nie uważam żeby to było ponizające

Ja też zdecydowanie uwielbiam od tyłu. Mocno i energicznie, i jeszcze klasy na tylek. Albo złapanie za włosy. Jeszcze lubię od tyłu na boku i jak mam dobrze masowane piersi. Och... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie niekiedy lubię też tak na ostro. Kiedy mąż do mnie mówi będziesz moją suką, zrobisz wszystko co Pan karze. Niekiedy taka odskocznia zazwyczaj po %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, Sylka25 napisał:

W sumie niekiedy lubię też tak na ostro. Kiedy mąż do mnie mówi będziesz moją suką, zrobisz wszystko co Pan karze. Niekiedy taka odskocznia zazwyczaj po %

czyli lubisz być ostro zerznięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ggoooooooooooosc napisał:

czyli lubisz być ostro zerznięta:)

Dokładnie 😊

Lubie być uległa i posluszna. Chociaż na codzień jest zupełnie inaczej. 

Po takim dobrym ostrym seksie człowiek od razu inaczej funkcjonuje. I ma ochotę na więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda

Mój facet ostatnio ciągle chce od tyłu i daje mi wtedy klapsy. Bardzo to lubię i widzę, że jemu też się podoba. Gdy zobaczył, że to akceptuję, to zaczął mnie uderzać ręką po piersiach (w pozycji na pieska, bo wtedy tak luźno wiszą). Ostatnio uderzył mnie w twarz jak mu obciągałam. Czy to normalne? Mnie to podnieca, zwłaszcza ta niepewność co za chwilę mi zrobi, chociaż czuję też ból i strach. Nie wpłynie to negatywnie na nasze relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKI

my wspolnie z partnnerem lubimy od przodu zeby mozna sobie spojzec w oczy czy doznania sa szczere lubimy patrzec wzajemnie na swoje wyrazy twarzy podczas stosunku jak rowniez obserwowac moje duze falujace piersi ktorych widok daje nam obu jescze mocniejsze podniecenie. od tylu czasami tez sobie lubimy pokochac tylko ze analnie szczegolnie kiedy mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co prowadzi do rozkoszy jest dobre. Nie zawsze jest czas, ale jak sie jest na urlopie...no to wszystko mnie boli! Ale tak fajnie😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekochana

Ja lubię przodem, możemy się wtedy całować dotykać. Od tyłu to na koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

My z żoną leżymy na bokach, on wypina pupę w moją stronę i możemy mięć wygodny stosunek nawet godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

mi jest obojetnie zeby tylko go poczuc w sobie  zeby zrobil mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 123 napisał:

mi jest obojetnie zeby tylko go poczuc w sobie  zeby zrobil mi dobrze.

Dla mnie to nie robi różnicy, ale jak facet ma wielkiego to wolę od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×