Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trener

nie wiesz jak ćwiczyć? wejdź dogadamy się

Polecane posty

Gość mojeee pytanie do trenera
hej trenerze to się doczytałam o biegu-o ćweczenia się sie nie pytam bo znam;) Teraz proste pytanie:) Mozna biegać 20 minut w miejscu?? powiedzmy na zmiane z róznymi pajacykami itp- traktując to jako rozgrzewke... a potem zacząć ćwiczyć np po 8 razy 3 serie róznych ćwieczeń na nogi posladki i brzuch- na brzuch to akurat więcej brzuszków niż 3 razy 8-bo się łatwo robi;) No i po ćwieczeniach na koniec rozciąganie. i teraz pytanie czy taki zestaw.... wpłynie na spalanie tkanki tłuszczowej... czyli na wysmuklenie sylwetki i ładne wyrobienie mięsni??? Myśle ,że tak ale potrzebuje potwierdzenia i od dziś zaczynam sie za siebie brać. Aha i ile razy w tyg wystarczy ćwiczyć? plus czy koniecznie po ćwiczeniach trzeba coś zjeść czy nie??? bo ja bym wolała nie jeść... bo np ćwiczyła bym sobie o godzinie 19 tak do 20. a spać chodze około 22,23 Mam nadzieje,ze w miarę zrozumiale wszystko opisałam;/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeee pytanie do trenera
Aha i jeszcze jedno wiadomo same ćwieczenia nie pomogą bez diety. Co najlepiej wyeliminować a co wprowadzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się wypowiem póki trenera nie ma :P jeśli chcesz biegać 20 min tylko w ramach rozgrzewki, to bez sensu. lepiej 5 minut rozgrzewki i potem intensywniej ćwiczenia. ale ćwiczenia na pośladki, brzuch etc nie dadzą zbytniego efektu jeśłi chcesz spalać tkanę tłuczową - lepsze byłyby ćwiczenia aerobowe (jeśłi chcesz ćwiczyć "na rzeźbę" i aeroby to aeroby po tych na rzeźbę jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
1. co do "wałka" nad posladkami nie pozostaje ci nic innego jak cwiczenia na posladki ktore polecilem to nie znaczy ze sa tylko dla kobiet anatomie akurat tych (jak i wielu innych)miesni mamy taka sama jak kobiety wiec dfo roboty plus oczywiscie dieta zapomnie o nabiala na noc to tez znacznie wpływa na odkladanie sie celulitusu oraz tego fałdu o ktorym mowa pamietaj zaczniej diete 2.wiec tak podczas biegania okolo 20-22 min spala sie pokarm (mowiac bardzo prostym jezykiem latwym do zrozumienia pozwole sobie nie uzywac terminow bilologicznych), a natomiast spalania z tkanki tluszczowej rozpoczyna sie po okolo 22 minucie stalego biegu tj. 7 km/h a im szybciej tym lepiej, zadnych pajacykow bo to rozprasza koncetracje biegu ktora jest trudno przywrocic po zalozmy 30 minutach. jesli chodzi o cwiczenia to na nogi i posladki polecam minimum 12-15 powtorzen w serii po dwie trzy serie gdyz sa to wielkie grupy miesniowe i potrzebuja wiekszej uwagi 8 ruchoww to za malo taki POPRAWIONY ZESTAW m-o-z-e poprawic spalanie tkanki ale bez diety nie ma szans to jest absolutna podstawa jedz nabial (byle nie na noc) ryby mieso wolowe drobiowe unikaj bialego pieczywa wiekszosci owocow pij napoje nieslodzone, tylko naturalne, jedz 4-5 razy dziennie malo a czesto po treningu nie jedz jesli cwiczysz tak pozno bo jemy do 3 godzin przed snem by nie obciazac ukladu trawiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie kolego
trener zapdaj jakąs dietę,rozpiskę jadłospisu by sporo schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trenerze a może znasz jakieś ćwiczenia na wysmuklenie łydek , chciałabym się pozbyć kilku centymetrów , z góry dziękuję za odpowiedź;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszzce jedno czy poprzez bieganie moge wysmuklić sobie nogi czy racze rozbuduje mięśnie? mam już i tak dośc umiśnione bo od dziecka jeżdźę konno, teraz nie jeździłam sporo czasu no ale to nie zmienia faktu ze mam spore miesnie ;) grubych nog nie mam ale w lydce jest ok 38-39 cm i chciaalbym zbey mi troche ubylo w tym miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
