Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

we mnie sex

POMOZCIE WYBRAC!!!!

Polecane posty

Gość yjtkuykyhtg
chyba juz te ostatnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mammmmm poznan
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz...ile ludzi tyle gustów.... Ja np.zamówiłam sobie te pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no sama widzisz....ile postów tyle różnic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuu... wszystkie paskudne - jak z polskich filmów lat osiemdziesiątych Muszę przyznać że moda w tym sezonie strasznie oszpeca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda czy nie... ja za moda nie ide chce miec buty na jesien bo takowych nie posiadam a takie sa chyba w sam raz:) podobaja mi sie te 3 ale te frendzle na koncy na tych paseczkach co sie zawiazuje to bym obciela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo jezzzu kup takie które podobaja sie tobie a nie innym To Ty bedziesz w nich chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce albo malutki obcas albo wcale no i chce zeby byly na jesien:O no i moze na zime jak nie bedzie za duzych mrozow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego im więcej mówię
od jakiegoś roku wraca paskudna i oszpecajaca moda z lat osiemdziesiątych bezpiecznie przeczekać to przy klasyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero 1
pierwsze najbardziej sie mnie podobywuja drugie sa na drugium miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole . . .
moja babcia ma podobne buty gdy chodzi doic krowy na wsi ;/ kurde kto kreuje teraz mode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o tych butach??? 13:57 co o nich sadzicieeee http://allegro.pl/item433878702_nowosc_czarn e_kozaki_botki_rozm_41.html 13:58 obcas nie fajny nie sa zle, gdyby nie ten obcas ma jakis dziwny ksztalt 13:58 rtddd fajowe 13:59 co o nich sadzicieeee hmm a ogolnie?? chcialabym jakies zwykle buty wlasnie takie kozaczki bez duzych udziwnien nie moge nic ladnego i w miare taniego znalezc 13:59 wwiikkttoorriiaa Mam prawie identyczne tylko krótsze 13:59 co o nich sadzicieeee i ta kokardke z tylu inaczej bym zrobila bo brzydko odstaje 13:59 Valkiria001 nie podobają mi się 14:00 co o nich sadzicieeee wiktoriaa i wygodne sa?? nie rozlecialy sie szybko? 14:00 alina111 nie ladne 14:01 wwiikkttoorriiaa Są super, mam je za krótko bo ze dwa tygodnie dopiero więc narazie się nie rozleciały 14:01 co o nich sadzicieeee a mozecie mi pomoc cos znalezc w tym stylu ale bardziej zwykle??? bez takich marszczen itp 14:02 wwiikkttoorriiaa I tak teraz patrzę, faktycznie kokardę zrób z boku, ja tak mam, duuuużo lepiej to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×