Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dasadsdadsa

czy ktoś był na wycieczce jako singiel?

Polecane posty

Gość dasadsdadsa

zaierzam kupić sobie wycieczkę w pojedynkę do Grecji czy Egiptu...czy ktoś z Was był na jakiś wakacjach bez "osoby towarzyszącej?" ...bardzo potzrebuję odpoczynku i zmiany otoczenia... podzielcie sie uwagami i na co zwracać uwagę :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bała bym sie
osobiscie:P ale jedz!miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasadsdadsa
no właśnie sie trochę boję... ale np takie maroko...hmmm....cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego bać, to są bezpieczne kraje (te, ktore wymienilas) oczywiscie pod warunkiem, ze nie bedziesz sie wypuszczala sama w slepe uliczki itp, ale tak ogolnie jest naprawde przyjemnie, co prawda ludzie troszkę nachalni (kazdy chce porozmawiać, powiedziec czesc itd), ale można się przyzwyczaic, to w koncu inna kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam, też miałam dość wszystkiego i wszystkich. Ale wyszło tak, że poleciałam z koleżanką. Był jeden plus - nie zagubiłam się na lotnisku (leciałam pierwszy raz), ale poza tym nie wypoczęłam wcale, no i plany trzeba było \"uwspólnić\". Może rzeczywiście bym się trochę bała, ale następnym razem, o ile będę singlem - jadę sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh do grecji ?..jesli jestes dziewczyną wal smialo ;)....jesli facetem to nie daj sie namowic jakies paniece na seks grecki ;)..... to nazwa stosunku homoseksualnego wiec moze sie zdarzyc ze przeleci cie jej facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×