Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam małe pytanko

czy interesujecie się zawodem

Polecane posty

Gość mam małe pytanko

jaki wykonuje ktoś z kim się spotykacie? CZy to raczej nie ma znaczenia? Mam taki mały z tym problem i byłbym wdzięczny za opinie w tej kwestii Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
dla mnie ma znaczenie, nie chcialabym sie spotykac np z robotnikiem fizycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
rozumiem... a czy mogłby to być powód zerwania np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
zacznijmy od tego ze nie zwiazalabym sie z takim panem niestety, moze jestem jakas ograniczona no ale niestety jestem osoba wyksztalcona pochodze z takiej rodziny w takim towarzystwie sie obracam i jakos nie widze w moim swiecie faceta nie wyksztalconego . Rozumiem ze ktos moze pracowac fizycznie po to by np oplacic studia, ale jesli to jest stale zajecie i nie zamierza sie ksztalcic to przykro mi ale nie interesuja mnie tacy mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
ja jestem facetem i chodzi o mój zawód. Nie wiem jak jej to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
a jaki wykonujesz zawod??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie nie interesuje sie zawodem ukochanego pod warunkiem, ze oczywiscie ze robota ktora wykonuje jest uczciwa. W dzisiejszych czasach wykonywany zawod wcale nie musi byc odbiciem inteligencji i wyksztalcenia. Jest sporo ludzi co majac wyzzsze wyksztalcenie a pracuja np jako kelnerki czy fizycznie bo nie moga znalesc lepszej pracy. Kolega mego meza skonczyl humanistyczny kierunek i tez nie mogl znalesc pracy. Zaczynal od bycia robotnikiem a dzis ma swoja firme i to on jest szefem. Ma tez zone i dziecko i jego zona byla i wspomagala go od samego poczatku. Jest naprawde fajnym facetem i bardzo milo sie z nim gada. Moj maz tez poczynal prace od ukladania towarow na polkach a dzis pracuje w hotelu przy administracji. Gdybym miala patrzec na zawod to dzis nie bylabym z najukochanszym czlowiekiem na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
no dość niebezpieczny. I zastanawiam się czy to ją zrazi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
to co opisala gazeta wyborcza to inna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
no to powiedz jaki to ci moze cos doradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim jestes? meska prostytutka ,ze tak sie boisz? to rzeczywiscie moze byc ciosem i powodem do zerwania chyba ze cie kocha a ty czym predzej z tym skonczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazny jest charakter i osobowosc. Zauwazcie, ze ktos moze miec niby super odpowiedzialna prace tylko przez znajomosci a w rzeczywistosci byc glupkiem i prostakiem. A ktos inny uczciwy i chetny pracy mogl po prostu nie miec tego szczescia by zalapac sie do dobrej pracy. Zwroccie uwage ile osob tu na kafeterii narzeka, ze nie moze znalesc pracy mimo studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
coś jak praca w policji. Niedokładnie, ale w sensie zblizonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
zgadzam sie z Nadija_86 to moze dziewczyny rajcowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
nadija - no prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
no właśnie chodzi o te nerwy. Przez dłuzszy czas to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaa
no to pewnie jakis wojskowy jestes::) ee to luz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz tak na serio. Jest to niewatpliwe zawod podwyzszonego ryzyka...Nie wiem jak powazna jest wasza relacja i co lwasciwie mozesz jej powiedziec (zakaldam ze taka dziallanosc w pewnym zakresie moze byc objeta tajemnica). wydaje mi sie ze jesli traktujesz ja powaznie to ze tak pwoiem "podstawy" Twojej pracy powinna znac. Nie wydaje mi sie zeby Cie zistawila z tego powodu. Robisz zapewne wiele dobrego, tyle ze z narazeniem zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mafia? :D Wiele kobiet obawia się pozostając w związku z mężczyzną wykonującym tzw. niebezpieczny zawód. Ale rzadko jest to powodem rozstania. Kobieta musi zaakceptować Twoją pracę, a przede wszystkim - wiedzieć o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
nie, to nie mafia. Poznajemy się na razie. SPotykamy się jak narazie jest to relacja bez większych zobowiązań. ALe widzę że Ona się angażuje coraz bardziej, i nie da się uniknąć rozmowy o zajęciu jakie sie wykonuje. Patrząc jednak wokół widzę że to jest pewien problem. NArazie jakoś to mijam ale na dłuzszą metę tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie, to fakt. Powiedz tyle ile pwoinna wiedziec. Nie musisz od razu wlazic w szczegoly swojego zajecia. Nie musisz tez poki co mowic sam z siebie. Jak zapyta, to poprostu nie klam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
Kłamać nie chce. NArazie staram się omijać ten temat, ale długo się tak nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, supermanie ;) Trzymam kciuki. Bedzie dobrze... Gdyby moj chlopak mi sie do tego przyznal, nie bylabym zachwycona bo sie boje o niego nawet jak sam skads wraca w nocy, ale nie byloby to dla mnie powodem, dla ktorego mialabym konczyc zwiazek. Troche wiary- to ze robisz to, co robisz nie pozbawia cie prawa do szczesliwego zwiazku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×