Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on on

Seks z ... - dylemat

Polecane posty

Gość on on

Jeśli ktoś ma się przyczepić i napisać, że było to niech już tego nie robi. Uzyskałem kontakt z pewną kobietą. Ma 35 lat, ja 15 lat mniej. Jej mąż pracuje za granicą i nie ma dla niej czasu, bywa rzadkow domu. Gadałem z nią trochę i muszę powiedzieć, że fajna z niej babka. A już na pewno odważna, bo proponuje mi seks. Mówi, że ma swoje potrzeby, a mąż ich nie spełnia. Nie chce niczego ode mnie, tylko seksu bez jakichkolwiek zobowiązań. Pisze mi, że chciałaby być w łóżku potraktowana jak suka, dziwka, chciałaby żebym robił z nią co zechce. Wygląda na to, że jest wyposzczona i tych fantazji nie może spełnić z mężem. Na koniec muszę dodać, że jest w ciąży :/ 5 miesiąc teraz będzie. Pytałem jej parę razy czy wie co robi, ona twierdzi, że wie. No w końcu jest dorosłą kobietą. Uważa, że to nic złego, bo to ma być tylko seks. Pociaga mnie ta cała perspektywa, ale z drugiej strony czuję się źle z tą myślą. Przecież jest w ciąży, ma męża, dzieci... Wiem, że to tylko seks, pisała, że chodzi jej tylko o przyjemność, ale moja moralność szwankuje i jestem rozbity... Pewnie zaraz spadnie na mnie miażdżąca krytyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiekolwiek zabiegi
ty tu bylesostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl a na dodatek
pisal ze to ma byc jego pierwszy raz ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on on
No tak, przecież napisałem, że już o tym było, tyle, że ja wciąż mam mętlik w głowie i muszę z kimś o tym pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaajestem
to byłby Twój pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on on
Tak, to byłby mój pierwszy raz, chociaż zaznaczam, że nie pierwszy intymny kontakt z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on on
Poznałem ją na czacie. Przenieśliśmy się na gg, potem poznałem jej maila i skype, gdzie w profilu ma podane pełne imię i nazwisko. Sprawdziłem na n-k i znalazłem ją. Dobrze, że ma tylko jedną fotkę bez żadnego wydziwiania ;) fotka na profilu jest inna niż ta, którą mi przesłała, więc chyba nie ma wątpliwości, że jest prawdziwa i nikt sie pod nią nie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×