Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość what have I done

do studiujacych finanse i rachunkowosc

Polecane posty

młoda jestem...... to w sam raz jest dla ciebie ekonomia lub FiR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
napsizcie na czym to bliżej polega, jakiego materiału jest anjwięcej i jaką z tego można mieć pracę... proszę was bardzo. tyle jest tutaj osób powiązanych z matematyką i ekonomią więc mam nadzieję że ktoś odpisze:) p.s bo chodzi pogłoska że ekonomia to nieprzyszłościowy kierunek... to prawda czy tylko wymyślone bzdury??? to też mógłby mi ktoś bliżej przedstawić??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomista
matematyka dyskretna jest na informatyce :). i wbrew zabawnej nazwie wcale nie jest az tak trudna. rysowanie grafów miedzy innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomista
mloda - ekonomia to "średnio przyszlościowy" kierunek. Ale ważne jest co cie interesuje. Na pewno nie ma po ekonomii tak różowo jak to w latach 90tych w tv mowiono :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
oye - dzięki, ale czy ktoś mi bliżej przedsawi z czym bym miała do czynienia??? tzn. ogólnie materiał i czy łatwo jest dostać pracę??? bo gdzieś słyszałam że jest teraz buuum ekonomistów i jest duuużo osób na jedną pracę... no i czy to prawda że ekonomia to nieprzyszłościowy kierunek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomista
vvvvvvvssssssssss "na marnym sgh" - cóż za skromność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda jestem...... a moze napisz gdzie chcesz studiowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomista
przyszłosciowe keirunki to budownictwo, fizyka, chemia, medycyna, elektronika, informatyka. Ale to nie znaczy że nie bedzie zapotrzebowania na prawników, ksiegowych czy piekarzy - ważne jest co cie interesuje i co potrafisz robic dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
bo mam właściwie problem... 1. otóż matymatyczno informatyczny mogę pójść i dojeżdżać codziennie po 17km do szkoły autobusem. Nie bardzo chciałabym ten kierunek ale: wyjście 2 - ekonomia, która pasuje mi najbardziej ale dojazd do najblizszej (Co nie oznacza najlepszej) szkoły w której jest ten kierunek to conajmniej 30km... :( w dodatku dodam że to miasto jest dość duże a ja go nie znam prawie wogóle. po prostu w domu rodzicie nie mają prawka i samochodu i nie mogłam tam jeździć i go poznawać kawałek po kawałku... z kolei to bliższe miasto znam jak własną kieszeń bo jeżdżżę tam autobusem na zakupy z koleżankami i tam bym sie na pewno nie zgubiła... w tym dużym mam daleką ciotkę no i może jakimś cudem mogłabym u niej zamiaszkać ale tak jakoś głupio mi by było mieszkać u kogoś. Przynajmniej jak narazie. Bo ma dopiero 15lat... sama nie wiem.. :( tak to jest jak sie mieszka na zadu***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomista
Jak to szkola srednia to idz na ten matematyczny. bo na studiach na wiekszosci kierunkow ludzie jesli wylatuja to przez matematyke lub fizyke. dobre przygotowanie z matematki przyda ci sie na wszytskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
to można tak zmieniać kierunki??? mamta co prawda chyba z ekonomią ma dużo wspólnego więc mogłoby być. zresztą ja się nie znam na tym. ale na poziomie szkoły średniej czym się różni ekonomia od matematyczno-informatycnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
błagam niech ktoś odpowie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Weszłąm, opowiedziałabyś na pytanie... chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
i wejdź na mój temat!!!!!! o paście do zębów!! proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
na mój też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hja
a o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem......
chce pracować w rachunkowości (w jakiejś firmie, księgowa np.) ale nie wiem jaki kierunek wybrać w szkole średniej - czy iść do lieceum na kierunek mat-informatyczny czy na ekonomie bo: ''Ekonomista Jak to szkola srednia to idz na ten matematyczny. bo na studiach na wiekszosci kierunkow ludzie jesli wylatuja to przez matematyke lub fizyke. dobre przygotowanie z matematki przyda ci sie na wszytskim. ''' '' dvbxzv jeśli chcesz pracować w bankach, księgowości czy na podobnych stanowisku to wybierze kierunek pokrewny z ekonomią bądź rachunkowością, sama matematyka i informatyka NIC Ci nie da... zawsze tam wymagane są podstawy ekonomi... i takich ludzi poszukują...'' Tyle, ze ta druga osoba chyba mówi o studiach (tak mi się wydaje) A można by iść do śedniej na mat-inforatyczno albo fizyczny a na studia na ekonomię???????? co sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×