Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Marta

---------- MOJE POZEGNANIE Z KAFE...

Polecane posty

Gość NIEE
MARTA WRACAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta👄 moze to przeczytasz... jestes SUPER SUPER SUPER dziewczyna:classic_cool: szkoda, ze opuscilas:( to \"to forum to dno\" to smutne ale z pewnoscia wiesz co robisz:classic_cool: nie zdazylam Ci czegos powiedziec... pamietasz megajazde po pewnym kolesiu??;) wtedy to bylam JA:D:D:D mam nadzieje, ze sie jeszcze spotkamy jesli nie na tym forum to moze ....... w przyszlym roku w lipcu i sierpniu bede w S******o to \"rzut beretem\" od Ciebie:) trzymaj sie cieplutko ❤️ buziaczki 👄 :) blanca17@windowslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieziemsko przystojny
pani marta i agniecha a może trójkącik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasgsdfgdfgdfg
No dobrze, to pisalam Ja P. Marta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z Was o grzybach nie npaisał tu zwrotki ani o jebczej wyjebczej fotki ani o lemurach co mają wykładzinę nijaką co im się daje i nie wywiązuje nijako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj jeszcze montypajton
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona niechętnie
Marta ma wrócić.koniec.kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie
ta hamerykanska szmata poszla stad precz. ku....a jak ja nie cierpie jej komentarzy. normalnie kolejny cud swiata, ktory wie wszystko w kazdym temacie. a tymczasem to zwykly lachociag dla brudnych latynosow. bleeee, won szmacisko do slumsow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahehehehe
Widać jej ostro zazdrościsz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomimowo
duzo. jestem z Chicago tylko tyle moge napisac o sobie, bo polskie Chicago jest mniejsze niz Wam sie wydaje, ona kiedys niedaleko mnie mieszkala zanim przeniosla sie do tej Kaliforni. To naprawde bardzo fajna dziewczyna, mila zawsze usmiechnieta. Znam tez jedna laske jej kolezanke co byla u niej w tej Kaliforni, troche plotkowalysmy mowila ze bylo super-piekna posiadlosc a Marta jest bardzo goscinna. Ma zaj**iscie przystojnego meza, on jest milionerem producentem muzycznym, jak przyjechal z polski to jezdzil z jakas znana amerykanska kapela po calym swiecie, mial kiedys studio nagraniowe w Chicago a teraz z jakims znanym muzykiem ma na spolke studio w Los ANgeles. Niewiem na ile to prawda ale kiedys slyszalam ze Marta jak przylatuje do Chicago to nie normalnym zwyklym samolotem tylko prywatnym odrzutowcem nalezacym do fiormy jej meza . Jej mama ma restauracje w Chicago. To tyle co o niej wiem. Ja czasem bywam na kafe, kiedys po kilku jej postach skapnelam sie ze to ona. Zastanawialo mnie co ona robi na kafe chyba sie musiala bardzo w domu nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marty
nie daj sie prosić,wróć do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Marto
czy to prawda to co napisała anomimowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to ma znaczenie
a co ma za znaczenie fakt,że ktos jest nadziany czy nie ???:o Lubię Martę,jest fajna i sympatyczna ,a to czy ma kase czy nie mam głęboko w dooopie Marta wracaj mi tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracaj mi tu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×