łydke jest raczej ciezko "odchudzic" bo nie wiem czy wiesz ale jest to jeden z miesni ktore non stop pracuja na najwyzszych obrotach pozatym waga 62 przy 170 cm jest idealna ... a wiesz ze odchudzajac sie tracisz miedzy innymi rozmiar..... PIERSI!! czy jakies odchudzanie jest warte posiwecenia swoich kobiecych walorow? nie wiem musisz sama przemyslec pisalem juz w kilku tematach i tym rowniez jak wplywa bieganie itd na spalanie tkanki tluszczowej poszukaj tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3849385&start=0 bo troche sie udzielam i tam napewno od biegu sie wysmukla nogi a czy sue mocno umiesnia? nie koniecznie bo tkanka miesnniowa jest trudniejsza do rozwoju a latwiejsza do utraty a tkanka tluszczowa odwrotnie wiec nie licz na jakies tam rozrosniecie miesni ud;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest taka idelna, lepiej sie czułam ważąc 58 kg, mam zbędny tłuszczk na brzuchu i biczki no i te łydki, czyli nie znasz jakis ćwiczeń na nie? zaraz sobie znajde i poczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
znam zeby je uwidocznic np wspiecia na palce stojac wspiecia na palce siedzac podskoki na palcach (leciutkie na kilka cm) ittd ale od tego lyda nie zmaleje co najwyzej sie uksztaltuje lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrawa
Jak mam odchudzić uda. Są wielkie i grube, a przede wszystkim drogi trenerze tzw. bryczesy! Jak mam się ich pozbyć. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
hej zapraszam do obejrzenia calego tematu jesli nie ma tam odpowiedzi zapraszam na moje aukcje on-line http://www.allegro.pl/item442025384_masa_odchudzanie_inne_twoj_indywidualny_trenin_g.html http://www.allegro.pl/item442022004_hit_twoja_dieta_odchudzanie_masa_witalnosc.html juz po urlopie wiec mam mniej czasu na prace spoleczne zapraszam na allegro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnaaa
A ja bym chciała się spytac co zrobić ale rozbudować mięsnie ud i łydek oczywiście bez siłowni ... chodzi mi raczej o takie ćwiczenia które można wykonywać w domu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
Witaj trenerze... ...a moze i mi pomozesz:) Mam pytanie odnosie cwiczen na silowni...chcialabym schudnac i biegam na biezni ok 1 h, a moze rozlozyc ta godzine rowniez na inne sprzety np: 20 min na rowerku, 20 min na biezni, 20 min na orbitreku??? Co o tym sadzisz, 1 h na biezni czy po kilkadziesiat min na roznych sprzetach....uwaza sie ze rozne urzadzenia dzialaja na rozne miesnie...ale przy odchudzania spalania zaczyna sie dopiero po 30 min cwiczen i nie mozna skakac po urzadzeniach...tylko okreslona predkoscia na min 50 min cwiczyc na jednym. Sama nie wiem jak bedzie lepiej i kogo sluchac? potrzebuje konkretnej rady osoby ktora dobrze sie an tym zna:) bede wdzieczna za odpowiedz :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat jest sprzed roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trenerze... bardzo ważne pytanie - zawsze miałam skłonność do nadwagi. Ćwiczyłam sporo na siłowni i fitness, 3 razy w tygodniu. Nagle nie wiadomo skąd "padł" mi kręgosłup. Operację usuwania przepukliny lędźwiowej i wstawienie stabilizatora Diam przeszłam w ostatniej chwili przed kalectwem. Teraz jest już OK, operacja była 5 miesięcy temu, ale z powodu choroby (już wcale nie chodziłam) a potem podczas okresu pooperacyjnego przytyłam 12 kg. Dzięki diecie udało mi się zgubić 7 kg, ale co z resztą? Potrzebne mi ćwiczenia, które pomogą wzmocnić gorset mięśniowy, odciążą kręgosłup, ale jednocześnie pozwolą mi nieco schudnąć. Co polecasz? Pytanie chyba dość trudne, bo w kilku klubach fitness nie bardzo chciano się mną zająć, coś jak obchodzenie się ze śmierdzącym jajkiem - najepiej delikatnie pozbyć się problemu.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eśka332
stary temat, ale co tam - odświeżam, proponuję przede wszystkim lekturę : http://hormonwzrostu.edu.pl plus http://kuracjeodchudzajace.com.pl - o ćwiczeniach (kulturystyka naturalna) i o dietach. Zanim cokolwiek zaczniemy ze sobą robić warto uzbroić się w wiedzę, tym bardziej warto, że na typowych siłowniach i w klubach fitness naprawdę trudno spotkać osoby, które choć w minimalnym stopniu znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×