Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kebab ramzes

Szukam wspolnika do prowadzenia baru!!! Gorzów Wlkp.

Polecane posty

Gość kebab ramzes

Osoby zainteresowane wspólnym prowadzeniem biznesu zapraszam na niezobowiązujące spotkanie w dniach 18-19.09 w godzinach 10-13 w lokalu Ramzes znajdującym się na piaskach, Kazimierza Wielkiego 59, przystanek przed zajezdnia, na górce. kogo szukam??? młodej kobiety, nie pięknej, ale sympatycznej, pogodnej, WYSOKIEJ, inteligentnej. chętnie mężatka z dzieckiem, która nie chce spędzić reszty życia w domowych pieleszach i chce spróbować sił we własnym biznesie, ale jednocześnie przygotowana jest na to, ze początki zawsze są ciężkie i ma wsparcie w mężu. kim jestem??? kobieta 25 letnia, po studiach, z mężem i 2 dzieci, która aby uciec z domu teściów kupiła lokal 100km dalej spakowała manatki i z dziećmi pod pacha próbowała to rozkręcić. niestety, ale samemu, bez wsparcia ciężko jest cokolwiek osiągnąć. dlatego jedynym rozwiązaniem jest podzielić się praca i obowiązkami z druga osoba... co oferuje??? mila atmosferę, możliwość współtworzenia wizerunku firmy, wyposażony lokal, 1/2 udziału w zyskach i przede wszystkim własną uczciwość. ewentualnie opiekę nad dzieckiem w godzinach pracy. nie daje żadnych gwarancji co do zysków, nie obiecuję kokosów. w momencie jeśli lokal zacznie funkcjonować na tyle dobrze, że nie będę tam potrzebna, osoba ta będzie nim zarządzać samodzielnie. nie mam żadnych wymagań jeśli idzie o doświadczenie, jestem samoukiem, a robienie kebabów i sprzedawanie piwa po 2 dniach przeszkolenia nie powinno nikomu sprawiać większych trudności... zależy mi na czasie, jednak szukam osoby najodpowiedniejszej, wiec jeśli do piątku nie znajdę kogoś "idealnego" będę szuka dalej, kolejne terminy spotkań podam tutaj. w razie pytań proszę dzwonić: 518 188 889 pamiętaj, musisz być na przynajmniej 90% zdecydowana, ze chcesz spróbować, nastawiona na bardzo ciężka prace po 8-10 godzin na nogach, codziennie z wolnymi niektórymi weekendami(choć wszystko jest kwestia dogadania się). jeśli masz własną wizje, chcesz spróbować, to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebab ramzes
zapraszam jutro w godzinach 17-20:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×